Patirtis naudojimo Money Amulet

Pinigų amuleto iš Ivano iš Ukrainos naudojimo patirtis

Sveiki visi! Noriu papasakoti apie savo pinigų amuleto naudojimo patirtį. Kaip ir daugelis kitų, ilgą laiką netikėjau tokių amuletų veikimu.Mano amuletas

Pradėjau turėti problemų darbe. Jie pradėjo mokėti mažai darbo užmokesčio ir jokių perspektyvų nebuvo numatyta. Negalėjau tiesiog pakeisti darbo, nes turėjau mokėti hipoteką, o visą savo atlyginimą turėjau atiduoti kreditine forma. Visų santaupų nebuvo. O peržvelgus laisvas vietas man nebuvo nieko tinkamo.

Mano žmona labai jaudinosi ir nusprendė užsisakyti amuletą už pinigus ir sėkmę.

Rezultatas buvo jau po dviejų dienų! Amuleto moneta už pinigus ir sėkmę tikrai veikia! Draugas man pasiūlė gerai apmokamą darbą, būtent jo įmonėje man buvo suteikta vieta. Buvau labai tokia. Po mėnesio man pasiūlė pakelti. Jie teisingai sako, kad viskas, kas daroma, viskas yra į gera. Aš patariu visiems!

Pinigų amuleto iš Tatjanos iš Baltarusijos naudojimo patirtis

Mano vyras paliko mane su vaiku, palikdamas be kišenės kišenėje.

Atrodo, kokios dar perspektyvos gali tikėtis motinos atostogų motinystės atostogose be darbo. Pinigų visai nebuvo. Netekau širdies, nes neturėjau kuo maitinti savo vaiko. Mano draugai labai padėjo, kas - pinigais, kas - su vaiku, kol aš ieškojau darbo. Vienas mano draugas man už pinigus padovanojo amuletą. Netrukus mama atsikraustė pas mane ir pradėjo padėti vaikui.

Amuletas iš Tatjanos

Aš pradėjau visur nešiotis amuletą. Netrukus ji įsidarbino virėja valgomajame, netoli namų. Kokia tai buvo laimė! Gavau normalų atlyginimą ir dar galėjau parsinešti maisto į namus. Bet tai nieko. po pusmečio praėjau virėjo konkursą mažame, bet populiariame restorane. Monetos amuletas tikrai veikia! Dabar visada nešiojuosi su savimi.

Kaip naudoti?

Piniginėje nešiojausi monetą. Jie sako, kad vis tiek galite jį nešiotis kišenėje, bet man atrodo, kad tai nėra patogu.

Kaip kreiptis?

Monetų pritaikymas yra labai paprastas. Su moneta nieko ypatingo nepadariau. Tik kartais ji pašnibždėjo jai pagalbos ir labai tikėjo savo jėgomis.