Kaip namuose pasidaryti amuletą už pinigus ir sėkmę savo rankomis

Visi svajoja būti turtingi. Yra įvairių būdų, kaip namuose padaryti savo rankomis amuletą už pinigus.amuletai už pinigus ir sėkmęNuo senų senovės žmonės naudojo įvairiausius talismanus, kurie saugojo nuo bėdų, sprendė sveikatos problemas ir lėšų trūkumą. Galite nusipirkti amuletą, tačiau jis pagamintas kažkieno rankomis, o meistras įdeda savo sielą ir norus, kurie gali skirtis nuo pirkėjo norų. Racionaliau padaryti amuletą savo rankomis, kuris pritrauktų pinigus.

Amuleto forma ir medžiaga pinigams

Norėdami padaryti amuletą savo rankomis, turite laikytis kai kurių taisyklių.

Amuleto forma:

 • kvadratas, reiškia ryžtingumą priimant teisingus sprendimus ir pastovumą;
 • apvali forma rodo harmoniją;
 • ovalus, visada kalbantis apie amuleto savininko ryžtą;
 • trikampė arba piramidės forma - įrodymas, kad amuleto savininkas sugeba rasti bet kurios problemos sprendimus.
trikampis amuletas

Amuleto pagrindu galima pasirinkti bet kokią medžiagą, tačiau tik natūralią. Tai gali būti medis, audinys, metalas arba molis. Bet būtent mediena laikoma galingiausia medžiaga, galinčia apsaugoti nuo bet ko, arba, priešingai, pritraukti pinigų ar sėkmės.

Kaip sumokėti amuletą pinigais

Bet kuris magas patvirtins, kad nepakrautas talismanas yra tik niekučių. Todėl pagaminus amuletą būtina jį „atgaivinti“.

Įkraunamas amuletas
 • Valymas. Jums reikės dėžutės, kurioje įdėtas amuletas ir druska, kuri turėtų lengvai padengti simbolinį elementą. Dėžutė trims dienoms dedama į šaldiklį, po to talismanas išimamas ir nuplaunamas tekančiu vandeniu.
 • Įkraukite amuletą. Dabar jis sausai nušluosto, uždeda ant vieno delno, o kitą uždengia. Galite pradėti „atgaivinimą“ - pakartokite savo norą, kiekvieną kartą pagalvokite apie tai, kalbėkite ir galvokite greičiau.

Turite užburti, kol pasijusite apimtas noro. Ne vienas žmogus dar nepraleido šios akimirkos, atrodo, kad amuletas priešinasi - tai įrodo, kad jis yra paruoštas naudoti. Dabar galite jį įdėti į savo krepšį, tai yra, amuletas turėtų būti su savimi visą laiką, bet nuošalioje vietoje.

Amuletų variantai, norint pritraukti pinigų

Pagrindinė talismanų naudojimo sąlyga yra niekada neprarasti, kitaip tai gali atsiliepti.

Amuletas gali būti raktų pakabuko, papuošalų telefonui pavidalu, arba jį galima nešioti piniginėje ir net namuose, saugioje vietoje. Tačiau stebuklingas elementas veikia geriau, jei jis dėvimas ant kaklo, bet ne kartu su kryžiumi.

 • Medienos amuletas. Galite naudoti bet kokią medieną, svarbiausia - tvirtą pagrindą. Iš ruošinio, gyvūno ar žmogaus figūrėlės, geometrinės figūros galite iškirpti bet ką, tik be aštrių kampų. Dabar figūrai, kuri yra atsakinga už turtus, atneša pinigų ir sėkmės, turėtų būti pritaikytas runos ženklas.amuletas iš medžio

  Tada gautą talismaną reikia apkrauti jūsų noru. Ir paskutinis etapas - figūra turėtų būti 3 kartus apvyniota siūlais, taip sustiprinant stebuklingą galią. Amuletas visada turėtų būti su jumis.

 • Riešutas.Graikinis riešutasVeržlė kruopščiai įtrūkusi ir išvalyta nuo turinio; amuletui reikia tik lukšto. Dabar ant nedidelio popieriaus lapo užrašykite savo norą ir sulenkite užrašą ir apvyniokite jį storais siūlais. graikinio riešuto amuletas

  Vietoje mazgo būtinai klijuokite karoliuką. Paslėpkite popierių riešuto apvalkale ir priklijuokite abi puses. Šį amuletą galima įsidėti į maišą ir visada nešiotis su savimi, kad tik niekas apie jį nežinotų.

