talismanas savo rankomis iš busin

Pakabukai yra laikomi daiktais, privalomi žmogaus dvasios pasauliu ir antgamtinių jėgomis. Apyrankė-globėjas, važiuoklė su kokiu nors ženklu suteikia savininkas galimybę greitai įgyvendinti savo norus, apsaugoti save nuo problemų ar atsikratyti ligos. Patys padarytų dalykų gali apsaugoti žmogų nuo pavydo, blogos akies ar neigiamų emocijų, kuriomis siekiama į jo pusę.

rankinis darbas

Apyrankės-pakabukai: transliaciją ir reikšmė

Bet talismanas kaip ne apyrankės turi uždarą formą wrap, žymėjimas ribos sienų vietos, priklausanti savininkas

Priklausomai nuo paskirties renkasi medžiaga:

 • metalai gali apsaugoti žmogų nuo išorinio neigiamo poveikio, gerai praleidžia energiją norus žmogaus išorę, bet gali sumažinti galią uolienų įterpti;
 • raudona gija gali sušvelninti likimo smūgių;
 • odos taiko dažniau kartu su papildomais simboliais arba furnitūros;
 • surinkti iš akmens fragmentai gaminys turi skirtingų savybių, priklausomai nuo naudotų mineralų;
 • medis dažniau tarnauja ligų ar taikoma padengimo apsaugos simbolių šventas vertė (runos, sigillo ir pan.).

Pagrindinis reikalavimas prie bet amuletai — jungtinė galai. Jei ši sąlyga nebus įvykdyta, tai jėga talismanas bus minimalus, jis galės saugoti tave ir ginti arba suteikti galią pageidavimą. Ypatingą reikšmę turi pintinių apdaila — privalomas specialiųjų mazgų (nouzov) gali laikytis jiems ypatingas savybes. Tokie pakabukai geriau užsisakyti iš nusimanantys žmonės arba savarankiškai išmokti nėrimas reikalingų mazgų. Į nerijos dažnai įterpia metalo, akmens ar medžio įterpti. Šie elementai nusėda simbolį, kuris bus puošti gaminys ir suteiks jam magija prasmę. Apyrankės - Shambala apima karoliukai iš natūralių medžiagų, kurios veikia patekęs ant odos ir biofield žmogaus. Nešioti ne apyrankės nuo seniausių laikų susijusi dar viena jo funkcija: bet toks gaminys apsaugo sritis pulso ant riešo. Ši vieta laikoma pažeidžiama: greiferiniai priešą už rankos aukščiau valyti, ne tik nuolat jį fiziškai, bet ir meistras jį dėmesio, bando atimti galią arba savo laimę. Apsauginis amuletas trukdo adresatui ribų žmogaus pažeidžiamas juostos padeda išlaikyti savo jėgą, teigiamas mintis ir emocijas.

Slavų apyrankės-pakabukai

Apsauginės apyrankės į Rusija galėtų būti pagaminti iš brangaus metalo dekoratyvinis mūrinis furnitūros, ir iš siūlų arba odinių juostelių. Dažnai sarakawa audimas arba išsiuvinėti ant siauros juostelės, vaizduodami į juos panašus modelis su svarbiausiais save simboliais. Vaikui sąlygotosios ant riešo raudonos spalvos siūlais. Ji buvo sukurta siekiant apsaugoti naujagimių nuo platintojus iš defacing ir blogos akies, nuo piktųjų dvasių ir dvasios pajėgų, kurios galėtų siųsti ligos ar net nužudyti. Pagal augimą berniuko ar mergaitės apyrankės buvo sunkiau: mama ar močiutė liepė pakabukai su naozumi, audimas ten plunksnas, karoliukai ir kt. Dabar pakabukai daro patys arba perka specializuotose prekybos vietose. Pastaruoju atveju patartina išsiaiškinti su pardavėja, kokią reikšmę turi nesuprantamas simboliai. Dažniau Slavų talismanai susitinka nuotraukos Svastika arba Kolovrat simbolių Saulės, Įveikti-žolės (sudėtinga svastika), [Rozhanitsy] ir kitos renkantis pirkti apdaila arba nepriklausoma gamyba jo dovana, turite žinoti, kokie simboliai yra geriau už vyrus, o kokios yra moterų.

