Amuletas į laimę savo rankomis

Daugelį šimtmečių žmonija naudoja įvairias talismanų, kurie apsisaugoti nuo magija ir burtai, o taip pat pritraukti laimę. Būtent apie tai pakalbėsime šiame straipsnyje. Jūs sužinosite, kaip padaryti, kad amuletas į laimę savo rankomis? Kokie paprasti prabilo padeda gyventi gerovės ir daug kitos įdomios informacijos.

amuletas į laimę

Kaip padaryti, kad amuletas laimės dalykas, kad visada trūko pinigų?

Labiausiai žinomas daiktais finansų stabilumą visada buvo monetos. Kadangi tai yra pinigų – yra simbolis gerovės. Juos naudoja daugelyje magija, apeigos aktyvavimo pinigų srauto ir klestėjimo.

Pavyzdžiui, per tą patį įprastą monetą, kuri kas nors sumažėjo. Ją galite drąsiai imti ir naudoti, kaip amuletas į laimę. Norėdami found monetų traukia pinigus ir laimę į darbą turi atlikti magiškas ritualas. Tada tokią nikelio reikia nuolat nešiotis savo piniginėje turite, piniginės ar kišenėje.

Taip pat, galite įsigyti aukso nikelio į banką ir laikyti sklypas namų aplinkoje. Jei tokių nėra, galima sklypas padaryti ant tos monetos, kuri turite. Skaityti sklypas magai rekomenduoja 1-is dienos jaunatis.

Esmė ritualų reikalavimų: prieš ėjo pasišnekėti amuletas į laimę, jums reikia kokteilis sąskaita ir 3 kartus skaityti magija žodžiai pritraukti pinigų į namus. Jei reguliariai atliekant šią manipuliavimo, piniginę nesuras galingą jėgą ir bus lygiosios laimę.

Žodžiai sąmokslo šio ritualas:

Ateik į svečius pas mane turtingi prekybos, yra jis su savimi skrynią su brangenybės. Prekybininkas šis labai turtingas. Visi bus malonu tokiam svečiui. Piniginė storas, žiedai auksu ir sidabru. Tegul ir mano piniginę tas turtais, sidabrinė ir aukso monetas, ne tik šiandien, bet ir visiems laikams. Į lūpas ir dantis įdėti pilis. Kad niekas negalėjo atidaryti mano žodžiai. Amen.

Kokios stiprios pranašavimas apie laimę galima naudoti kasdieniniame gyvenime?

Tokių talismanai gali būti ne tik paveikslėliai, bet ir pranašavimas iš akmenų, gyvūnų ir augalų. O kol kas siūlome jums susipažinti su sąrašu stipriausių šiaurinėse gentyse.

Labiausiai stiprus pranašavimas, magija, apie laimę:

 • bambuko kopūstai. Pasirodo tai gyvybinga augalas, galite drąsiai naudoti gaminant asmens amuletas. Juk bambukai yra simbolis, sėkmės ir gerovės, bet pradžia tikrųjų. Pagal plaukų džiovintuvas-shui, norėdami aktyvuoti jėga augalai, reikia jį įdėti į rytų kambaryje;
 • pasagos – dar vienas ne mažiau galingas amuletas pritraukia laimę. Ji apsaugo nuo skurdo ir nelaimes. Daugelis šalių naudoja šį globėjas iki šios dienos. Pasagos, pagamintas iš geležies, turi šventas jėga elementas Ugnies ir Metalo. Sako, kad žmogus, kuris suras pasaga nuo arklio – gaus gyvenimas laimę.

Tokią pasaga reikia kabinti namuose, virš įėjimo duris, galu žemyn. Taigi, nė viena blogis jėga negalės patekti į savo tvirtovę. Jūsų šeima gaus galingą apsaugą nuo magijos ir platintojus iš defacing. Jei vieta pasaga ragai aukštyn, namuose visada bus valdyti gerovės ir finansų gerovė;

kaip padaryti, kad amuletas
 • vabalas scarab – amuletas pritraukti sėkmės, atėjo pas mus iš senovės Egipto. Beje, būtent šis vabalas buvo laikomas iš egiptiečių raštų. Todėl vaizdas šio vabzdžių suvokiama kaip dieviška būtybė. Vabalas scarab išreiškia pertvarkos, reinkarnacija į kitą pasaulį. Taip pat yra simbolis gyvybingumo ir energijos. Be to ne bus, jei žmonija žemėje. Be to, vabalas pritraukia laimę, nors ne tik materialiame pasaulyje, bet ir dvasine. Naudojant tokio amuletas jūs gausite galingą apsaugą nuo energetinių vampyrų, juodosios magijos ir griuvėsiai;
 • kojelės triušis – jei amuletas naudojamas galinių kojelių gyvūnų. Šis talismanas pritraukia laimę ir suteikia materialinės gerovės. Taip pat globėjas padeda tėvams suvokti vaikui;
 • katė akių – šis akmuo apsaugo šeimininką nuo juodosios magijos, padeda įveikti visus sunkumus, su minimaliomis nuostolių suma. Šis amuletas yra universalus. Jos paprastai naudoja verslininkų ir azartinių lošimų žaidėjai;
 • dramblys – statulėlės atneša sėkmę bet kokia veikla, taip pat padeda pritraukti turtus, finansinė gerovė, išmintis;
 • globėjas kaip rakto – yra stebuklinga amuletas. Nors kad sėkmės galima pasinaudoti bet kuris variantas raktus. Panašių variantų talismanai atveria širdies ir kelią į turtus, pritraukti sėkmę ir stiprina sveikatą.

