7 šiaurinėse gentyse pritraukti sėkmės savo rankomis

Siekiama daugiau laimės pranašavimas yra plačiai paplitęs visame pasaulyje. Tokie pakabukai pagaminti iš įvairių medžiagų — akmens, molio ar medžio. Kiekvienas žemės gyventojas turi tam tikrą kaime kelionės nešiojo su savimi, toks talismanas. Tai padarė jo pradžia sėkminga. Toks pranašavimas apie laimę prarado savo svarbą ir šiandien.

sėkmės amuletas

Koks talismanas tiksliai atneš laimę

Kiekvienam žmogui reikalinga bent maža kapoti sėkmės kiekvieną dieną, kad įvykiai išsivystė gerai ir teigiamai. Su talismanas pasiekti sėkmę yra žymiai lengviau. Jis gali būti žmogaus gyvenime, per kelis aspektus.

  1. Reikalingas globėjas gali pasirodyti iš savininko visiškai atsitiktinai. Labai dažnai tokių daiktų randa gatvėje, netoli nuo namų, darbe. Absoliučiai bet koks daiktas gali tapti pasisekė.
  2. Galite įsigyti norimą talismanas. Jie parduodami parduotuvėse, kurios specializuojasi tokių dalykų.
  3. Geriausias variantas yra laikoma, jei tai amuletas į laimę rankiniu būdu. Tokius daiktus turėti daugiau intensyvios energetikos.

Laimingas išvados

Daiktai, aptikti atsitiktinai gatvėje, gali jums praversti. Tokių amuletai tampa gamtos dovanas — mažų įdomių akmenys, shell neįprastos formos, augalai.

Labiausiai žinomas augalų, kuris gali atnešti sėkmę, yra dobilų. Bet tik vieno tipo augalai gali atnešti laimę — tą, kuriame 4 žiedlapis.

Jei žmogui pasisekė rasti tokį gamtos dovana, tikrai verta jį išsaugoti. Stabilizatoriai dobilų dažnai sudėkite į apyrankės į laimę. Jų supilkite į stiklo ar epoksidinės deguto, po to sudaro granulių. Toks talismanas yra labai kompaktiškas, bet galingas. Apyrankės vaidina vaidmenį apdaila.

Geras ženklas yra rastas monetos, ypač, jei jie nėra būdinga regionui, kuriame aptikta. Jei metus monetų kaldinimo monetas atitinka gimimo datą, asmens, toks globėjas bus dar veiksmingesnis, tačiau toks pranašavimas į didžiąją laimę reikalauja papildomų veiksmų su jais. Monetos reikalauja nuvalyti vandeniu ar ugnimi atsikratyti energetikos ankstesnio šeimininko.

Naminį pakabukai

Labai dažna grupė amuletai — tai amuletas į laimę savo rankomis. Jie gali būti skirtingų formų ir dydžių — nuo mažų ir nematomas, iki ryškių ir originalus.

Viskas priklauso nuo tikslo ir motyvas gamybos. Slavų senovės pakabukai į laimę dažniausiai yra senovės runos, kurie turi didelę įtaką energetikos srityje žmogaus.

Jei žmogus neturi patirties kuriant magija reikmenys, neverta iš karto broliai už sudėtingų technologijų. Tai gali lemti nesėkmę. Geriau pabandyti ką nors lengvai ir palaipsniui tobulėti. Tada Fortūna niekada praeis žmogaus šalis.

Pynimas apyrankę sėkmės

Vienas iš labiausiai paplitusių šiaurinėse gentyse — tai apyrankę iš kelių siūlų. Tai paprasta gamyba, bet jo efektyvumas neabejotina. Pranašavimas, kaip apyrankės, siekiant pritraukti sėkmės buvo pratęstas jūs Skandinavai. Jie manė, kad net paprasčiausią nėrimas gali atnešti laimę žmogus, kuris pagaminti toks pyragas.

Padaryti apyrankę visai paprasta. Tam prireiks siūlų arba ryškios juostelės tokių spalvų:

talismanas į laimę
  • raudoni;
  • mėlynos spalvos;
  • žalia.

Kiekviena spalva turi ypatingą reikšmę. Raudona Skandinavų demonstruoja tai, kaip stipriai žmogus nori pasiekti vykdyti savo trokštamą svajonę. Mėlyna spalva audimas ragino dievų, kad jie turėjo įmanoma padėti tam, kuris prašo apie efektyvumą norus. Žalia gija arba juosta skirtas turtas ir būdus, pareikšti jo.

Norėdami pynimo pranašavimas ir apyrankės į laimę, reikia pasiruošti. Bet kuriuo nėrimas geriau atlikti atsižvelgiant į vis didesnį Mėnulį arba pats mėnulis. Tai, kad pagyvinti apyrankę reikalingą energiją.

Norėdami užskaitos reikia paruošti patalpą. Kambarys turi būti gerai výdinamoje. Jei yra galimybė, geriau užsiimti kuriant amuletas savo rankomis gryname ore. Taip globėjas į laimę sugeria į save, jėgą, oro ir žemės.

Siūlai reikia jungti kaip galiuku, arba sukimo tarpusavyje. Galiuku reikia sujungti užsegimas. Geriau, jei ji būtų varinė arba sidabro. Šie metalai yra specialus energiją, kuri bus orientuota į tai, kad turtas atėjo į namus.

