Kaip namuose pasidaryti talismaną sėkmei ir turtui?

Sėkmės ir turto talismanai yra populiariausi ir paklausiausi tarp visų tautų. Jei laikysitės instrukcijų ir vadovaukitės patarimais, tokį amuletą galite pasidaryti savo rankomis.

pinigų runų amuletas

Maža sėkmė nekenkia kiekvienam žmogui, o sėkmės amuletas tam puikiai tiks. Su juo gyvenimas taps geresnis visais atžvilgiais, nes be sėkmės nepavyks padaryti nė vieno dalyko.

Yra trys galimybės gauti savo amuletą. Jį galite rasti atsitiktinai, pasigaminti patys arba nusipirkti. Būdas, kurį naudojate norėdami gauti sėkmės amuletą, priklauso nuo jo stiprumo ir nuo to, kaip tiksliai jis veiks.

Atsitiktinai rasti kriauklės, akmenys ir panašūs daiktai gali būti sėkmės žavesys. Tai ir keturlapis dobilas – vienas seniausių ir žinomiausių sėkmės simbolių.

Jei šalia jūsų namų auga dobilas, galite pabandyti surasti tokį, kuriame būtų ne trys, o keturi žiedlapiai. Jį reikia išdžiovinti ir nešiotis su savimi, kad nesugadintumėte ir netyčia nepamestumėte. Pavyzdžiui, gerai tinka dėjimas po permatomu kabošonu.

Likę atsitiktinai rasti dalykai, kaip taisyklė, nėra visiškai atsitiktiniai. Intuicija sako, kad šį akmenį ar kriauklę reikia pasiimti. Suprasite, ką gali atnešti sėkmė. Dėl akmenų geriausia eiti prie upės ar jūros. Atsitiktinai rasti amuletai nereikalauja jokio valymo ar įkrovimo. Kai kas juos laiko aukštesnių jėgų dovanomis.

Monetos atneša ne tik sėkmę, bet ir pinigų. Jei radote monetą, kurios išleidimo metai sutampa su jūsų gimimo metais, galite pasakyti, kad jums labai pasisekė. Galima naudoti kaip talismaną, moneta atneš sėkmę, ypač didelė sėkmė laukia karjeros ir piniginiuose reikaluose.

Tie, kuriems nesiseka atsitiktinių radinių, mieliau renkasi sėkmės amuletus savo rankomis. Tai labai geras pasirinkimas, nes gaminys sugers jūsų energiją gamybos proceso metu. Jums nereikia priprasti vienas prie kito, kaip kartais būna su perkamais produktais. Paprastai rankų darbo amuletus, skirtus sėkmei, reikia aktyvuoti. Paprastai tai yra paprasti sąmokslai. Jums reikia reguliariai papildyti amuletą savo energija, kad jis neprarastų jėgų.

Šio tipo talismanams priskiriami įvairūs papuošalai, kurie gaminami savarankiškai namuose, maišeliai su žolelėmis ir kitais komponentais, piešiniai, piešiniai, asmeniškai kaltos pasagos ir panašūs dirbiniai.

Verta pasirinkti variantą, kurį tikrai galite padaryti. Daugelis užsiima kūryba magiškais tikslais, pripildo objektus magijos ir įgyja ne tik gražių gaminių, bet ir stebuklingų pagalbininkų.

Jei nežinote, kaip pasigaminti sėkmės amuletą, pabandykite pradėti nuo bet kokio paprasto papuošalo, raktų pakabuko ar kito daikto pasigaminimo būdo. Nesirinkite pernelyg sudėtingų metodų, tada bylą vainikuos sėkmė.

Šiais laikais galite nusipirkti beveik bet ką, įskaitant amuletus ir talismanus įvairiems tikslams. Tai greitas būdas gauti amuletą, kuris tinka užimtiems ar nekūrybingiems žmonėms. Tačiau turėtumėte žinoti, kad įsigyti amuletai reikalauja privalomo valymo, aktyvinimo ir energijos suteikimo.

Talismanai turėtų būti reguliariai įkraunami, tiek įsigyti, tiek pagaminti asmeniškai. Nepamirškite, kad jūs negalite žinoti, kokią energiją daiktas neša savyje ir kieno rankos jį palietė prieš jį įsigyjant. Tai yra didelis trūkumas amuletų, kurie parduodami parduotuvėse ir turguose.

Kaip išvalyti įsigytus sėkmės amuletus?

Kinijos monetos kaip sėkmės amuletas

Bet koks stebuklingas daiktas, kuris nėra jūsų pačių pagamintas, turint teigiamų minčių jūsų galvoje, turi būti išvalytas. Tai būtina, nes vietoj sėkmės amuleto galite gauti energijos pakrautą objektą ir niekas nežino, kas ir kieno energija. Daug kalbėta apie tai, kad daiktai gali nešti kitokio pobūdžio energiją.

Valymas nuo neigiamos energijos atliekamas keturių elementų pagalba. Tai oras, ugnis, vanduo ir žemė. Orą galima pavaizduoti smilkalų lazdele, kuria reikia fumiguoti daiktą. Geras pasirinkimas būtų smilkalų, sandalmedžio, pušies ar bet koks kitas kvapas, turintis valomųjų savybių.

