Pinigų talismanai piniginei - savybės, gamybos ir naudojimo taisyklės

Talismanai, skirti pritraukti pinigų į jūsų piniginę

Nesvarbu, kiek turite finansų, vis tiek norite daugiau. Žmonės tikriausiai pradėjo jausti nuolatinį jų trūkumą nuo tos pačios dienos, kai buvo pradėtos naudoti pirmosios monetos. Bet kokiu atveju, žmonės mokėjo pasigaminti talismanus ir amuletus, kad pritrauktų pinigų į savo pinigines dar prieš popierinių kupiūrų atsiradimą. Daugelį būdų pritraukti turtą išrado senovės slavai, ne mažiau kinai, kurie monetas pradėjo naudoti anksčiau nei daugelis kitų tautų. Paprasta buitinė magija yra gana prieinama amžininkams.

Penkios auksinės turtingo žmogaus taisyklės

Taigi, visi mėgsta monetas, bet kas jiems patinka? Yra keletas svarbių taisyklių, kurių turite išmokti laikytis, kitaip jokie amuletai nepadės pritraukti turtų.

  1. Pinigai mėgsta skaičiuoti. Posakis atsirado dėl priežasties. Norintys pagerinti savo finansinę gerovę turėtų pratinti kiekvieną dieną skaičiuoti turimus grynuosius iki mažiausios monetos.
  2. Norėdami tai padaryti, turėsite priprasti tvarkyti savo lėšas, o ne kišti monetų ir kupiūrų į daugybę drabužių kišenių ir jų pamiršti. Antroji taisyklė yra tvarka. Banknotus reikia atsargiai ištiesinti ir sulankstyti vieną šalia kito, monetas rinkti į specialų skyrių.
  3. Suma, kurią laikote su savimi išlaidoms, turėtumėte nešiotis naujoje, tvarkingoje rankinėje ar piniginėje. Ne taip svarbu, ar jis pagamintas iš odos, ar iš nebrangaus pakaitalo, svarbiau yra tvarkingumas ir patraukli išvaizda.
  4. Jokiu būdu neturėtumėte nepaisyti smulkmenų arba atsisakyti keitimo parduotuvėje, jei jie buvo išdalinti monetomis. Jei norite pamaloninti pardavėją ar padavėją arbatpinigiais, galite duoti pinigų, bet tam tikslui, o ne dėl paniekos monetoms.
  5. Nei monetos, nei banknotai neturėtų būti perduodami iš rankų į rankas: kyla pavojus, kad „pasirinks" nepalanki energija. Atliekant skaičiavimus, jie dedami ant stalo ar skaitiklio. Elgetams monetos įteikiamos ne į ištiestą delną, o į kepurę ar dėžutę. Jei jų nėra, geriau susilaikyti nuo išmaldos, kad vėliau patys jos neprašytų.

Visos šios taisyklės pagrįstos ilgametėmis pinigų tradicijomis ir jas išbandė ne viena karta.

Piniginė rupūžė su senovės kinų moneta – turto amuletu

Pinigų energijos valdymas

Viskas pasaulyje yra glaudžiai tarpusavyje susiję, persmelkta energijos srautų, kurie nuolat juda. Finansinė energija yra neatsiejama šio ciklo dalis. Ir žmogus gali išmokti jį valdyti taip, kad turto antplūdis taptų aktyvesnis nei pinigų nutekėjimas. Neįmanoma visiškai užblokuoti finansinio nutekėjimo ir tai nėra būtina. Beprotiškas kaupimas nepadės jums praturtėti, nes įplaukimas ir nutekėjimas yra tarpusavyje susiję.

Pinigus galima ir reikia išleisti! Tačiau yra viena būtina sąlyga: finansinės išlaidos turėtų teikti džiaugsmą. Jei norite, turėtumėte save palepinti. Frazė „negaliu sau to leisti" turėtų amžiams išnykti iš leksikos. Vietoj to turėtumėte įpratinti mąstyti taip: „Aš myliu turtus ir džiaugiuosi jo atvertomis galimybėmis, o turtas myli mane".

Ir pinigai turi būti dalinami. Milijonieriai didelių pinigų sumų labdarai neišleidžia veltui: tai atsiperka su kaupu. Ne mažiau efektyvios yra išlaidos ne sau, o artimųjų džiaugsmui. Netgi nebrangios dovanos ir jų sukeliamos šiltos emocijos palaikys su finansais susijusius energijos srautus. Gerovė tikrai pagerės, nes pinigai noriai ateina ten, kur karaliauja džiaugsmas ir meilė.

Piniginė – pagrindinis pinigų talismanas

Galite patys pasidaryti talismanus, kad pritrauktumėte pinigų į savo piniginę, arba galite juos nusipirkti. Abu būdai pritraukti turtą yra savaip geri. Kai kurie ypač galingi amuletai reikalauja papildomo aktyvavimo, kiti veikia savarankiškai, padidindami finansinės energijos antplūdį dėl savo buvimo.

