Talismanai ir amuletai sėkmei, turtui ir laimei

Kinijos sėkmės kerai

Koks žmogus nenori būti laimingas ir turtingas? Klausimas aiškiai retorinis. Tačiau, pirma, ne visi turi vienodas prielaidas, antra, kažkodėl kaprizingoji Fortūna vienus dievina, o kitus – atvirai apleidžia.

Reikia išmokti: teisingai parinkti ir įkrauti talismanai pritraukia pinigus ir sėkmę, nepaisant klasės, religijos, rasės, lyties ir kitokios priklausomybės. Tačiau jie dirba daug efektyviau, jei jų savininkas nuoširdžiai tiki stebuklingomis papuošalų, daiktų, simbolių ir kitų objektų, galinčių veikti kaip amuletai, savybėmis.

amuleto pakabukas sėkmės 1 nuotrauka

Talismanų ir amuletų klasifikacija

Visi amuletai ir talismanai, skirti pritraukti sėkmę ir pinigus, gali būti suskirstyti į keturias dideles grupes. Panagrinėkime kiekvieną iš jų atskirai.

Įsigijo

Parduotuvėje galima nusipirkti amuletų ir talismanų. Tokiu atveju reikia atsižvelgti ir į savo parametrus (zodiako ženklą, lytį, amžių, energiją ir kitus), ir į tai, ko tikitės iš talismano. Tai gali būti papuošalas, figūrėlė, drabužiai ar aksesuaras su siuvinėjimu sakralinių simbolių pavidalu ir pan.

Rasta

Patyrę astrologai ir magai žino, kad žmogus savo talismaną gali rasti bet kur: tai gali būti jūros akmenukas, moneta, keturlapis dobilo lapas. Čia neįmanoma suklysti: pajusite tam tikrą giminingumą su šiuo objektu ir iš jo sklindančia vidine šiluma.

DIY

Net magiškų sugebėjimų neturintis žmogus gali savo rankomis pasidaryti laimingą amuletą: išlydyti iš vaško, pasiūti, išpinti iš sidabrinės vielos – pasirinkimas begalinis. Tokį talismaną galima pasigaminti sau ar mylimam žmogui: svarbiausia turint gerus ketinimus.

dovanojo

Su tokiais amuletais reikia elgtis labai atsargiai. Viena vertus, jei talismaną ar amuletą pagamina/dovanoja mylimas žmogus, jis jau apdovanotas teigiama sakraline energija. Kita vertus, slaptas piktadaris gali tai duoti. Ir jei prie to dirbo išmanantis tamsus burtininkas, smulkmena gali būti apkaltinta nesėkmėmis ir ligomis.

Bet koks dalykas, kurį mėgstate, gali tapti galingu talismanu, geriausia nešioti prie kūno arba dažnai su juo liestis. Jis jau prisotintas jūsų energijos, todėl jums nereikia būti ypač sudėtingam valant ir derinant. Pakanka paimti smulkmeną į ranką ir pasakyti: „Tu mane saugo, tu pritrauki sėkmę, tu man padedi visame kame".

Galingi talismanai sėkmei

Sėkmė yra kažkas trumpalaikio, vienkartinio, kurį reikia pagauti už uodegos būtent lūžio taške. Tačiau vieniems laimingiesiems sėkmė atitenka savaime, be didelių pastangų, o kitiems tiesiog lemtingai nepasiseka.

Sėkmės talismanas visais klausimais gali pakreipti įvykių bangą ir atkreipti Fortūnos dėmesį į jos nešėją. Asmuo, turintis tokį amuletą, egzamine ištrauks laimingą bilietą, užims patrauklią laisvą vietą, laimės loterijoje, gaus konkursą, dėl kurio nesėkmingai kovoja kiti pretendentai. Žinoma, 100% garantijos nėra, tačiau sėkmingo aplinkybių derinio tikimybė žymiai padidėja.

Toliau - galingiausių magiškų amuletų, skirtų didelės sėkmės ir sėkmės, aprašymas.

Pasaga

Bene garsiausias sėkmės simbolis slavų kultūroje yra pasaga. Mūsų protėviai nuo senų senovės kabindavo pasagas virš durų ir palaidojo jas po slenksčiais. Dabar šis paprotys nugrimzdo į užmarštį, bet pasaga neprarado gilios sakralinės prasmės ir galingos energijos. Raktų pakabukai, auskarai ar pakabukai pasagų pavidalu gali tapti puikiais talismanais visų zodiako ženklų atstovams, ypač Šauliams.