Smilkalus galite pasigaminti patys. Puikiai tinka bažnytiniai smilkalai, turintys stiprių valomųjų savybių. Kai kurie nori kurį laiką palikti amuletą lauke, kad jį paveiktų vėjas.

Po to amuletą turėtumėte nešti virš žvakės liepsnos. Jei įmanoma, užkurkite ugnį ir laikykite daiktą virš jo. Bet tai turi būti daroma atsargiai, ypač jei jis pagamintas iš, pavyzdžiui, medžio. Kai neįmanoma pernešti daikto virš ugnies, bent jau padėkite jį prie žvakės. Žvakė gali būti ir įprasta, ir bažnytinė.

Tada sėkmės amuletas turėtų būti valomas vandeniu. Patartina nuplauti tekančiu vandeniu, pavyzdžiui, laikyti upelyje ar upėje. Kuo ilgiau tai darysite, tuo stipresnis bus poveikis. Kai kurie žmonės nori apšlakstyti amuletus šventu vandeniu, tai yra geras pasirinkimas.

Tuo atveju, kai nėra galimybės gauti šventinto vandens ar nuvykti į natūralų vandens šaltinį, galite gerai nuplauti daiktą po tekančiu vandeniu iš čiaupo. Ir paskutinis etapas – įkasimas į žemę. Tai sunku, todėl dauguma žmonių palieka daiktus druskoje per naktį, o po to druska išmetama į gatvę arba nuplaunama į kanalizaciją.

Kaip įkrauti amuletą už sėkmę?

Ši paprasta apeiga tinka tiek įsigytiems amuletams, kad pasisektų, tiek tiems, kurie pagaminti savo rankomis.

Įkraukite visus stebuklingus daiktus po valymo, jei to nepadarėte patys. Geriausias laikas tam yra vidurnaktis, mėnulio fazė atitinka paskirtį, kurią turi tarnauti amuletas. Šiuo atveju tai yra sėkmės trauka, todėl mėnulio fazė yra augantis arba pilnatis.

Jums reikės trijų žvakių. Galite nusipirkti jų bažnyčioje arba galite pasiimti įprastus. Žinoma, pirmenybė teikiama pirmiesiems. Padėkite žvakes į trikampį, kurio centre bus jūsų amuletas. Po to pažiūrėkite į jį ir tris kartus pasakykite:

Mano talismanas dabar, mano likimas!

Sėkmės ir sėkmė mane atneš

Bėdos ir blogas oras mane atims.

Dabar paimkite talismaną į rankas. Susikoncentruokite į tikslus, kuriems jums reikia jo pagalbos. Įsivaizduokite, kaip jis turėtų elgtis ir kuo konkrečiai padėti. Pabandykite pajusti, kaip energija užpildo objektą, įspraustą tarp delnų.

Nustatykite laiką, kurį turite tam skirti. Dabar talismanas yra visiškai paruoštas naudojimui, tačiau karts nuo karto turėsite jį įkrauti, nes daikto galia bus išeikvota sėkmei pritraukti.

Kaip savo rankomis pasidaryti sėkmės ir pinigų amuletą?

Amuletai-krepšiai yra žinomi visiems, ir jūs galite pasigaminti, kad pasisektų. Kaip ir visi šiam tikslui skirti magiški darbai, jie atliekami augančio mėnulio ar pilnaties metu. Padaryti maišelį yra gana paprasta. Jį reikia pasiūti iš mažo lopinėlio ir prikimšti atitinkamų daiktų, kurie atneš sėkmę. Pagamintas krepšys nešiojamas kišenėje arba krepšyje, galite laikyti jį piniginėje.

Sėkmę pritraukianti krepšio audinio spalva – raudona. Ši spalva visada buvo laikoma sėkmės, pinigų ir gerovės spalva. Audinį geriausia rinktis natūralų, siūlą taip pat. Kurdami krepšį sutelkite dėmesį į tikslą, dėl kurio tai darote.

Augalai yra praktiškai pagrindinis tokių maišelių komponentas. Norėdami pritraukti sėkmės, rinkitės apelsinų žieveles, alaviją, granatų žieveles, braškių lapus, muskato riešutą, narcizą, papartį, obels žiedą, lazdyną, lauro lapą, samanas, giles, žvaigždanyžius, žibuokles, cinamoną. Žinoma, nepamirškite apie keturlapį ir paprastąjį dobilą, kuris laikomas sėkmės simboliu.

Į krepšį galite įdėti turkio gabalėlį, šis akmuo neša sėkmę. Tai gali būti lustas, kabošonas arba mažas karoliukas. Mažos figūrėlės, vaizduojančios pasagas, dobilų žiedlapius, laimės mazgą, auksinę žuvelę, boružėlę ir kitus gerai žinomus sėkmės simbolius. Į maišą galite įdėti triušio pėdą.

Paruoštą maišelį karts nuo karto galima patepti eteriniu aliejumi, pavyzdžiui, kraunant amuletą. Puikiai tinka cinamonas, lotosas, apelsinas, anyžius.

Apskritai, visi liaudies ženklai, susiję su sėkmės amuletais, neatsirado nuo nulio. Toks modernus gyvenimo tempas neleidžia pastebėti smulkmenų, tuo metu, kai mūsų protėviai turėjo šimtmečius, per kuriuos buvo galima nustatyti, ar koks nors stebuklingas dalykas pasiteisino, ar ne.