Apyrankė-globėjas savo rankomis, sukurti savybės

apyrankė iš karoliukai

Kai nepriklausoma gamyba ne apyrankės reikia nustatyti savo paskirtį. Priklausomai nuo to renkasi spalvą siūlai norėdami užskaitos ar sustabdymo, įterpti su atitinkamais simboliais. Galimybė sukurti ne apyrankės-amuletas patys, Pvz., spalva, medžiagos pinigų talismanas skirsis nuo apsaugos ar meilės. Patys audiniai jūsų, galite švirkšti iš karto keletą savybių, sukimo skirtingų spalvų laidai ir papildant jų pakabučiai arba akmeniu.

Aprašymas norus

Norėdami įvykdyti norus geriausiai pasirinkti:

 • raudoni siūlai — simbolis aktyvumą, jėgą;
 • mėlyni siūlai — išminties simbolis ir išradingumas.

Jei noras nėra susijęs su pinigais, tai šios spalvos padės pasirinkti teisingą kryptį, norint gauti norimą ir parodyti atkaklumas pasiekti. Pynimo iš susuktų tik vienos spalvos arba imtis skirtingos. Paprasčiausias variantas — galiuku iš 3 kryptis. Jos galai lygiosios ant riešo 7 paprastų mazgelių. Metu užskaitos ir siejimo amuletas reikia kelti sau atspėti taip, lyg jis jau yra.

Talismanas nuo blogos akies

Apsaugos globėjas nuo blogos akies platintojus iš defacing reikalingas viešojo žmonėms arba tiems, kurie dirba su dideliu srauto lankytojų (kasininkai, budėtojai, gydytojai ir pan.). Jam geriau pasirinkti raudoną dirželį (aktyvioji apsauga) ir papildyti granulių-akimi. Į ezoterinių parduotuvėse galima pasiimti ir pakabą-Hamsa (ar Rankos Fatima kad musulmonai), Skandinavijos runos Ansuz arba kitas simbolis, su apsaugos funkcija. Amuletas šiuo atveju yra paprastas laidas be mazgų, kuris suverti granulių-akių ar bet kuri važiuoklė su apsaugine simbolika. Veiksmingas net paprastas amuletas be pakabos. Jos galai yra reikia būtinai susieti, o ne sujungti sąsagos.

Slavų apyrankė su pakaba

Apyrankė Slavų dalykus neturėtų dovanoti ar daryti tiems, kurie įtraukti save prie kitos filosofinės sistemos. Apsauginės jėgos dievybių Slavų laikų tautoms geriausiai prieinama tiems, kas tiki jų.

Pynimas paprastą apsaugos amuletas galima pagal tokią schemą:

 • įvertinti ilgio apskritimo riešų su nedideliu gyslelę dėl laisvo pritaikymas ir atsižvelgiant į ilgio aksesuarais;
 • imtis dviguba gija tokio ilgio ir pritvirtinti prie stacionarios paviršius už 1 end;
 • paruošti darbo tema norėdami nerijos (tos pačios arba skirtingų spalvų);
 • susieti jas su pagrindu atstumu, lygus ilgis ryšiai nuo pridėtas pabaigos;
 • liejimo darbo susuktų aplink pagrindai, megzti paprasta mazgai, uždaryti dvigubą siūlais;
 • ten, kur turėtų būti įterpti, bandelė iš linijų išleidžia savo skyles, karpymas reikiamoje padėtyje granulių, tabletes ar kitą elementą;
 • toliau opletenii pagrindinių siūlų darbo iki galo, nustatyti, jei reikia, papildo galai aksesuarais granuliųmi ir zawalcowany.

Apyrankės vaikams

talismanas iš karoliukai

Vaikų amuletas tikrai daro vaiko motina. Jo gynyba yra stiprioji pusė, o bendravimas motinos ir vaiko leidžia jai apsaugoti jį nuo bet kokių neigiamų poveikių. Globėjas šiuo atveju — pokalbio, sąlygotosios ant riešo. Dažniausiai renkasi raudoną giją, kuri ir pati turi išskirtinės savybės. Lygiosios galima su skaitymo maldos "Tėve mūsų", jei motina Krikščionis, arba naudoti prabilo apsaugos, paprašyti, kad aukštesnės jėgos į savavališkai forma. Pagrindinė taisyklė — naudoti vilna vienam dujotiekiui. Užmaukite ją reikia taip, kad vaikas nėra neveikiančių off amuletas atsitiktinai ar sąmoningai. Lygiosios 7 mazgelių.

