Amuletai už sėkmę ir turtus

Nuo seniausių laikų žmonės bandė padėti sau gyvenime įvairiais amuletais, sąmokslais ir ritualais, pritraukdami turtus ir gerovę, o pinigų amuletai ir sėkmės amuletai šiuo klausimu netapo išimtimi. Visi gydytojai ir aiškiaregiai įsitikinę, kad tinkamai parinktas ir įsigytas amuletas gali atnešti klestėjimą ir sėkmę gyvenimui.

pinigų amuleto pakabukas

Jei asmuo, kuriam priklauso amuletas, tiki savo objekto galia, tada sėkmė jam tikrai nusišypsos, paversdama jį malonia dovana materialinių turtų pavidalu. Apsvarstykite populiariausius pinigų ir sėkmės amuletus.

Pinigų amuletų veislės

Žmonės turi daugybę įvairių amuletų už pinigus ir sėkmę. Galite nusipirkti gatavą amuletą už pinigus arba pasigaminti patys, atidžiai laikydamiesi gamybos instrukcijų. Daugelis tikinčiųjų labai pagarbiai klausosi būrėjos Vangos žodžių, o kažkas vykdo garsaus astrologo nurodymus.

Amuletas iš Vangos už pinigus ir sėkmę

Vanga, puiki aiškiaregė ir senovės kartos gydytoja, per savo gyvenimą žemėje padėjo daugeliui jos pagalbos prašytojų. Tačiau net ir po mirties daugelis žmonių joje randa išsigelbėjimą nuo savo bėdų ir, pasinaudoję jos patarimais, suranda tai, ko nori.

Vanga buvo įsitikinusi, kad gamta yra pagrindinis gyvybės šaltinis, kuriame yra viskas, ko žmogui reikia laimei, svarbu išmokti teisingai naudoti gamtos komponentus.

Darbo pinigų amuletui pasigaminti ji patarė naudoti serbentų šakeles ir lapus, kuriuos reikia nupjauti pavasarį, o paskui pasidaryti tris žalios juostelės gabalėlius, kurie turėtų būti ilgesni už serbentų šakeles.

Serbentų šakeles ir juosteles reikia pinti į košę, pakaitomis juos pakaitomis ir gautą raštą sujungti į apyrankę ir pašalinti šį talismaną nuo žmogaus akių.

Amuletas bus paruoštas šakoms nudžiūvus ir visą laiką turi būti su pinigų amuleto savininku: gulėti maiše arba būti ant rankos, o lygiai po metų reikia sudeginti seną amuletą ir pasidaryti pačiam. naujas.

Amuletas už pinigus ir sėkmę iš astrologo

Garsi mūsų laikų astrologė žino, kad stebuklinga amuletų galia žmonės nustojo tikėti veltui, o jos nuomone, amuletas yra pats galingiausias įrankis norint gauti tai, ko nori.

Moteris nešioja savo sukurtą amuletą, kuris atneša jai sėkmę, o tai yra moneta, kuri pateko į jos rankas. Ši moneta buvo papuošta ypatinga, galinga galia, atlikus ritualą per ją, kad ji tarnautų tik vienam savininkui.

Imperatoriškasis amuletas pinigų pritraukimui

Apie šį amuletą sklando legenda, viena iš jų sako, kad pirmą kartą šią monetą jaunasis princas gavo iš Lavros vienuolių. Trys diakonai visą naktį virš šios monetos skaitė maldas, o paskui įteikė karaliui, sakydami, kad dabar jo laukia sėkmė visuose reikaluose, o turtai ir sėkmė taps jo ištikimais palydovais visam gyvenimui.

Iš tiesų, visos tuo metu jaunuolio problemos išsisprendė savaime ir po to jis tapo puikiu imperatoriumi, ir nuo to laiko daugelis imperatorių pradėjo nešioti savo amuletą.

