10 geriausių laimės talismanų

Laimės talismanas padės į jūsų gyvenimą pritraukti gerą aplinkybių derinį ir pakeisti jį į gerąją pusę. Tinkamiausio simbolio pasirinkimas ir teisingas jo išdėstymas padės pasiekti laimingą ir harmoningą gyvenimą bei įgyvendinti puoselėtus norus.

pakabukas kaip sėkmės amuletas

Natūralūs laimės simboliai

Laimę į savo gyvenimą žmonės bandė pritraukti pasitelkdami šventų simbolių atvaizdus ant natūralių medžiagų. Laimės amuletą sudarė „laimingi" augalai ir žolelės, kurių savybes sustiprino magiški sąmokslai. Ypatinga žavių talismanų energija padėjo pasiekti trokštamą tokių daiktų pagalba, jei nuolat nešiojatės juos su savimi ar padedate namuose.

Augalai

Daugybė augalų pasaulio simbolių leidžia išsirinkti sau tinkamiausią amuletą sėkmės link:

 1. Bambukas simbolizuoja augimą ir pelną, ne veltui jis vadinamas „draugystės bambuku". Augalas gaunamas dovanų arba perkamas pastatant rytinėje namo dalyje.
 2. Dobilas tradiciškai laikomas Airijos simboliu, tačiau keturlapio augalo pavidalu atneša sėkmę visiems, kurie juo tiki.
 3. Gilė efektyviai atbaido piktąsias dvasias ir saugo namus.

Gyvūnai

Simbolio, kuris teikia laimę tarp gyvūnų figūrėlių, pasirinkimas gali būti įvairus:

 1. Skarabėjas - senovės Egipto sėkmės simbolis, personifikuojantis saulėtekį, jis rodo teisingą pasirinkimą sunkiose situacijose.
 2. Žirgas simbolizuoja sunkų darbą ir harmonijos pasiekimą kaip sunkaus darbo rezultatą, padeda laimėti ir siekti karjeros sėkmės.
 3. Drakonas palaikys lyderio savybes, padės išreikšti save darbe ir kūrybinėje veikloje.
 4. Triušio letenėlės, krokodilo dantys, lokio letena apsaugos savo šeimininką ir džiugins.

akmenys

Laimingi mineralai ir brangakmeniai parenkami pagal gimimo datą ir Zodiako ženklą. Prieš naudojant kaip laimės žavesį, jas būtina išvalyti, kad būtų pašalintos galimos neigiamos energijos sankaupos ir pasisektų.

Laimingi skaičiai

Kiekvienas asmuo pasirenka skaičių seriją, kad pritrauktų sėkmę, remdamasis specialiais skaičiavimais, kuriuos jam pasakys numerologijos mokslas. Taip pat laimingu laikomas gimimo skaičius ir intuityviai parinkti skaičiai, kurie neša sėkmę.

10 geriausių laimės talismanų

Raktas

Raktą galima nešioti kaip amuletą, jis simbolizuoja visų durų atsivėrimą ir kliūčių įveikimą. Pageidautina auksinė talismano spalva ir patraukli raižyta forma.

Svarbu! Kuo daugiau durų atsidarys raktas, tuo stipresnis bus amuletas.

Mazgai laimei

Mazginės magijos amuletai gali būti sėkmės ir laimės magnetas: mazgų skaičius ir tipas yra tiesiogiai susiję su tam tikros gyvenimo srities tobulėjimu. Talismanai laikomi kišenėje ar rankinėje, ir sėkmė tikrai atsisuks į jus.

surišti mazgai kaip sėkmės žavesiai

Monetos pakabukas

Pinigų energija savo materialine prasme gali pritraukti laimę tiems žmonėms, kurie laimę sieja su finansiniu saugumu. Moneta nešiojama rankinėje arba kaip pakabukas ant kaklo.

Besijuokiantis Buda

Budos arba dievo Hottei figūrėlė dideliu pilvu yra gerai žinomas kinų laimės ir troškimų išsipildymo simbolis. Jis dedamas į šiaurės rytus, kad pasisektų meilėje, šiaurėje - dėl karjeros augimo, o pietryčiuose - dėl finansinės sėkmės.

Pasaga

Pasaga į gyvenimą efektyviai pritraukia laimę ir materialinę gerovę. Svarbu jį rasti ar gauti dovanų, bet ne pirkti. Norint sukaupti teigiamą energiją, talismanas dedamas ragais aukštyn, o tai reiškia, kad namas yra pilnas dubuo.