Pats pirmasis talismanas, kuris vilioja pinigus, yra pati piniginė. Kaip minėta aukščiau, jis neturėtų būti susidėvėjęs. Armatūros tvarkingumas ir eksploatacija yra būtina sąlyga.

Dirbtinės medžiagos yra gana priimtinos, tačiau geriausias pasirinkimas yra natūrali oda. Pageidautina spalva yra raudona. Tai simbolizuoja turtus ne tik slavų kultūroje, bet ir Kinijoje bei Indijoje.

Atitinkamai, ideali talpykla kupiūroms ir mažoms monetoms yra raudona odinė piniginė su skyreliais skirtingų nominalų banknotams. Būtų gerai, jei jis būtų papuoštas geltonomis metalinėmis detalėmis. Specialūs pinigų amuletai padės sustiprinti finansiškai patrauklią piniginės energiją.

Bendros rekomendacijos, kaip patiems susikurti pinigų amuletus

Tie, kurie nusprendžia savo rankomis užsidirbti talismanų piniginei, turėtų atsižvelgti į tai: amuletų negalima pasidaryti ir suaktyvinti prireikus. Nereikėtų prašyti Visatos lėšų gydymui ar susikaupusių skolų grąžinimui. Taip veikia pinigų energija: poreikis jį atstumia, bet gerovė ir džiaugsmas pritraukia turtus. Štai kodėl turtingieji tampa turtingesni, o vargšai vis labiau skursta. Liedami finansinius talismanus, turėtumėte pagalvoti apie džiaugsmus, kuriuos atneš turtai.

Visi pinigų talismanai yra gaminami ir aktyvuojami augančio Mėnulio metu. Jie taps dar veiksmingesni, jei bus gaminami atsižvelgiant į planetos laiką – pavyzdžiui, Jupiterio, tvarkančio finansinius reikalus, dieną ir valandą. Tai įvyksta ketvirtadienį, pirmą valandą po saulėtekio.

Mintys yra materialios. Aktyvindami amuletus, turėtumėte kuo tiksliau įsivaizduoti turtuoliams prieinamą naudą, bet tuo pačiu galvoti apie juos ne su pavydu, o taip, tarsi visa tai jau būtų jūsų rankose.

nekonvertuojami popieriniai pinigai

Šis galingas "piniginės" talismanas dažnai minimas įvairių tautų pasakose. Tačiau, skirtingai nei nematoma skrybėlė ar savarankiškai surinkta staltiesė, ji tikrai egzistuoja. Be to, galite tai padaryti patys. Tiesa, jis veikia kiek kitaip, nei aprašyta pasakoje: atsiskaityti juo negalima, tereikia nešiotis su savimi piniginėje.

Norint pagaminti neatperkamą monetą, jums reikės, kaip matyti iš amuleto pavadinimo, monetos, ir ne paprastos, o specialios savininkui. Pavyzdžiui, tai gali būti pirmojo atlyginimo moneta, dovanotas jubiliejinis rublis, rasta sena moneta ar kita neįprasta moneta su istorija.

Amuletas piniginei yra nepakeičiama kupiūra

Monetai pasiūtas mažas maišelis, maždaug monetos dydžio. Jis turi būti pagamintas iš raudono audinio, geriausia medvilnės, vilnos arba lino, tai yra iš natūralios medžiagos.

Prieš įdedant monetą į maišelį, ją reikia „išmaudyti" augančio Mėnulio šviesoje, o tada specialiai ištarti. Tai daroma jūsų žodžiais. Prie lūpų atnešama speciali moneta, laikoma suglaustuose delnuose ir tyliai prašoma padėti įgyti turtus. Būtinai privalai pažadėti talismanui, kad lėšos bus panaudotos gerovei ir džiaugsmui. Tuomet reikėtų padėkoti monetai už pagalbą, paslėpti ją paruoštame maišelyje ir perrišti raudonu ar auksiniu kaspinu ar siūlu. Po to belieka įsidėti talismaną į piniginę ir laukti užburtos monetos efekto.

Panašus į monetą, sukuriamas dar vienas panašios reikšmės talismanas – vadinamasis neatperkamas kupiūras. Kai kurie šaltiniai rekomenduoja šiam amuletui sukurti naudoti universalų dolerį. Tačiau dauguma sutinka, kad vietinė valiuta yra pati efektyviausia. Talismano gamybos procesas yra toks pat kaip ir monetos, tik reikės šiek tiek didesnio maišelio – tiek, kad tilptų į trikampį sulankstytas banknotas.

