16 amuletų už sėkmę, pripažinti visame pasaulyje

Ilgą laiką žmonės siekė įsigyti talismanų ir amuletų, kurie leistų jiems apsaugoti savininką nuo rūpesčių ir blogos akies, taip pat pritraukti namus turtų, sėkmės ir klestėjimo. Visi šie įsitikinimai išliko iki šių dienų ir yra daugelio aktyviai įgyjami. Apsvarstykite tinkamiausius sėkmės ir turto amuletus.

1. Gilė

amuletas sėkmei - gilė

Pakanka ant palangės uždėti tik vieną gilę ir nebijoti žaibo smūgių ir gaisrų. Šį įsitikinimą mūsų dienomis pasiekė vikingai, kurie bijojo dievo Toro.

2. Pasaga

amuletas sėkmei - pasaga

Jau senovėje arklys buvo laikomas stipriausiu ir ištikimiausiu padėjėju, todėl iki šiol manoma, kad pasaga pritraukia gerovės ir sėkmės šeimininko reikaluose. Pasagos formos žavesys, esantis virš lauko durų, gali užkirsti kelią visoms bėdoms ir pykčiui.

3. Svajonių gaudytojas

amuleto svajonių gaudytojas - apsaugo nuo blogų sapnų

Šis amuletas taip pat kilęs iš Indijos tautų kultūros. Tai leidžia apsisaugoti nuo blogų sapnų. Manoma, kad tokio tipo interneto kūrimą mokė voras, kurį nuo mirties išgelbėjo viena indė. Centre būtina palikti nedidelę erdvę, per kurią ateis klestinčios svajonės, o likęs tinklas surenka viską, kas bloga.

4. Kiauroji akis

blogos akies amuletas - apsaugo nuo blogos akies ir sugadinimo

Šis amuletas atkeliavo pas mus iš Artimųjų Rytų regiono. Pagrindinis jo poveikis yra apsaugoti nuo blogos akies ir žalos. Akmuo yra akies viduje. Atsižvelgiant į didelę šio talismano paklausą, galite saugiai pasikliauti magiškais sugebėjimais.

5. Skarabas

amuletas sėkmei - skarabėjus

Tikrai laikomas senovės Egipto šventu gyvūnu, todėl visi jo atvaizdą turintys amuletai buvo įvertinti ir suvokti ypatingu lygiu. Šio tipo vabzdžiai personifikuoja atgimimą (arba transformaciją į kitą pasaulį).

6. Ankh amuletas

senovės egiptiečių amuletas - ankh

Seniausias senovės Egipto amuletas, prieinamas tik faraonams. Buvo tikima, kad būtent atvaizdo ir ankh simbolio pagalba dievai suteikė pomirtiniam gyvenimui amžinąjį gyvenimą.

7. Monetos

Laimingos monetos yra finansinės gerovės simbolis

Šiandien tai yra labiausiai paplitęs talismanas, simbolizuojantis finansinę gerovę ir sėkmę. Jei radote monetą, nukritusią į galvą, tai yra geras ženklas ir galite ją pasiimti sau. Bet jei ne, tada geriau palikti jį vietoje. Laimingas monetas galima nešiotis piniginėje, rankinėje, viršutinių drabužių kišenėje ir kituose asmeniniuose daiktuose.

8. Kiaulė

amuletas sėkmei ir klestėjimui - kiaulė

Ji yra pripažinta visuotinai pripažintu sėkmės ir šeimos gerovės simboliu. Azijos šalyse tai laikoma finansinės gerovės amuletu. Kinijoje tai yra kruopštumo ir sunkaus darbo simbolis. Štai kodėl iki šių dienų piggy bankai yra plačiai paplitę.

9. Triušio pėda

laimingo gimdymo amuletas - triušio pėda

Tik užpakalinė gyvūno koja, susijusi su gimdymu, gali veikti kaip amuletas, todėl turėtumėte ją nusipirkti, jei svajojate tapti tėvais. Taip pat triušio pėda gali skatinti sėkmę ir finansinę gerovę.

10. Juokiantis Buda

sveikatos ir šeimos gerovės amuletas - juokiasi buda

Tiek figūrėlės, tiek paprasti vaizdai gali suteikti gerovės ir sėkmės. Norint suaktyvinti teisingą energiją, svarbu tokio tipo talismaną pastatyti vakarinėje būsto pusėje. Įsigiję besijuokiančio Budos amuletą, galite įvertinti sveikatos ir šeimos gerovės pagerėjimą.

11. Medžio rupūžė

amuletas turtui - trijų kojų rupūžė

Šis amuletas atkeliavo pas mus iš Azijos. Pirkdami atkreipkite dėmesį į rupūžės burnoje esančią monetą. Jame turėtų būti hieroglifai. Jūs turite įdėti jį taip, kad jis nežiūrėtų į duris. Priešingu atveju piniginės energijos srautas nutekės.

12. Katės akis

amuleto katės akis - nuo blogos akies ar žalos

Tai yra viena iš pusbrangių akmenų rūšių, apsauganti savininką nuo blogos akies ar žalos. Be to, amuletas leidžia įveikti daugybę gyvenimo sunkumų. Šį amuletą dažnai galite rasti tarp lošėjų, nes jis apsaugo nuo gana didelių finansinių nuostolių.

13. Raktas

amuletas sėkmei ir turto raktui

Manoma, kad toks raktas gali atverti bet kurio žmogaus sielą, gauti gerovės, sėkmės gyvenime ir geros sveikatos. Japonijoje tokių raktų pagalba žmonės kreipiasi į dievus pagalbos ar patarimo.

14. Dramblys

amuletas dramblys - ilgaamžiškumo ir išminties simbolis

Šie gyvūnai gali suteikti sėkmės bet kurioje veiklos srityje. Dramblių pora pakeltais ir ištiestais vienas kito kamienais laikoma svetingumo simboliu. Dramblių amuletai simbolizuoja ilgaamžiškumą ir išmintį, leidžiančią pasiekti ne tik gerovę, bet ir šeimos gerovę.

15. Keturių žiedlapių dobilai

amuletas keturlapis dobilas suteikia sėkmės ir meilės

Gana retas amuletas, atnešantis sėkmės ir meilės, vilties ir tikėjimo, kad gyvenimas pasisuks būtent taip, kaip jūs norite.

16. Ladybug

amuleto ladybug - atneša finansinę sėkmę

Manoma, kad tai suteikia finansinės sėkmės tiems, kurie sėdi ant delno. Pagal vietų skaičių mergaitė gali sužinoti, kiek vaikų bus ateityje.