Koks amuletas padės jums pritraukti turtus į savo namus?

amuletas pinigams pritraukti

Ką bepasakysi, bet materialinė gerovė vaidina jei ne pagrindinį, tai labai svarbų vaidmenį kiekvieno iš mūsų gyvenime. Dažnai atsitinka taip, kad žmonės, nepaisant visų pastangų, gyvena skurdžiai, viskuo ir visada apsiribodami.

Tai ne visada rodo tingumą, labai dažnai taip nutinka tik todėl, kad žmogus, pats to nežinodamas, užblokavo sau priėjimą prie gerovės. Norėdami šiek tiek pagerinti savo finansinę padėtį, turite sukurti pinigų ir sėkmės pritraukimo amuletą, kuris atvers kelius, išvalys kelius ir pritrauks materialinę gerovę į jūsų gyvenimą.

Nuo ko pradėti?

Prieš pradėdami kurti pinigų amuletą, sužinokite keletą pagrindinių taisyklių, kurios padės sukurti tikrai galingą talismaną:

  • Amuletas turėtų būti sukurtas ir pašventintas tik augančiame mėnulyje. Būtent šis laikotarpis laikomas ypač palankiu ritualams, kurie didina materialinę gerovę ir gerovę.
  • Turėtumėte sukurti amuletą, kad pritrauktumėte pinigų ir sėkmės, būdami geros nuotaikos. Jūs negalite kurti, jei jaučiate fizinę savijautą, geriau palaukite kelias dienas, kol sveikata sugrįš.
  • Talismanas turėtų būti pagamintas visiškai tylint. Pabandykite, kad per šį laiką jūsų niekas netrukdytų.

Galiausiai, svarbiausias dalykas. Niekada niekam nerodykite amuleto, net artimiausiems ir brangiausiems žmonėms, ypač neleiskite kitų žmonių rankoms jo liesti, tai gali visiškai atimti iš talismano magišką galią ir paversti jį įprastu niekučiu.

Maišelis.

maišelis pinigams pritraukti

Natūralaus audinio krepšys yra universali talismano, amuleto ir talismano versija. Kaip tiksliai tai veiks, priklauso nuo to, kuo tiksliai jį užpildėte. Norėdami pritraukti turtus, turite atlikti šiuos veiksmus:

  • Pirmiausia reikia paruošti krepšį. Jums reikia pagaminti iš natūralaus audinio, būtinai padarykite tai patys. Parduotuvėje pirktas daiktas, kad ir koks gražus jis būtų, nepadės pasiekti norimo rezultato. Patys pagamintas krepšys sugers jūsų energijos galią ir vėliau dirbs jūsų labui.
  • Dabar turėtumėte pagalvoti apie pinigų krepšio užpildymą. Tam tikslui tinka šie elementai: kelios auksinės monetos, sėklos, raudonėlio žolė. Kiekvienas iš elementų turėtų būti išgrynintas vandens ir ugnies galia. Norėdami tai padaryti, turite lengvai juos apšlakstyti natūraliu, pavyzdžiui, lietaus vandeniu, ir tris kartus palaikyti virš degančios ugnies saulės kryptimi.
  • Kai viskas bus paruošta, užpildykite maišą, tuo pačiu įsivaizduodami, kaip naikinamos kliūtys, ribojančios prieigą prie pinigų. Vizualizuokite, be vizualizacijos neįmanoma pasiekti maksimalaus rezultato.

Paruoštą maišelį laikykite nuošalioje vietoje arba visą laiką nešiokitės su savimi. Augančio mėnulio naktį padėkite jį ant palangės taip, kad naktinio šviestuvo spinduliai jį paliestų. Šalia galite įdėti piniginę, tai taip pat prisidės prie materialinės gerovės energijos srauto.

Mazgai.

mazgai pinigams pritraukti

Ne mažiau stiprus pinigų ir sėkmės pritraukimo talismanas yra mazgas surištas siūlas. Norėdami sukurti tokį amuletą, turite paruošti bet kokį storą siūlą, pagamintą iš natūralių medžiagų. Siūlų spalva ir ilgis iš tikrųjų neturi reikšmės. Tačiau nepamirškite, kad būsimo amuleto dydis neturėtų būti per didelis, nes jį turite nešiotis asmeniniame krepšyje ar piniginėje.

