Kokį amuletą pasirinkti ar padaryti patys, kad pasisektų visais klausimais

Nuo neatmenamų laikų visos žmogaus mintys buvo skirtos tikėtis sėkmės bet kokioje veikloje.mažas sėkmės amuletas, pagamintas rankomisTačiau likimas vieniems palankiai vertino, kiti - ne. Tuo pat metu sėkmė išrinktuosius lydėjo visą laiką. Tokia sėkmė negalėjo likti nepastebėta. Vėliau paaiškėjo, kad laimingasis turėjo mažą sėkmės amuletą. Didelis sėkmės amuletas turi ypatingą galią.

Sėkmės talismanas

Nuo pat vaikystės žmogus turi savo mėgstamus daiktus, be kurių jis net negali eiti pasivaikščioti. Šis kompanionas yra neatskiriamai artimas savininkui, tampa jo gynėju pasąmonės lygmenyje. Užaugęs žmogus laiko talismanus, kurie neša sėkmę. Kiekvienas amuletas turi savo išvaizdos istoriją. Mažas daiktas padeda savininkui gyvenime ir yra vadinamas mažu sėkmės amuletu.

laimingas žavesys - pasagos pakabukas

Ypač vertinami tie maži dalykai, kurie atėmė mirties valandą, išgelbėti nuo bėdų. Jie saugomi ir paveldimi kartu su istorija. Kuo vyresni talismanai, tuo daugiau jėgų jie turi. Talismanai surinko kelių kartų energiją.

Ženklai mus lydi visą gyvenimą. Mes einame laikyti egzamino su niku bateliuose. Pinigų pritraukimo piniginė yra išskirtinai raudona. Namuose rupūžė su moneta burnoje sėdi ant aukso lapo kalno. Ir taip visur. Tačiau sėkmei yra specialių amuletų. Jie laikomi paslaptyje ir niekada nesiskiria.

Tokie talismanai ne kartą įrodė savo magišką galią savo savininkui. Tai gali būti bet koks daiktas - moneta, specialus akmenukas, nosinė. Yra produktų, kuriuos savininkas dėvi akivaizdžiai matydamas. Tai labai dideli talismanai, pagal užsakymą pagaminti ir galios ritualai. Toks masyvus produktas pritraukia dėmesį ir vadinamas dideliu sėkmės amuletu. Tarp jų yra senolių, turinčių didelių magiškų galių.

Kur galėčiau gauti talismaną?

rasta pasaga bus naudojama talismanui gaminti

Jei atsibodo stebėti laimingą draugą, reikia priminti savo likimą apie save. Amuletas yra tai, ko jums pirmiausia reikia gauti. Jei neturite laimingo atminimo, turite jį sukurti. Kaip atrodo talismanai, yra žinoma:

Rasta pasaga arba moneta:
  • ;
  • pasidaryk pats amuletas;
  • specialus įkrautas amuletas, įsigytas parduotuvėje.

Šiuo atveju bet kuris iš jų atneš sėkmę, tačiau pagamintas savo rankomis žino tik savininko energijos lauką ir dirbs tik jam. Jei amuletas buvo įsigytas už pinigus, jis turi būti įjungtas. Paprastas sąmokslas ir rankų šiluma suaktyvina dalyką:

„Dabar mano talismanas yra mano apsauga ir mano sėkmė! Sėkmė man pridės, nusivylimas ir bėdos - sumažins! ".

Ir po to talismanai visada turėtų būti su savininkais.

pasidaryk pats amuletas

Pasidaryk pats amuletas iš natūralių medžiagų

Kaip padaryti sėkmę ir savo rankomis amuletą, parašyta specialioje literatūroje, ir nebus sunku rasti informacijos. Tačiau magija, kurią turite įsileisti į savo gyvenimą, yra subtilus ir kaprizingas dalykas. Pačių pagaminti likimo amuletai suaktyvės:

  • jei mėnulio fazė teisinga;
  • skirtingiems tikslams - skirtingos gamybos savaitės dienos;
  • Naudojamos natūralios medžiagos
  • .

Pasidaryk pats produktai yra kuriami tik augančiame mėnulyje, ir tai yra geriau kitą mėnesį. Tuo pačiu trečiadienį turi būti sukurti sėkmės amuletai, atnešantys pinigų. Tinkamiausia diena Kupidono strėlėms bus penktadienis.