Senovės slavų amuletai

Finansiniams talismanams gaminti protėviai naudojo ne tik monetas, bet ir paprastus, įprastai prieinamus namų apyvokos daiktus. Bet tiko ne visi, o tik tie, kurie savininkui atnešė pelno. Taigi piemuo galėjo pasidaryti amuletą iš avies vilnos, ūkininkas – iš saujos grūdų, stalius – iš medžio. Nedidelis „laimingo" gaminio kiekis buvo suvyniotas į raudoną popierių ir nešiojamas rankinėje - šiuolaikinių piniginių analoge. Paaiškintina, kad tuo metu popieriniai banknotai dar nebuvo pradėti naudoti, todėl finansiniams mokėjimams buvo naudojamos tik įvairaus nominalo monetos iš vario, sidabro, aukso.

Turtus pritraukiantys slaviški amuletai iš sidabro

Monetoms laikyti ir nešioti naudojo patvarius maišelius – juos vadino piniginėmis arba maišeliais. Jie dažnai buvo dekoruoti siuvinėjimais, kurie galėjo paversti piniginę galingu finansiniu amuletu. Reikėjo raudonų siūlų. Siuvinėjimo motyvas – turtus pritraukiantys sėkmės simboliai: pasagos, varpos, saulė su spinduliais ir kt.

Beje, pasaga iki šiol laikoma klestėjimo ir sėkmės simboliu. Žinoma, jūs negalite jo įdėti į savo piniginę, tačiau miniatiūriniai paveikslėliai iš metalo tam puikiai tinka. Amuletai turi būti kalbami taip pat, kaip fiat pinigai, kad būtų aktyvuoti.

Malachitas laikomas labiausiai „pinigų" akmeniu. Net ir maži neapdoroti šio akmens gabalėliai pritraukia pinigus į piniginę, jei jie žavi taip pat, kaip monetos ir kiti finansiniai amuletai. Pakabukas, karoliukas ar paprastas malachito gabalėlis yra paslėptas slaptoje piniginės kišenėje ir nuolat nešiojamas jos neišmesdamas.

Kitų tautų pinigai vilioja

Tačiau štai ką kitų šalių gyventojai naudoja norėdami privilioti turtus:

  • Penkių palaiminimų simbolis yra įprastas Kinijoje. Tai yra apskritimas, kurio centre yra ženklas, vadinamas Amžinybės Visata, o aplink jį yra penki šikšnosparniai. Kinų kalboje šių gyvūnų pavadinimas sutampa su žodžiu „laimė". Kiekviena pelė simbolizuoja vieną iš palaiminimų: ilgaamžiškumą, džiaugsmą, sėkmę, sveikatą, turtus.
  • Kinijoje taip pat kaip pinigų masalas naudojamos senovinės apvalios monetos su kvadratine išpjova centre. Šiandien tai dažniausiai šiuolaikiniai amatai – tikros tokio tipo monetos iš finansinės apyvartos išėjo dar XI amžiuje. Tokią monetą burnoje laiko vienas garsiausių Feng Shui simbolių – pinigų rupūžė.
  • Saliamono antspaudas privilioja turtus iš žydų ir arabų. Tai medalionas su šešiakampe žvaigžde, dažniausiai pagamintas iš tauriųjų metalų, papuoštas senoviniais simboliais.
  • Mjolnir, miniatiūrinis Thoro plaktuko atvaizdas, dėvi skandinavai.
  • Keturlapiai dobilai populiarūs Vakarų Europoje. Tai gali būti tikras džiovintas lapas arba jo vaizdas.
  • Skarabėjai atneša gerovę egiptiečiams. Vabalų atvaizdai dedami ant medalionų ir iškalti iš akmens. Jie dėvimi slapta.
Jūsų piniginė bus užpildyta pinigais talismanų dėka

Kaip įmagnetinti turtus

Kitas įdomus būdas užsidirbti pinigų talismanams piniginėje yra magnetinės geležies rūdos naudojimas. Norėdami pagaminti finansinį magnetą, turėsite naudoti geležies strypą, didelę dildę ar bet kokį magnetą. Jums taip pat reikės auksinių dažų skardinėje arba skystyje.

Reikės šiek tiek pastangų, kad naudojant dildę būtų galima gauti geležies drožles. Nereikia daug, užtenka žiupsnelio. Pjuvenas reikia padengti aukso dažų sluoksniu ir leisti išdžiūti. Tada paimkite magnetą. Susidariusios drožlės surenkamos ant jo ir leidžiamos 24 valandas magnetizuotis, o po to surenkamos į mažą maišelį, pagamintą iš storo raudono audinio. Tokie amuletai pinigų suviliojimui į piniginę naudojami įvairiose šalyse, todėl tiksliai pasakyti, kur jie buvo išrasti, neįmanoma. Jų populiarumo priežastis yra jų gamybos paprastumas ir didelis efektyvumas.