Smeigtukas

Smeigtukas, pritvirtintas smaigaliu žemyn, yra patikimas apsauginis simbolis, atstumiantis nelaimę. Nešiojama ant drabužių arba tvirtinama viename iš namų kambarių, kad niekas nematytų.

Dramblio figūrėlė

Dramblys simbolizuoja pasitikėjimą, stabilumą, pasitikėjimą ateitimi ir klestėjimą. Naudojamas kaip šeimos amuletas, pasirenkant figūrėlę paaukštintu kamienu.

Svarbu! Dramblys padės išsiugdyti grožio jausmą ir įgyvendinti visas kūrybines idėjas.

Pentagrama

Pentagramos simbolis atnešė namams laimę ir sėkmę dėl veiksmingos apsaugos nuo pažeidimų ir blogos akies. Pagrindinis dalykas, kurį reikia atsiminti gaminant, yra tai, kad linijos nėra pertraukiamos ir neuždaromos ratu, kitaip talismanas bus neveiksmingas.

Motanka chrysalis

Rankomis iš įvairiaspalvių siūlų pagaminta lėlė motanka buvo sukurta tam, kad į namus atneštų laimę. Jis daromas beveidis, kad neįkūnytų konkretaus žmogaus bruožų.

motanka chrysalis kaip sėkmės amuletas

Maišelis

Specialiai pripildytas drobinis maišelis jame kaupia teigiamą namų energiją gerai savijautai. Į maišelį buvo įdėtos sausos žolelės, grūdai, monetos, cukrus, lašelis vaško ir surišti raudonu siūlu.

Laimės žavesys įvairiose kultūrose

Laimės talismanų išvaizda įvairiose šalyse skiriasi:

 1. Slavai garbino savo dievus ir skyrė jiems iš natūralių medžiagų pagamintus talismanus, prašė pagalbos, gero derliaus ir laimingo šeimos gyvenimo. Buvo moteriški ir vyriški amuletai, Yarovik, Svarogo kūjis, Peruno kirvis priklausė vyriškiems, o Lunitsa, Makosh, Lados žvaigždė priklausė moteriškiems.
 2. Musulmonams pusmėnulis atnešė sėkmę.
 3. Tarp žydų tautų laimės talismanas yra Dovydo žvaigždė.
 4. Indėnai dėl sėkmės sukūrė Dreamcatcher.
 5. Kinijos laimės amuletai tradiciškai laikomi trijų pirštų rupūžė, talismano kristalai.
 6. Egipto laimės simboliai buvo dievų figūrėlės ir vabalas skarabėjas.

Kaip savo rankomis pasidaryti laimės amuletą

Didžiausią galią įgyja savo rankomis pagaminti daiktai. Tam gali būti naudojamos kelios technikos:

 1. Medžio drožinėjimas. Iš šios medžiagos gaminami tinkamos formos amuletai ir naudojami simboliai, priklausomai nuo amuleto gamybos tikslo. Baigtas talismanas dėvimas pakabuko arba raktų pakabuko pavidalu.
 2. Kartonas. Ant jo nupieštos laimės runos Fehu, Soulu, Vunyo, runų deriniai bus efektyviausi.
 3. Kviečių grūdai apvoliojami vašku, derinant juos su džiovinta žole ir lašeliu natūralaus medaus.

Toks žavesys nešiojamas drobiniame maišelyje, kad visada būtų su jumis.

Kaip laikyti ir dėvėti

Talismanai dėvimi kuo arčiau odos, ideali vieta tam būtų kaklas, krūtinė, diržas ir riešai. Juos taip pat galima laikyti kišenėje, suvyniotą į švaraus balto audinio skiautę.

Talismano valymas padės suaktyvinti jo magiškas savybes. Norėdami tai padaryti, naudokite keturių elementų energiją:

 1. Objektas įdedamas į žemę ir prašoma sėkmės.
 2. Būsimasis talismanas nuplaunamas grynu šaltinio ar tekančiu vandeniu ir elementų prašoma to paties, galite pilti vandenį į lėkštę ir laikyti joje talismaną.
 3. Vaškinės žvakės ugnis kuo puikiausiai išvalo daiktus.
 4. Palikite laimės amuletą po atviru dangumi, po kurio jis įgauna jėgų.

Nuoširdus tikėjimas talismanų galia ir periodiškas jų valymas nuo susikaupusio negatyvo pritrauks į jūsų namus laimę ir sėkmę. Magiškos laimės amuletų savybės padės pasiekti finansinę gerovę ir harmoniją šeimoje, kai jie bus naudojami teisingai.