Žavesiai turėtų būti sukurti sekmadienį visiškai tylėdami ir ramiai. Tik teigiamas ir visiškas susikaupimas padės sukurti sėkmės žavesį. Tai gali būti maža lėlė, pagaminta iš siūlų, liejimas iš natūralaus vaško, pagaminta runa sėkmei. Nesvarbu, iš kokios natūralios medžiagos yra amuletas, tačiau svarbu jo forma.

Amuleto forma

sėkmės amuletas gali būti apvalus

Pirmiausia turite nustatyti elemento kūrimo tikslą. Tuo pačiu manoma, kad forma lemia magiško padėjėjo kryptį. Tai turėtų būti nedidelis daiktas, kurį būtų patogu nešioti kaip papuošalą ar raktų pakabuką. Sėkmės kerai gali būti trikampiai arba apvalūs. Tačiau tuo pat metu veiks ir moneta su išgręžta skylute. Galima naudoti gyvūnų figūrėles, zodiako ženklus, medinius papuošalus. Iš drebulės ruošinio išraižyta savadarbė runa gali būti stiprus pagalbininkas. Sėkmės medžiotojus traukia akmenukų paieškos vandens sistemų pakrantėse. Ypatingos formos ir laiko nugludintas akmuo laikomas puikiu sėkmės amuletu. Jei rastas akmuo pritraukia dėmesį, tada jis gali būti naudojamas kaip talismanas.

Akmuo pavirs talismanu tik tada, kai įgis jėgų. Norėdami tai padaryti, turite atlikti paprastą ceremoniją. Tris kartus reikia apeiti mažą rezervuarą maždaug prieš laikrodžio rodyklę. Šiuo metu akmuo turėtų būti rankoje ir gauti savininko protinę žinią. Jis turi suvokti savininko mintis ir sėkmingo gyvenimo viziją. Todėl eidami turite sutelkti dėmesį į teigiamą. Per kitas 7 dienas reikia dažniau laikyti akmenį rankoje, taip užtikrinant montavimą. Taigi, amuletas sukurtas savo rankomis.

Bet talismaną iš vaško galite sukurti tik tada, kai mėnulis yra pilnas. Šiuo atveju talismanas išlietas tik sau. Ši gamybos apeiga atliekama vidurnaktį visiškoje tyloje. Tam reikės vaškinės bažnyčios žvakės, taurės ir naujos degtukų dėžutės. Lygiai vidurnaktį reikia uždegti žvakę stiklinėje. Stiklą reikia susegti rankomis, perduodant į ją savo energiją. Kol žvakė dega, ištarkite burtų burtų žodžius:

„Giliai mėlyname vandenyne yra sala su aukštu kalnu. Tos skylės kalne yra juoda skylė. Skylėje sėdi juodi demonai - jie keikia žmones. Aš paprašiau, kad Dievo tarnas (pareiškėjo vardas) tų piktųjų demonų nesiųstų man liūdesio ir nelaimės. Ir kol ugnis yra su manimi - sėkmė ir laimė yra su manimi! "

Vaškas sukietės, todėl jį reikia įdėti į medžiaginį maišelį ir dažniau naudoti per 12 dienų. Talismanas yra paruoštas.

Visiems „pasidaryk pats“ amuletams būdinga tai, kad jie veikia tik sėkmės, gerų darbų labui. Tuo pačiu metu toks magiškas objektas yra pavaldus tik savininkui.

Atsargiai! Sėkmei galite rasti monetą ir iš jos pagaminti talismaną. Bet sankryžoje daiktų pasiimti negalima. Galbūt savininkas savo bėdas išmetė vertingai, ir jos atiteks naujam savininkui.

Rasta moneta, tris dienas pagulėjusi šventame vandenyje, turi būti apvalyta. Po to ištariamas atitinkamas sąmokslas dauginti turtus, o moneta įsitaiso piniginėje: "Viena moneta atėjo pas mane, bet atvedė pas mane savo brolius! "Kiekvienas gali turėti savo talismaną sėkmei. Tačiau amuleto sukūrimas ir nuosavybė netoleruoja apkalbų. Šis reikalas yra intymus ir turėtų būti susijęs tik su daiktu ir jo savininku.