Izraelio siūlai

Išoriškai tai paprastas raudonas vilnonis siūlas, surištas ant kairiojo riešo. Tai galima padaryti net naujagimiams. Tikri sėkmės siūlai, nukrauti prie Rachelės kapo, parduodami Izraelyje, netoli Raudų sienos. Tačiau išmanantis ezoterikas gali tokiu būdu įkrauti bet kokį siūlą.

Lucky Hand, Hamsa, Miriam Hand arba Fatima Hand

Fatimos ranka yra seniausias ir galingiausias sėkmės amuletas, žinomas daugelyje kultūrų iki senovės egiptiečių, finikiečių ir šumerų. Stilizuotas delnas gali būti papuoštas akies atvaizdu (tarp musulmonų) arba Dovydo žvaigžde arba Jo simboliu (tarp žydų). Jis gali egzistuoti papuošalų, siuvinėjimo ir net tatuiruočių pavidalu.

Runų simboliai

Futhark runos alsuoja giliausia šventa prasme ir kiekviena turi savo tikslą. Galingiausios sėkmės runos yra Fehu (materialus komponentas), Vunyo (optimizmas), Ansuz (sėkmė versle), Soulu (norų išsipildymas). Runos gali būti naudojamos tiek pavieniui, tiek kombinaciniu būdu.

Slavų talismanai

Senovės slavai šventai tikėjo stebuklinga visų rūšių amuletų galia, gerbė savo protėvius ir dvasingavo gamtos jėgas. Jų šventos žinios buvo tikrai nuostabios, todėl tradiciniai slavų amuletai (Kolovratas, Alatyras, Velesovikas, visi saulės simboliai) veikia iki šiol. Didžiausią tvirtumą jiems suteikia sidabras, mediena, natūralūs pluoštai (ypač vilna ir raudonas linas).

amuleto pakabukas sėkmės 2 nuotrauka

keturių lapų dobilų

Prieš mus yra dar vienas universalus amuletas, kuris atneša sėkmę visame kame. Rasti keturlapį dobilą gamtoje visada yra geras ženklas. Šiuolaikinių airių druidai ir protėviai tuo šventai tikėjo, o mūsų protėviai tai gerbė kaip amžinos ir abipusės meilės simbolį. Šiandien keturlapis dobilas visame pasaulyje laikomas sėkmės simboliu ir galingu amuletu nuo visų blogybių.

triušio pėda

Šis natūralios kilmės amuletas atkeliavo pas mus iš išdidžių indų, tačiau Rytų kultūrose yra jo analogų. Didžiausią jėgą turi užpakalinė triušio koja. Klasikinėje versijoje jis turi būti dėvimas ant kaklo, tačiau tai nėra labai patogu, atsižvelgiant į tai, kad patartina nerodyti talismano pašaliniams asmenims. Taigi laimingą leteną geriau įsidėkite į kišenę ar krepšį.

Japoniškas sėkmės amuletas

Originalus šio talismano pavadinimas yra Omamori. Tai siuvinėtas lininis maišelis, į kurį reikėtų įdėti raštelius su savo linkėjimais, adresuotais dievams. Omamori galima nešiotis su savimi arba pakabinti namuose, automobilyje, šalia darbo vietos.

Sapnų gaudyklė

Dar vienas amuletas, kurį paveldėjome iš indėnų. Virš lovos pakabintas Svajonių gaudytojas išvaro blogus sapnus ir piktąsias dvasias, tačiau netrukdo geroms astralinėms būtybėms.

sapnų gaudytojas kaip sėkmės amuletas

Tibeto amuletas Sėkmės

Šis amuletas gali atnešti savininkui sėkmės versle, finansinėse operacijose ir asmeniniuose santykiuose. Kartu jis suteikia jam gerą sveikatą ir didvyrišką tvirtybę.

Sėkmės talismanai veikia tik teigiama linkme. Tai yra, tereikia palinkėti gero sau ar talismano dovanos adresatui. Jei prašai jo laimės kažkieno nenaudai (atsigręžk, Fortūna, nuo mano priešo ir atsigręžk į mane), gali pažadinti didžiules jėgas, kurios gali nubausti blogai nusiteikusį asmenį.

