Keletas būdų, kaip padaryti amuletus, kad pritrauktumėte turtus savo rankomis

Šiuolaikiniame pasaulyje nėra žmogaus, kuris nesvajotų apie papildomus pinigus. Dėl to daugelis yra pasirengę labai sunkiai dirbti, tačiau vis dėlto dažnai to nepakanka. Tokiu atveju gali pagelbėti turtų talismanas: jo pagalba galite pritraukti į piniginę reikiamą pinigų sumą ir išpildyti seną svajonę.

Yra daug būdų, kurie garantuoja jums pinigų pridėjimą. Veiksmingiausias yra sukurti savo turtų amuletą, kuris pritraukia banknotus ir monetas.

moneta kaip sėkmės amuletas

Toks talismanas bus efektyvus bet kuriuo atveju: jei pasigaminsite jį patys arba nusipirksite gatavą daiktą. Tačiau bet kokiu atveju jums reikės atlikti tam tikrą magišką veiksmą tokiam turto amuletui.

Lengvas būdas užsidirbti fiat pinigų

Populiariausias ir efektyviausias pinigų amuletas yra fiat moneta arba banknotas. Pakanka tik laikyti tokį talismaną savo piniginėje ir jo neišleisti, kad jis veiktų, kad pritrauktų jums naujų finansų.

Toks amuletas yra sukurtas savo rankomis, ir yra daugybė būdų, kaip tai padaryti. Paprasčiausiu ir prieinamiausiu taps toks būdas: maloniomis aplinkybėmis gautą kupiūrą ar monetą vienai nakčiai reikia padėti mėnulio šviesoje, o vėliau laikyti ir neišleisti atskiroje piniginės kišenėje. Reikėtų pažymėti, kad mėnulio laikotarpis, kuris suteiks jūsų fiat monetai galios, turėtų kristi planetos augimui.

Geriausia rinktis ne mažą monetą, o gana didelio nominalo kupiūrą, nes šiuo atveju galioja panašumo pritraukimo į panašumą taisyklė. Tai reiškia, kad jei turite mažo nominalo banknotą fiat monetos pavidalu, neturėtumėte tikėtis didelio pelno.

Banknotas turi būti pasirinktas jums simbolinę reikšmę turintį, svarbiausia, kad jis nesukeltų nemalonių asociacijų: gerai, jei tokią fiat monetą paimsite iš pirmos algos arba gautumėte kaip pelną iš naujo jums verslo.

piniginė ir jos sąmokslas dėl pinigų

Svarbiausia taisyklė kuriant fiat monetą bus sąlyga, kad jos neišleisite kasdienėms išlaidoms, nes kartu su ja bus ir magiškos galios iš jūsų piniginės.

pinigų rune

Tarp visų runų simbolių būtent Feu ženklas yra atsakingas už jo savininko finansinę gerovę. Toks amuletas gali ne tik pritraukti pinigų, bet ir laikyti juos su savimi, todėl ypač tinka žmonėms, linkusiems į švaistymą.

Jei nuolat naudojate tokį runų ženklą, žymiai padidinkite savo kapitalą: atrodo, kad turite papildomą jausmą, kuris gali nulemti, kaip ir kur galite gauti didžiausią pelną. Dėl šios priežasties toks amuletas yra labai paklausus tarp verslininkų ir verslo žmonių.

Runa kaip sėkmės talismanas

Kad tokia stebuklinga pinigų runa taptų jūsų amuletu, užtenka jos atvaizdą užsidėti ant piniginės ar kitos vietos, kur laikote santaupas. Be to, labai efektyvus sprendimas uždėti simbolį ant daikto, su kuriuo uždirbate didžiąją dalį pelno: pavyzdžiui, kompiuterio, telefono ar tiesiog padėto ant darbastalio paviršiaus.

Taikant runą, nebūtina skaityti tam tikrų žodžių, tiesiog savais žodžiais atsigręžkite į amuletą ir paprašykite reikalingo. Pats amuletas visada turi būti po ranka ir periodiškai kreiptis į jį pagalbos, tiesiog glostydamas ženklą.

pinigų maišas

Šis savadarbis amuletas padės pritraukti turtus ir gausą į namus, taip pat padės išspręsti aktualias finansines problemas.

Norėdami tai padaryti teisingai, pakanka iš anksto apsirūpinti tokiais daiktais:

 • Nedidelis medžiaginis krepšys, pagamintas iš natūralios medžiagos. Panašų dalyką labai paprasta pasidaryti patiems iš drobės audinio gabalo.
 • Įvairių nominalų ir spalvų monetos, bet visada tokios, kurios šiuo metu yra apyvartoje Jūsų regione. Tai yra, tik ta valiuta, kuria norite gauti papildomo pelno.
 • Natūralus eukalipto aliejus.