Geriau dėvėti toks pyragas ne į ranką, o į kulkšnies. Tada apyrankė bus arčiau žemės — jis gali sugerti jos begalinį energijos ir būti nuolat pakrauti.

Apyrankės, pareikšti laimę, verta sutelkti į kairę pusę kūno, kad jie galės daryti poveikį energetiniai centrai žmogaus.

Norėdami įkrauti talismanas, padaryta savo rankomis, reikia proceso metu sukurti galvoti apie tai, kaip jis bus pakeisti žmogaus gyvenimą. Reikia pynimo tik teigiamas mintis, verta pasinerti dėmesį į įgyvendinimo trūkumus ir nelaimes šiuo metu. Ji gali numušti teigiamas poveikis dalyko.

Pranašavimas, kurie buvo audiniai į laimę, nėra verta fotografuoti su kojomis. Su juo reikia būti nuolat palaikyti ryšį. Tai leis jam susijungti su aura šeimininką. Kai apyrankę pertrauka arba prarado, tai reikštų tik viena — jis pradėjo atlikti savo funkciją. Netrukus po gedimo ar praradimo dalykus turi sekti sėkmingų varžybų.

Renkamės talismanas į laimę darbe

Daugelis žmonių nori, kad jie buvo sėkmingas tam tikrą gyvenimo sritį. Žmonių dalis užsiima verslu, todėl jie bando pasiimti amuletas, nukreiptas tik į savo darbą. Kad talismanas pritraukti pinigų, reikia daug medžiagų.

  1. Didelė monetų. Geriau, kad ji buvo užsienio ir nauja. Nei cuter monetų, tuo efektyvesnis bus nuo jos poveikį.
  2. Gabalėlį audinio. Geriau stengtis parinkti natūralūs medžiagos — medvilnė, linas. Jie geriau praleidžia energijos srautus, todėl jų darbas bus labiau veiksminga.

Reikia dygsnio iš audinių maišelis, į kurį galėtų tilpti pasirinkta monetų. Flash maišelis reikia siūlai raudonos arba žalios spalvos. Raudona asocijuojasi su sėkme, o žalia — turtai.

Kad pranašavimas, pareikšti turtus ir laimę, buvo efektyviau, reikia siuvinėti į krepšiai simboliai. Tai gali būti keltų runos. Derinys iš jų, pateikti į maišelis su monetos, gali didinti energijos srautus žmogų, daro jį labiau sėkminga ir darbštus.

Jei perkelti ant audinio specialus ženklas — tai sustiprins šeštasis jausmas. Tai labai naudinga tiems žmonėms, kurie derėtis ir kontroliuoja kursas valiutos. Intuicija gali padėti jiems laiku priimti reikiamą sprendimą.

Yra specialios runos, pareikšti turtas ženklai. Jei siuvinėti juos ant audinio galima pasiekti stabilią finansinę padėtį, po to padauginti savo kapitalo.

Galima įkrauti sąskaita, kad ji drew kiti. Svarbu prisiminti, kad, kuo daugiau vardinių parametrų valiutos ženklas, tuo daugiau turtus ir laimę jis gali ištraukti į save.

Verta žinoti, kad didesnio energetikos turėti pinigų, kad gauti savininkui metu geras pasiūlymų. Ypač pasisekėи laikomi paaukoti pinigus. Sąskaita reikia įdėti į palangės, kai į ją pateks mėnulio šviesa. Šiuo metu reikia nuoširdžiai prašyti ėjo didesnės gerovės.

apyrankę sėkmės

Draw ženklai wheel of fortune

Jei asmuo neturi galimybės ilgai užsiimti gamintojas talismanas, galima padaryti labai paprasta amuletas iš laužas medžiagų. Paprasčiausias variantas — gamyba talismanas kartono.

Norėdami tai padaryti, reikia imtis medžiaga aukšto tankio, kad po gamybos jis įteikti ilgiau. Spalva kartonas ne pagrindinių. Tačiau yra tam tikrų atspalvių, kurie gali ištraukti laimę žmogui: geltona, aukso, ruda. Jie tarnauja kaip magnetas sėkmės.

Atkreipti į kartonas ženklas pritraukti sėkmės reikia, kai laikrodis streikai vidurnakčio. Tai optimalus laikas. Vidurnaktį energijos srautus keičiami ir atnaujinami, todėl ir sėkmė turi pasikeisti į geresnę pusę.

Vaizdas, kurį turėtų padaryti į amuletas, pagamintas namų sąlygomis, vadinamas Pentacle. Tai ypatingas ženklas. Jis rodo wheel of fortune. Šis paveikslas turi patraukti savo laimę, kaip į masalas.

Po to, kai nuotrauka yra baigtas, jį reikia sudaryti ratą. Tai leis jums ne tegul laimę iš žmogaus rankų. Simbolis reikia iškirpti, stengiamės judėti griežtai pagal apskritimo ribų.

Kad namų sąlygomis padaryti šį paprastą talismanas daugiau galingas ir veiksmingas, reikia atlikti per jį ritualą aktyvinimo. Verta paskaityti virš amuletas žodžiai, kurie gali paskatinti jį dirbti. Tai ne kokie nors tam tikri burtai. Reikia, kad žodis atėjo iš širdies.

Po to, kai visi veiksmai virš kartonas įvykdytos, reikia cinkavimas jį lydomas vaškas. Tai ne tik konsoliduoti darbą, bet ir pagyvinti tema teigiamą energiją.