Sėkmės amuletas - kaip rasti, kaip pasigaminti ir kaip nusipirkti

Sėkmės amuletas yra vienas iš labiausiai paplitusių visais laikais; kiekvienas mūsų planetoje kada nors gyvenęs žmogus turėjo savo šio talismano versijas. Šis straipsnis parodys, kaip sekti jų pavyzdžiu ir rasti sėkmės.

Kurį sėkmės sėkmės amuletą geriau pasirinkti

Šiek tiek sėkmės nepakenks kiekvienam žmogui, o sėkmės amuletas tai padarys. Su juo gyvenimas visais atžvilgiais taps geresnis, nes be sėkmės nepavyks nei vienam verslui. Yra trys galimybės įsigyti savo amuletą. Galite jį rasti netyčia, pasigaminti patys arba nusipirkti. Tai, kaip jūs naudojote amuletą sėkmei, priklauso nuo jo stiprumo ir to, kaip jis veiks.

keturių lapų dobilų sėkmės simbolis

Atsitiktinai rasti lukštai, akmenys ir panašūs daiktai gali būti sėkmės žavesys. Tarp jų yra keturlapis dobilas - vienas seniausių ir garsiausių sėkmės simbolių. Jei šalia jūsų namų auga dobilai, galite pabandyti rasti tą, kuriame yra keturi žiedlapiai, o ne trys. Jį reikia išdžiovinti ir nešiotis su savimi, kad nepakenktumėte ir netyčia nepamestumėte. Pavyzdžiui, gerai pastatyti vietą po aiškia kabošone.

Kiti atsitiktinai rasti daiktai paprastai nėra visiškai atsitiktiniai. Intuicija rodo, kad šį akmenį ar kiautą vertėtų pasiimti. Jūs pats suprasite, ką gali duoti sėkmė. Dėl akmenų geriausia eiti prie upės ar jūros. Netyčia rasti amuletai nereikalauja jokio valymo ar įkrovimo. Kai kurie juos laiko aukštesnių jėgų dovanomis.

Monetos atneša ne tik sėkmę, bet ir pinigus. Jei rasite monetą, kurios išleidimo metai sutampa su jūsų gimimo metais, galite sakyti, kad jums labai pasisekė. Ją galima naudoti kaip talismaną, moneta atneš sėkmę, ypač didelė sėkmė laukia jūsų karjeroje ir pinigų reikaluose.

Tie, kuriems nepasiseka su atsitiktiniais radiniais, mieliau gamina amuletus sėkmei savo rankomis. Tai labai geras pasirinkimas, nes daiktas sugers jūsų energiją net ir gamybos metu. Jums nereikia įprasti vienas prie kito, kaip kartais būna įsigyjamų produktų atveju. Paprastai rankų darbo amuletus, norint sėkmės, reikia suaktyvinti. Paprastai tai būna paprasti sąmokslai. Jūs turite reguliariai įkrauti amuletą savo energija, kad jis neprarastų savo galios.

Šio tipo talismanai apima įvairius papuošalus, kurie gaminami savarankiškai namuose, maišelius su žolelėmis ir kitais komponentais, pykinimus, piešinius, asmeniškai sukaltas pasagas ir panašius daiktus. Verta pasirinkti variantą, kurį tikrai galėsite padaryti. Daugelis užsiima kūryba magijos tikslais, užpildydami daiktus magija ir įsigydami ne tik gražių gaminių, bet ir stebuklingų padėjėjų.

Jei nežinote, kaip padaryti laimingą žavesį, pabandykite pradėti nuo bet kurio paprasto papuošalo, raktų pakabuko ar kito daikto gamybos būdo. Nesirinkite pernelyg sudėtingų metodų, tada verslą vainikuos sėkmė.

Šiais laikais galite įsigyti beveik bet ką, įskaitant amuletus ir talismanus įvairiems tikslams. Tai greitas būdas gauti amuletą, kuris gerai tinka užsiėmusiems ar nekūrybingiems žmonėms. Tačiau turėtumėte žinoti, kad įsigytus amuletus reikia privalomai išvalyti, suaktyvinti ir įkrauti energiją. Reguliariai įkraukite talismanus, įsigytus ir pagamintus asmeniškai. Nepamirškite, kad prieš įsigydami negalite žinoti, kokią energiją nešioja daiktas ir kieno rankos ją palietė. Tai yra didelis amuletų, parduodamų parduotuvėse ir rinkose, trūkumas.

Kaip išvalyti įsigytus likimo amuletus

Amuleto valymas nuo neigiamos energijos vandeniu

Bet kokį stebuklingą daiktą, kurį nesate pagaminęs pats, turėdamas teigiamų minčių galvoje, reikia išvalyti. Tai būtina, nes vietoj sėkmės amuleto galite gauti įkrautą daiktą, kas ką žino ir kieno energija. Daug kalbėta apie tai, kad daiktai gali nešti kitokio pobūdžio energiją.

Neigiamos energijos valymas atliekamas naudojant keturis elementus. Tai yra oras, ugnis, vanduo ir žemė. Orą galima pavaizduoti smilkalu, kuris turėtų būti naudojamas daiktui fumiguoti. Geras variantas būtų smilkalai, santalas, pušis ar bet kas kitas, turintis valomųjų savybių. Smilkalus galite pasidaryti patys. Gerai veikia bažnytiniai smilkalai, kurie pasižymi stipriomis valomosiomis savybėmis. Kai kurie žmonės nori trumpam palikti amuletą lauke, kad jį veiktų vėjas.