Pačiame pinigų amuleto kūrimo procese kiekvieną pasirinktą monetą reikia kruopščiai sutepti eukalipto aliejumi, sakydami šiuos magiškus žodžius:

„Kapeika į kapeikas, nikelis į nikelį, penkiasdešimt dolerių iki penkiasdešimt dolerių, rublis į rublį, aukso gabalas į aukso gabalą, viskas į teismą".

Kai jūsų krepšys yra pilnas tokių žavių monetų, atsargiai užriškite jį prie kaklo ir padėkite į saugią slėptuvę, kur nepažįstami žmonės jo nerastų. Be to, tokią vietą reikėtų rinktis šiaurinėje namo pusėje.

monetos kaip sėkmės kerai

Nuo šio momento į jūsų namus pradės traukti visi galimi materialiniai turtai, kurių jums taip reikia. Periodiškai turėtumėte išimti maišelį ir padėkoti jam už rūpestį, o prireikus paprašyti naujos pagalbos. Tačiau tokie veiksmai turėtų būti atliekami privačiai.

Stiprus pinigų amuletas

Šios apeigos pagalba galite pasigaminti labai galingą amuletą, kuris ne tik padės pritraukti reikiamą pinigų sumą, bet ir išmokys pasirūpinti jau turimais. Šis ritualas atliekamas gana paprastai, tačiau reikalauja tam tikro pasiruošimo.

Pirmiausia reikėtų pasirinkti tinkamą dieną tokiam amuletui sukurti: jis turės didžiausią galią, jei ceremoniją atliksite ketvirtadienį ateinančio mėnesio fone. Iki šios dienos turėtumėte sukaupti šiuos dalykus:

 • Žalia vaško žvakė.
 • Nauja raudona staltiese.
 • Maža medžiaginė servetėlė taip pat žalia, visada kvadrato formos.
 • Vieno rublio nominalas monetos.
 • Švieži eukalipto medžio lapai.
 • Šiek tiek natūralaus bergamočių aliejaus.

Kai visi šie daiktai jau po ranka, turite sulaukti nustatytos dienos ir lygiai vidurnaktį tuščioje patalpoje uždegti paruoštą žvakę. Kambaryje turėtumėte būti vienas, o stalas pirmiausia turi būti padengtas nauja raudona staltiese.

deganti žvakė ir pinigų burtai

Dabar priešais save padėkite kvadratinį žalio audinio gabalą ir paruoštą monetą. Jį reikia patepti trupučiu bergamočių aliejaus ir uždėti ant eukalipto lapelio. Atidžiai žiūrėdami į stebuklingą monetą, paklauskite arba įsivaizduokite pinigų sumą, kurios jums reikia norint išspręsti visas savo problemas. Po to perkelkite lapą su moneta ant žalios servetėlės ir pasakykite šiuos žodžius:

"Aš gausiu pinigų, bus taip, kaip aš noriu! ".

Dabar reikia atsargiai apvynioti patį audinį, kad moneta ir lapas būtų suvynioti į jį. Šis stebuklingas daiktas visada turi jus lydėti, geriausia, jei įsidėsite jį į savo piniginę.

DIY pinigų juosta

Norėdami pritraukti reikiamą pinigų sumą, savo rankomis galite pasidaryti neįprastą amuletą. Norėdami jį sukurti, įsigykite šiuos elementus:

 • Raudona šilko juostelė.
 • Žalias vilnonis siūlas.
 • Nauja siuvimo adata.
 • Bažnyčios žvakė.

Paties amuleto kūrimo ritualas turėtų būti atliekamas tik per pilnatį, lygiai dvyliktą valandą nakties. Norėdami tai padaryti, uždekite žvakę, padėkite ją ant stalo ir pradėkite atsargiai susiūti raudoną juostelę per visą ilgį žaliu siūlu. Kiekvieną dygsnį turėtų lydėti šie stebuklingi žodžiai:

„Aš siuvu raudoną juostelę, siuvu sau sėkmės ir sėkmės. Kaip dabar juostoje bus siūlas, taip sėkmė ir sėkmė bus ant manęs!

Kai tik juosta susiuvama per visą ilgį, nuplėškite siūlą ir suriškite laisvus galus stipriu mazgu, palydėdami savo veiksmus fraze:

"Taip bus! "

Tokį amuletą visada reikia nešiotis su savimi, kad jo nematytų nepažįstami žmonės. Periodiškai paimkite jį į ranką ir kartokite sau reikalingą sumą, o kai jūsų planas bus įvykdytas, nepamirškite padėkoti turto talismanui už jūsų pagalbą. Galite tai padaryti savo žodžiais.