Sėkmę ir turtus atnešantys amuletai: mūsų protėviai naudojo jų magiškas savybes

pinigų medis kaip sėkmės amuletas

Kiekviena tauta turi savo simbolius, kurie gali pritraukti sėkmę ir gerovę. Kiekvienas žmogus gali juos panaudoti, kad padarytų stiprų amuletą, pritraukiantį sėkmę ir turtus į jo gyvenimą. Ir šiandien mes jums pasakysime apie stebuklingą galią, kokiais dalykais tikėjo mūsų protėviai.

Pinigų medis

Šis augalas neša turtus. Augindami jį namuose, amžinai atsikratysite materialinių problemų.

Keturių lapų dobilų

keturlapių dobilų sėkmės

Tai pritraukia sėkmę ir turtus. Keturlapis dobilas bus puikus talismanas visiems, kurie medžioja lobius ar užsiima su paieška susijusiu verslu. Tai padeda rasti pelningiausius ir pelningiausius verslo pasiūlymus.

Safyras

Akmuo nuo seno buvo laikomas sėkmės simboliu. Anksčiau jį dėvėjo karaliai, lyderiai ir karaliai. Papuošalai iš safyro atneša laimę jo savininkui, taip pat didina ryžtą ir pasitikėjimą savimi.

trikampiai

Šios geometrinės figūros simbolizuoja sėkmę. Štai kodėl Rytų gyventojai savo namams ir biurams dažnai suteikia trikampių piramidžių formą.

Vaivorykštė

vaivorykštė pritraukti pinigų

Ji pritraukia sėkmę ir taps patikima padėjėja tiems, kuriems reikia papildomos sėkmės. Vaivorykštę galima įdiegti telefono ar kompiuterio ekrano užsklandoje.

Ragas

Nuo seniausių laikų jis buvo laikomas materialinės gerovės simboliu. Kad namuose amžinai viešpatuotų gerovė ir klestėjimas, rekomenduojama jį papuošti ragu.

Laiptai

Keletą šimtmečių jis buvo laikomas sėkmės simboliu. Kopėčių pavidalo įvaizdis padės ne tik kurti karjerą, bet ir sukurti harmoniją asmeniniame gyvenime.

Gintaras

gintaras už sėkmę

Jis turi daug unikalių savybių. Manoma, kad šis saulės akmuo gali suteikti savininkui sėkmės, stiprybės ir sveikatos. Gintaras tinka žmonėms, kurie yra susitelkę į karjeros kūrimą arba planuoja pradėti savo verslą.

Pasaga

Šis daiktas laikomas sėkmės ir ištvermės simboliu. Tai atbaido bėdas ir pritraukia gerovę. Kad rūpesčiai ir nelaimės apeitų jūsų namus, virš įėjimo į jį būtinai pakabinkite pasagą.

Kinijos žibintai

Jie atneša sėkmės savo savininkams. Norėdami atnešti gerovę šeimai, savo namuose pakabinkite kiniškus žibintus.

Dramblys

dramblio figūrėlė kaip sėkmės amuletas

Šis gyvūnas ilgą laiką buvo laikomas išminties, sėkmės ir atgimimo simboliu. Ant darbastalio padėta dramblio figūrėlė pritrauks gerovę ir padės atsikratyti problemų. O šio didingo žvėries paveikslas, kabantis ant sienos namuose, pritrauks sėkmę ir klestėjimą.

triušio pėda

Šis talismanas neša sėkmę. Rekomenduojama jį visada nešiotis su savimi žmonėms, kurių veikla yra neatsiejamai susijusi su rizika.

Rupūžė

Kaip bebūtų keista, jis laikomas klestėjimo simboliu. Ją ypač gerbia Rytų gyventojai. Todėl beveik kiekvienuose namuose yra rupūžės figūrėlė su moneta burnoje.

katės akis

katės akies akmuo kaip sėkmės amuletas

Šis gražus akmuo pritraukia sėkmę. Manoma, kad tas, kuris nešioja talismaną katės akies pavidalu, visada bus laimingas ir neturės neigiamos įtakos.

Šikšnosparniai

Jie neša turtus ir sėkmę. Todėl šikšnosparnių atvaizdus rekomenduojama laikyti ne tik darbo vietoje, bet ir prie įėjimo į namus.

Kiaulė

Mūsų protėviai šį gyvūną laikė materialinės gerovės personifikacija. Todėl svajojantiems praturtėti patariama namuose turėti taupyklę. Ir norėdami sustiprinti jo magiškas savybes, galite perskaityti specialų sąmokslą pritraukti pinigų.

Ąžuolas ir gilės

gilių pakabučiai už sėkmę

Jie simbolizuoja turtą. Darbo vietoje padėtas didžiulio besidriekiančio ąžuolo paveikslas pritrauks papildomų pajamų, taip pat padės rasti geriausius pasiūlymus ir priimti teisingus sprendimus. O norint gauti naujų finansinių srautų, reikia sukaupti keletą gilių.

Laumžirgis

Šis vabzdys turi stiprių magiškų savybių. Manoma, kad talismanas laumžirgio pavidalu gali apsaugoti nuo bet kokių rūpesčių, todėl jį visada reikia turėti su savimi. Vabzdžio atvaizdą galima nustatyti kaip telefono foną arba nešioti kaip pakabuką.

Žiogai

Jie atneša sėkmę namams ir apsaugo jo gyventojus nuo bėdų. Prie įėjimo durų galite pakabinti siuvinėjimą ar žiogų paveikslėlį. Ir tada bėdos ir problemos aplenks jūsų namus.

Delfinai

delfinų figūrėlė sėkmei pritraukti

Jie simbolizuoja protą, išradingumą ir sėkmę. Delfinų figūrėlę rekomenduojama pastatyti ant darbastalio, kad ji apsaugotų nuo sunkumų atliekant sudėtingas užduotis ir pritrauktų papildomų pajamų.

Vėžlys

vėžlio figūrėlė kaip sėkmės amuletas

Ji pritraukia sėkmę. Todėl jos figūrėlę geriau pastatyti ant darbastalio arba ten, kur dažniausiai renkasi visa šeima.

Skarabėjas

skarabėjo vabalas sėkmės

Senovės egiptiečiai juos laikė klestėjimo ir turto ženklu. Norėdami pritraukti pinigų ir sėkmės versle, namuose ar darbo vietoje turite pastatyti skarabėjaus figūrėlę.

Iš daugybės simbolių kiekvienas iš jūsų galės pasirinkti vieną, kuris jam taps tikru talismanu, saugančiu nuo nelaimių ir pritraukiančiu sėkmę.