Kaip padaryti, kad amuletas į laimę, kai pagalbos spalvos linijų?

Norėdami ritualas jums pakankamai pasinaudoti spalvų sriegis, iš kurių jūs pynimo magija laido. Čia svarbu tinkamai parinkti spalvas ir nustatyti ateities tikslas talismanas.

Piktogramos spalva:

 • žalia – išreiškia finansinę gerovę;
 • raudona – meilė;
 • geltona – sveikata;
 • mėlynas – padeda pasiekti tikslus.

Iš pasirinktos spalvos galite pynimas galiuku. Kai audimas būtinai vizualizuoti prestižinį atvaizdą tikslus.

Paruoštas talismanas reikia nešioti ant kulkšnies kaire koja.

Galingas amuletas, siekiant sėkmės, kai pagalbos technologijų mazgai

Gaminant tokio amuletas jums reikės siauras iš natūralios karvės odos. Šiame juostelės jums reikės lygiosios 3 burl.

Išsamus veiksmų planas toks:

Knotting 1 mazgas reikia pasakyti šiuos žodžius:

Sėkmės likimo, ar su manimi visada mano mintyse ir darbuose.

amuletas savo rankomis

Antrajame mazgas pasakyti kitais žodžiais:

Tegul bus sėkmė visada persekioti mane.

Trečiąją mazgas pasakyti žodžiai grynas sėkmės:

Niekas negali atimti mano laimę. Taip bus per amžių amžius.

Visi mazgai reikia megzti dvi kompiuterių. Tokių mazgų dar buvo kaip prakeikimas raganos. Pasiruošę juosta reikės paslėpti namuose arba nešioti kaip talismanas. Taip pat mazgai galite siūti prie aprangos.

Talismanas į laimę iš žalių kojinių

Šis ritualas padės jums per trumpą laiką, pritraukti laimę į savo gyvenimą. Norėdami ritualų reikalavimų jums užtenka pasirinkti palankų dieną, kai mėnulis yra augimo stadijoje.

Darbo paimkite: megzti kojinės iš vilnos žalios spalvos ir 2 dideles sąskaitas, kad jūs turite. Kodėl žalia spalva? Dalykas tas, kad būtent ši spalva geriausiai pritraukia finansinius srautus. Dar gerai bus, jei jūs patys jungiasi sau kojines. Jei žinote, kaip megzti, tada tiks ir parduotuvės variantas. Tačiau jums teks juos gerai plauti. Tai yra būtina sąlyga, valymo dalykų nuo užsienio energijos.

Išsamus veiksmų planas ritualas:

 1. Kartus vekseliai į vamzdis ir polių juos kiekvieną kojinių.
 2. Kai bus sukrauti pinigus į kojines, ištarkite žodžius prabilo:

Pinigai mokestis ir duoti man savo laimę.

amuletas monetas

Padėkite kojinės į šalį ir pasiimti popieriaus, atpažinimo ženklo žalios spalvos.

 1. Rašykite į lape savo branginti noras didelėmis raidėmis, pageidautina konkrečiai išsakyti jo, išsamiai. Tai yra norai neturi būti bendro pobūdžio: "Noriu pinigų". Tai klaidinga norą. Naudokite ypatumai. Būtinai pagalvokite apie tai, kur jūs norėtumėte išleisti savo pinigus.
 2. Linkėjimai nustatytą esamuoju laiku. Jei būtumėte tai jau yra. Pvz., turiu automobilį BMW markės juodos spalvos ir panašiai.
 3. Ant popieriaus negalite rašyti tik tekstą, bet ir papildyti savo piešiniu ar nuotrauka.
 4. Užpildytame kalkės palikite ant palangės taip, kad į jį turiu mėnulio šviesa. Šalia paveikslėlį, nepamirškite greta kojinės. Tada pažvelkite į Mėnulį ir kalba tokius žodžius:

Mėnulis atsibunda, o mano norai aktai būtų vykdomi.

 1. Kojinės ir popieriaus palikite ant palangės iki ryto. Tada kalkės jums reikės paslėpti į nuošalesnėse vietoje, o pinigus ištraukti iš kojinių.
 2. Jie ryte, pinigai, kurie buvo kojinės, reikia keistis ir nusipirkti ką nors skanus.
  Dabar jūs žinote, kas yra pranašavimas, atneša laimę, iš kokių variantų galima pasigaminti savo rankomis. Lieka tik pasirinkti savo talismanas ir veikti.