Norėdami sukurti stebuklingą amuletą, ant siūlų turite susieti devynis mazgus. Susiedami kiekvieną iš jų, pagalvokite apie savo norus. Pavyzdžiui, rišdami pirmąjį mazgą, paprašykite aukštesnių jėgų, kad stalas visada būtų pilnas ir sotumas neišeitų iš namų, surišdami antrąjį, paprašykite suteikti sėkmės ir klestėjimo. Ir taip toliau, kol visi mazgai bus surišti.

O dabar - magiškos galios amuleto suteikimo ritualas. Norėdami tai padaryti, įdėkite siūlą į krūtinę ir eikite į mišką, pasiimdami su savimi dovanas aukštesnėms jėgoms. Nebūkite šykštus, nes šios dovanos yra išpirkos skurdas. Atsineškite šviežių kepinių, saldumynų, gero vyno. Palikite tai, ką atsinešėte, prie medžio ir paprašykite aukštesnių jėgų suteikti jums sėkmės ir turto. Visada nešiokite siūlą su savimi.

Amuletų lėlės.

Kad namas visada būtų pilnas, turėtumėte pasigaminti lėlę, kuri padės išvengti alkio ir pinigų trūkumo. Senovėje tokių uogienių gamybai buvo naudojamos ryškių spalvų dažytos naujų audinių skiautelės. Šiuo klausimu reikėtų įsiklausyti į protėvių patirtį ir pasiūti lėlytę, negailint išlaidų. Ryškūs pleistrai, papuošalai, sagos - padarykite ryškią ir linksmą pakrantę taip, kad džiugintų jūsų akis ir atrodytų elegantiškai.

Kai lėlė bus paruošta, pasiūkite mažą maišelį, į kurį turėtumėte įdėti porą monetų ir keletą grūdų kviečių. Maišelis turi būti prisiūtas prie lėlės diržo. Bereginya turėtų būti įsikūręs nuošaliame, bet švariame ir patogiame namo kampe. Nepamirškite kreiptis į lėlę, paprašykite jos suteikti jums sėkmės ir sėkmės, kalbėkite maloniai ir pagarbiai. Praeis nemažai laiko ir būsite įsitikinę, kad jūsų reikalai gerėja.

Pinigų dėžutė.

dėžutė pinigams pritraukti

Galiausiai, paprasčiausias būdas pagaminti amuletą, kad pritrauktų pinigų ir sėkmės. Norėdami jį sukurti, turite paruošti mažą dėžutę, kurią turite papuošti taip, kaip jums patinka - galite naudoti spalvotą popierių, karoliukus, sagas, juostas, audinio gabalus. Kai dėžutė bus paruošta, atidėkite jai nuošalią vietą, kurioje gyvens jūsų būsimas amuletas.

Dabar pradėkite pildyti langelį. Surinkite jame smulkmenas, kurias kažkaip siejate su turtais ir kurios yra brangios jūsų širdžiai. Tai gali būti gražios senos monetos, brangakmeniai, kriauklės, žodžiu, viskas, kas jums patinka. Kai dėžutė bus pilna, apvyniokite siūlą aplink ją ir suriškite tvirtą mazgą.

Kurdami pinigų amuletus nepamirškite, kad jie veiks tik tuo atveju, jei nesėdėsite be darbo. Deja, bet jūs nelaimėsite loterijoje ir negausite daugiamilijoninio paveldėjimo, jei padarysite talismaną, kuris pritraukia finansinę gerovę. Bet jūs išmoksite rasti būdų, kurie padėtų jums klestėti, sėkmė visada bus jums palanki, o pastangos virs vertingu atlygiu.

Kurdami amuletą, norėdami pritraukti pinigų ir sėkmės, elkitės taip, tarsi nertumėte savo būsimų turtų drobę, arba naudodami specialų algoritmą, pavadintą „Magija", programuojate savo ateitį. Kiekvienas veiksmas ar veiksmas vieninteliu atveju žmogaus gyvenime praktiškai nieko nereiškia, o panašių veiksmų ir poelgių sistema sukuria jūsų ateitį.