Dabar tokį amuletą galima užsisakyti per internetinę parduotuvę, o jo gamyba užsiima profesionalūs magai. Amuleto savininkas gali būti tik vienas, todėl maldos už jį skaitomos tik apie vieną asmenį.

Ordos amuletas

Kitas amuletas, kurio laimingas savininkas daugiau nepatirs materialinių poreikių, yra Ordos amuletas. Senovėje tai buvo ordos moneta, perrišta kryžiaus formos virvele. Dabar tokio amuleto niekur nepavyksta rasti, o vienintelis galimas variantas – surasti Aukso ordos eros protėvius.

Musulmonų amuletas sveikatai

Daugelis musulmonų taip pat nešioja įvairius amuletus, kurie padeda jiems įgyti finansinę nepriklausomybę. Populiariausias amuletas tarp musulmonų yra popieriaus lapas, ant kurio užrašyti žodžiai apie turtus iš ruqyah. Šis amuletas yra paslėptas odiniame maišelyje ir kruopščiai laikomas visą savo gyvenimą.

Raudonas siūlas

Stipriausias apsaugos ir sėkmės amuletas yra amuletas iš raudonų siūlų. Siūlas turi būti tik iš natūralių medžiagų, o siūlui tinkamiausia medžiaga yra avies vilna. Labai dažnai žmonės vyksta į Izraelį pirkti šio siūlo ten, tačiau atminkite, kad tokį siūlą ant rankos jums turėtų pririšti artimiausias žmogus giminystės ryšiais ir tai padaryti septyniais mazgais.

Kodėl naminis amuletas yra geresnis nei pirktas

Kiekvienas, ieškantis gerovės ir turto, labai dažnai užduoda sau klausimą, kur nusipirkti amuletą už sėkmę ir pinigus. Galite nusipirkti amuletą sau ezoterinėse parduotuvėse arba pasidaryti individualų užsakymą iš mago ar ekstrasenso, nes jie puikiai žino, kaip kalbėti amuletu dėl sėkmės ir pinigų.

Pastaruoju metu vienas iš labiausiai paplitusių būdų įsigyti amuletą už pinigus yra internetas. Tačiau stebuklingą daiktą už pinigus galite pasigaminti ir patys, nes manoma, kad pačių pasigamintas amuletas yra efektyvesnis, nes jį kurdami buvote susitelkę į savo tikslą.

Be to, jūs turite galimybę pasirinkti bet kurį variantą, kaip pasigaminti amuletą pagal savo skonį.

Kaip savo rankomis pasidaryti sėkmės ir pinigų amuletą?

Norėdami savo rankomis pasigaminti amuletą už pinigus, jums reikės tam tikrų medžiagų ir, svarbiausia, teigiamo požiūrio ir tikėjimo savo amuleto veiksmingumu.

stebuklinga moneta

Tai labiausiai paplitęs pinigų pritraukimo amuletas. Reikia paimti bet kurią monetą ir per pilnatį įmesti į lėkštę su vandeniu ir pakišti po mėnulio spinduliais. Jie įkraus šį amuletą savo energija ir šią monetą visada turėtumėte turėti su savimi, geriausia savo piniginėje.

Vaško amuletas

Norint pagaminti tokį amuletą, vidurnaktį reikia nusipirkti žvakę ir augantį mėnulį, įdėti į stiklinę ir padegti. Žvakės liepsna turi šnabždėti jūsų norus, kad vaškas išlaikytų visą jūsų pasakytą informaciją. Žvakei perdegus ir vaškui sukietėjus, ją niekam nerodant reikia įdėti į specialų maišelį.

Iš siūlų

Vienas stipriausių sėkmės amuletų. Reikia pinti įvairių spalvų siūlų pynę, o audžiant ištarti savo piniginius troškimus. Po to pynę reikia sujungti į apyrankę ir uždėti ant kairės kojos. Išsipildžius norui, būtina sudeginti šią apyrankę, atnešant jam padėkos žodžius.