Pinigų amuletas: kaip išsirinkti turto talismaną

Pinigų, kad ir kiek jų būtų, niekada neužtenka. Tačiau neperspektyviausi sandoriai „iššauna" į vieną verslininką, o kitas perdega ten, kur niekas nežada žlugimo. Taigi, metas antrajam įgyti globą iš viršaus.

Efektyvus pinigų talismanas atrodo kitaip – nuo akį traukiančios prabangos iki pilko slaptumo. Tai gali būti arba auksinė figūrėlė su brangakmeniais, arba paprastas simbolis, užrašytas ant popieriaus.

Šiuo atveju svarbu teisingai suaktyvinti pinigų amuletus ir talismanus, kad jie įgytų energijos, atitinkančios išorinius savininko veiksmus ir siekius. Dabar sunku rasti meistrą, kuris galėtų tinkamai įkrauti talismaną, todėl geriau tai padaryti patiems: tai tikrai nepadarys jokios žalos. Tai galima padaryti taip:

 • Impregnuokite amuletą keturių elementų galia. Norėdami tai padaryti, pakanka pakaitomis apšlakstyti amuletą vandeniu, laikyti virš ugnies, pamojuoti ore, pabarstyti žeme. Čia reikia laikytis priemonės, kad nepažeistumėte talismano.
 • Pasakykite sąmokslą. Tai gali būti paprasčiausias, pavyzdžiui: „Nuo cento prie cento, paršelis paršeliui, penkiasdešimt kapeikų gabalas į penkiasdešimt kapeikų, rublis į rublį, aukso gabalas prie aukso, viskas teismas. "
 • Šventa tikėti talismano galia. Turite laikyti amuletą rankoje ir prisotinti jį mintimis apie sėkmę ir materialinę gerovę.

Tinkamai suaktyvintas pinigų talismanas padeda pinigais ir pritraukia materialinius turtus, tačiau kartais jis turi platesnį pritaikymą. Pavyzdžiui, jau minėtas tibetietiškas Didžiosios sėkmės amuletas, dauguma kiniškų talismanų ar slaviškas alatyras pritraukia sėkmę visose srityse: nuo meilės iki finansinių reikalų.

Kinijos talismanai

Senovės kinai buvo puikūs tradicionalistai ir pragmatikai, kurie materialųjį sėkmės komponentą iškėlė aukščiau už viską. Štai kodėl beveik visi Kinijos talismanai ir amuletai yra skirti turtui, kuris Vidurio Karalystės gyventojams buvo neatsiejamai susijęs su asmenine laime ir sėkme.

Tarp žinomiausių galima paminėti:

 • Hieroglifas Fu. Jis gali egzistuoti monetų, pakabukų ar kitų dekoracijų pavidalu. Bet jūs galite tiesiog nupiešti jį ant popieriaus ir pakabinti namuose ar darbe.
 • Auksinis česnakas. Talismanai ir amuletai, skirti pritraukti pinigų šios daržovės pavidalu, yra labai populiarūs Kinijoje. Auksinis česnakas padeda nuolat likti grynųjų pinigų sraute, tuo pačiu išvarydamas nesėkmės dvasią.
 • Aravano žuvis. Auksinė žuvelė, gulinti ant monetų, atneša į namus turtus ir sėkmę.
 • Dieve Hotei. Geraširdis dievaitis su krepšiu ir lazdele yra puikus talismanas, prisidedantis prie materialinės gerovės.
 • Trikojė rupūžė. Solidus, gerai maitinamas varliagyvis pavaizduotas sėdintis ant monetų su perlu burnoje.
dievas hotei kaip sėkmės talismanas

O taip pat bambukai, mandarinų antys, karpiai, apelsinai, kregždės ir kiti panašūs – visa tai, anot kinų, gali pritraukti į namus gerovę ir sėkmę. Bet jei gyvenamąją erdvę įrengsite aiškiai pagal Feng Shui rekomendacijas, papildomų amuletų nereikės. Tokios galimybės nėra – užtenka įdėti puodą su „pinigų medžiu" ir/ar akvariumą su auksine žuvele.