 • Miela sąskaita.Miela sąskaitaNorėdami, kad pinigai būtų lipnūs, galite naudoti įprastą sąskaitą iš savo piniginės. Banknotą reikia patepti medumi, leisti išdžiūti saulėje arba naudoti plaukų džiovintuvą. Medaus sąskaita dedama į slaptą kišenę jūsų piniginėje. Remiantis apžvalgomis, pinigai tiesiog prilimpa, jei piniginėje yra toks amuletas.

  Norėdami, kad pinigai būtų lipnūs, galite naudoti įprastą sąskaitą iš savo piniginės. Banknotą reikia patepti medumi, leisti išdžiūti saulėje arba naudoti plaukų džiovintuvą. Medaus sąskaita dedama į slaptą kišenę jūsų piniginėje. Remiantis apžvalgomis, pinigai tiesiog prilimpa, jei piniginėje yra toks amuletas.

 • Zodiako akmuo ir moneta. Amuletas pinigų pritraukimui gali būti pagamintas iš akmens, kuris jums tinka pagal jūsų zodiako ženklą. Bet savaime akmenys nepatraukia pinigų, todėl jums reikės sustiprinti amuletą moneta.amuletas iš akmens

  Galima naudoti bet kokią monetą, tačiau pirmiausia turite ją įkrauti. Tam per pilnatį moneta dedama į vandens lėkštę. Plokštė dedama ant palangės taip, kad mėnulio atspindys nukristų ant monetos. Reikia paprašyti mėnulio įkrauti monetą.

  Į paruoštą aksominį maišelį su kaklaraiščiu dedamas akmuo ir moneta. Ant krepšio būtinai išsiuvinėkite savo vardą, prie siuvinėjimo galite pridėti runų. Siuvinėjimui naudokite auksinius arba geltonus siūlus.

  Krepšį reikia laikyti nuošalioje vietoje, jo nereikia niekam atiduoti ar niekam rodyti.
 • Vaškas. Norėdami gauti stebuklingą priemonę, parduotuvėje turėsite pasirinkti žvakę. Nesvarbu, kokio dydžio ir spalvos tai bus, svarbiausia, kad jums tai patiktų. amuleto vaškas

  Vidurnaktį, geriausia, augančio mėnulio naktį, įdėkite žvakę į indą ir ją uždegkite. Degimo metu turėtumėte sušnabždėti savo norus. Uždegus žvakei, ištirpusio vaško negalima liesti.

  Kai jis atvės, gautą figūrėlę galima paslėpti krepšyje ar medalione ir visada nešiotis su savimi. Jokiu būdu ir jokiomis aplinkybėmis neduokite vaško niekam, net sekundei ir net artimiausiems žmonėms.

Patarimai, kaip pasigaminti stebuklingą amuletą

Prieš pasidarydami pinigų amuletą savo rankomis namuose, turite tikėti tuo, ką darote ir koks bus rezultatas, kitaip nebus jokio poveikio.

natūralios medžiagos amuletui
 1. Niekada nenaudokite sintetinių medžiagų dirbdami.
 2. Niekam nesakykite, kad padarėte amuletą, niekam jo nerodykite ir neduokite jo laikyti.
 3. Periodiškai palieskite amuletą, prisiminkite savo šmeižtą ir pakartokite.
 4. Amuleto ir burtų kūrimo procedūrą geriausia atlikti augančiame mėnulyje, būtent ji prisideda prie magiškų reikalų.
 5. Ir svarbiausia - visada atitrauk blogas mintis nuo savęs, visos mintys yra materialios - todėl galvok pozityviai.

Nepaisant to, kad yra nuomonė, kad laimė yra ne piniguose, modernus ir patogus pasaulis yra visiškai pagrįstas pinigais. O galimybės ir norai labai retai sutampa. Galite, žinoma, priprasti prie pinigų trūkumo, nuolat taupyti ir pavydėti turtingesniems pažįstamiems, arba galite elgtis kitaip.