Po to turėtumėte nešti amuletą ant žvakės liepsnos. Jei įmanoma, padarykite ugnį ir laikykite daiktą virš jo. Bet tai turi būti daroma atsargiai, ypač jei jis pagamintas, pavyzdžiui, iš medžio. Kai negalima pernešti daikto per ugnį, bent jau padėkite jį prie žvakės. Žvakė gali būti įprasta arba bažnyčios.

Tada sėkmės amuletą reikia išvalyti vandeniu. Patartina nuplauti tekančiu vandeniu, pavyzdžiui, laikyti upelyje ar upėje. Kuo ilgiau tai darysite, tuo stipresnis bus poveikis. Kai kurie žmonės mieliau apšlaksto amuletus šventu vandeniu, tai yra geras pasirinkimas. Tuo atveju, kai jokiu būdu negalima gauti švento vandens ar kreiptis į natūralų vandens šaltinį, galite kruopščiai nuplauti daiktą po tekančiu vandentiekio vandeniu. Ir paskutinis etapas yra palaidojimas žemėje. Tai sunku, todėl dauguma žmonių per naktį palieka druskos daiktus, po to druska išmetama į lauką arba nuplaunama kanalizacijoje.

Kaip už sėkmę pakrauti amuletą

įkraukite savadarbį amuletą

Ši paprasta ceremonija taikoma tiek perkant amuletus sėkmei, tiek rankų darbo. Po valymo ima visus stebuklingus daiktus, jei to nepadarėte patys. Geriausias laikas tam yra vidurnaktis, mėnulio fazė atitinka amuleto paskirtį. Šiuo atveju tai yra sėkmės traukos objektas, todėl mėnulio fazė auga arba pilnatis.

Reikalingos trys žvakės. Jų galite nusipirkti bažnyčioje, arba galite pasiimti įprastus. Žinoma, pirmenybė teikiama pirmosioms. Padėkite žvakes trikampyje, o amuletas - centre. Po to pažvelk į jį ir tris kartus pasakyk:

Dabar mano talismanas, mano likimas! Sėkmės ir sėkmė man atnešBėda ir blogas oras mane atims.

Dabar paimkite savo talismaną į rankas. Susikoncentruokite ties tikslais, kuriems jums reikia jo pagalbos. Įsivaizduokite, kaip jis turėtų elgtis ir ką tiksliai padėti. Pabandykite pajusti, kaip energija užpildo daiktą, įspaustą tarp jūsų delnų. Patys nustatykite laiką, kurį jums reikia skirti šiam. Dabar talismanas yra visiškai paruoštas naudoti, tačiau laikas nuo laiko jį reikės įkrauti, nes objekto galia bus išleista pritraukiant jums sėkmę.

Kaip padaryti sėkmę amuletą savo rankomis

„Pasidaryk pats“ amuletai

Krepšio amuletai yra žinomi visiems, ir jūs galite juos padaryti sėkmei. Kaip ir visi stebuklingi darbai šiam tikslui, jie atliekami augančiame ar pilnatyje. Pagaminti maišelį yra gana paprasta. Ją reikia pasiūti iš mažo gabalėlio ir užpildyti tinkamais daiktais, kurie atneš sėkmę. Paruoštas krepšys yra nešiojamas kišenėje ar krepšyje, jį galite laikyti piniginėje.

Laimingo krepšio audinio spalva yra raudona. Ši spalva visada buvo laikoma sėkmės, pinigų ir klestėjimo spalva. Geriausia rinktis natūralų audinį, taip pat siūlus. Darydami maišą susikoncentruokite ties tuo tikslu, dėl kurio jį darote.

Augalai praktiškai yra pagrindinis šių maišelių komponentas. Norėdami pritraukti sėkmę, rinkitės apelsinų žieveles, alavijo, granatų žieveles, braškių lapus, muskato riešutus, narcizus, paparčio, obelų žiedus, lazdyno riešutus, lauro lapus, samaną, giles, žvaigždinius anyžius, žibuokles, cinamoną. Žinoma, nepamirškite apie keturlapį ir paprastą dobilą, kuris laikomas sėkmės simboliu.

Į krepšį galite įdėti turkio gabalėlį, šis akmuo suteikia sėkmės. Tai gali būti lustas, kabošonas arba mažas karoliukas. Mažos figūrėlės, vaizduojančios pasagas, dobilų žiedlapius, sėkmės mazgą, auksinę žuvelę, boružėlę ir kitus žinomus sėkmės simbolius. Į maišą galima įdėti triušio koja.

Paruoštą maišelį kartkartėmis galima patepti eteriniu aliejumi, pavyzdžiui, kraunant amuletą. Gerai tinka cinamonas, lotosas, apelsinas, anyžius.

Apskritai visi liaudies ženklai, susiję su sėkmės amuletais, atsirado ne nuo nulio. Šis šiuolaikinis gyvenimo tempas neleidžia pastebėti smulkmenų tuo metu, kai mūsų protėviai turėjo amžius, per kuriuos buvo galima nustatyti, ar veikia koks nors stebuklingas dalykas.