Runų simboliai ir jų deriniai

Kiekviena runa turi sudėtingą energiją ir keletą pagrindinių šventų reikšmių. Pagrindinė pinigų runa yra Fehu. Jis gali efektyviai dirbti tiek savarankiškai, tiek kartu su Otala, o tai stabilizuoja lėšų įplaukas ir leidžia atrasti naujus praturtėjimo šaltinius.

Taip pat efektyviai veikia runų lazdos, tai yra sudėtingi kelių runų deriniai. Paprasčiausias ir žinomiausias tapsmas yra Pinigų sūkurys, susidedantis iš keturių Fehu.

Deriniai „Pinigų srautas" ir „Greiti pinigai" yra labai įdomūs, tačiau neturint gilių Futharko žinių, sunku juos susikurti patiems. Tačiau užrašą galima tiesiog nukopijuoti ant popieriaus, galvojant apie materialinę gerovę, o paskui sudeginti.

laimingas amuletas su runų simboliais

Pinigai

Vienas iš galingiausių amuletų, kurie pritraukia pinigus, yra jie patys ir įvairiomis apraiškomis. Gali būti:

 • Specialiai sulankstyti banknotai. Pavyzdys – Laimingas doleris. Jį galima pavaizduoti kaip retą banknotą (pavyzdžiui, dviejų dolerių banknotą), taip pat kaip įprastą, sulankstytą trikampiu. Laimingą dolerį nešiokite rankinėje arba piniginėje.
 • Vienetinės monetos. Paprasčiausias būdas: reikia paimti sidabrinę monetą ir įmesti į vandenį, kad joje atsispindėtų mėnulis. Kai tik atsiranda atspindys, reikia pasakyti: „Kaip vanduo pilnas mėnulio šviesos, taip mano gyvenimas pasipildo sėkme ir turtais". Moneta lieka vandenyje iki ryto, o tada perkeliama į piniginę. Ypatingą galią įgyja monetos, išleistos amuleto savininko gimimo metais.
 • Monetų grupės. Monetas galima išgręžti ir perrišti raudonu kaspinu arba įdėti į specialų maišelį. Beje, puikiu talismanu gali tapti sena gera taupyklė, pripildyta smulkmenų.

Brangakmenis arba pusbrangis akmuo yra vienas iš galingiausių talismanų, pritraukiančių pajamas. Topazas, chrizoprazas, chrizolitas, karneolis, turmalinas, granatas ir kiti mineralai turi atitinkamą energiją. Labai svarbu akmenį pasirinkti atsižvelgiant į gimimo datą ir savininko energiją.

Veiksmingas laimės talismanas: pirk ar pasidaryk pats?

Kas yra asmeninė laimė, kiekvienas sprendžia pats: universalių formulių čia nėra. Todėl laimės amuletus geriau pasidaryti patiems arba priimti kaip dovaną iš nuoširdžiai mylinčių žmonių.

Labiausiai universalūs ir efektyviausi yra:

 • Laimės varnalėša. Tai vienas žinomiausių slaviškų amuletų, amuletų, kuris vizualiai vaizduoja rombą kvadratiniais dantimis. Amuleto „Laimės varnalėša" vertė stebėtinai įvairiapusė: suteikia sėkmę, finansinę gerovę, pagarbą aplinkiniams ir geriausias žmogaus savybes.
 • Talismanas „Laimės mazgas". Yra žinoma daug laimingų mazgų, tačiau efektyviausias iš jų yra Tibeto begalybės simbolis Srivatsa. Jis gali būti pagamintas iš vielos arba tiesiog nupieštas ir pakabintas ant sienos.
 • Amuletas Lucky. Klasikinėje versijoje Lucky yra rankų darbo minkšta lėlė. Siūta iš spalvotų lopinėlių, kimšta vata, puošta karoliukais, monetomis, pynutėmis. Privalomas elementas yra ilga šviesiai blondinė pynė.
amuleto pakabukas sėkmės 3 nuotrauka

Bet kuri smulkmena gali būti prisotinta kosminės energijos ir pritraukti savininkui laimę būtent tokiu formatu, kokį jis mato. Norėdami tai padaryti, pakanka tikėti amuleto galia, dažnai laikyti talismaną rankose ir kreiptis į jį aiškiai suformuluotais prašymais.