Kubinis Cirkonis ir mėgaukitės puikia apsauga

Kubinis Cirkonis turi magija kokybės dovanoti dėvėti jo tvirtumo ir charakterio nustatymas ir drąsa. Akmuo turi ypatybę užkirsti kelią plėtrą navikai, aktyvina imunitetą ir savo apsauginės energijos savininkas. Kai vpleteny jį įspėjimas apyrankę ypatybės akmens perduodami talismanas. Pasigaminti amuletas savo rankomis galima pagal principą - Shambala, audimas granulių į bendrą eilę. Paprasčiausias variantas — suverti cirkonis su anga, į virvutę, kuri lygiosios ant riešo.

Amuletas į laimę

Laimę gali atnešti siūlai šių spalvų:

 • raudona (taupo nuo problemų);
 • mėlynoji (leis pasiekti sėkmės kūrybinių darbų);
 • žalias (pinigų sandorius);
 • geltona (ryšiai su saule, suteikia energijos ir dovanoja džiaugsmą);
 • violetinė (blaivybės meilės).

Pasirenkant tinkamą, galima padaryti amuletas bendros sėkmės ir palanki gyvenimo, audimas spalvotos virvutės arba naudojant karoliukai skirtingų spalvų (iš natūralių medžiagų), apjuostame juos į raudoną apsauginę siūlais.

Slavų apyrankės, skirta laimės ir teigiami

talismanas su karoliukai

Tradiciškai Slavų apyrankės naudojamas derinys balta ir al spalvų. Audiniai ir išsiuvinėti pranašavimas, tokiu stiliumi duodame savininkas ramybę, padidėjo jo dvasines jėgas, prisidėjo prie gero sveikata. Magija spalvos gali būti papildytas ir juodomis elementais, reikšmė balansas visų pusių žmogaus gyvenime. Merginos ir moterys audimas juosta ardymas juostų arba išsiuvinėti baltos ir raudonos modelius pagal kontrastas fonas. Pagamintas pakabukai galima buvo padovanoti savo vyrui ar vaikinui. Šiuolaikinės ragana gali pynimas os galiuku arba naudoti siuvinėjimo kryžių, zawalcowany sukurti veiksmingas talismanas. Modelius turėtų suvaidinti svastika skirtingų versijų, žvaigždės Frets ar kitų saulės simboliai. Ketaus metal insert su ženklu ar važiuoklė ne tik papuošti zaruchevye, bet ir suteikti jam didelę galią.

Apyrankė pritraukti pinigų

Pritraukti į savo gyvenimą, pinigus galima žalių amuletai ir akmenimis. Jei reikia sėkmės sandorį, pakankamai dėvėti riešo dirželis su 9 paprastų kompiuterių riešo ar papuošti jį žalią granulių. Norėdami gerbėjai runos simboliai tiks runos Fehu, turinti vertė uždirbo pajamų. Ji leis būti ne per didelis, tačiau pastovus srautas sąžiningai gautų lėšų. Gauti atsipirkimo geriau naudoti daug kinijos monetų, audiniai į šilko kilpa ant į galiuku raudonos arba žalios spalvos.

Pritraukti abipusę meilę

Pasiekti abipusę meilę verta pasirinkti raudonos, baltos, mėlynos spalvos. Visi jie rodo priešingas puses meilės santykių: atrakcija vienas kitam, harmonija ir ramybę, ištikimybę ir dvasingumas. Jeigu mergina ieško jauno žmogaus, galima nešioti ant riešo nerijos iš šių siūlų atspalvių norėdami apsauga nuo geidžia nedoro žmogaus ir pritraukti meilės.

Globėjas - Shambala ir jos filosofija

Apyrankė-- Shambala — tai amuletas Tibeto vienuoliai. Klasikinis variantas daro iš 9 busin 1 serija. Šiuolaikinės pakabukai būna audiniai 2-3 serijos su daugeliu brangiųjų akmenų. Filosofinis reikšmę gaminio sudaryta dėl žemės, žmogaus, su kosminiu, ar dvasinis. Įspėjimas apyrankę tokiu stiliumi padės įgyti vidaus vienybę, kuri išoriškai išreiškiamas taikos ir pasitikėjimo, būdingų vienuoliai. Norus, vykdant kurių sukuria apdailos, išsipildys greičiau. Pynimas iš 3 laidai. Norėdami pagrindai, galite naudoti bet kurią stiprus thread: ji bus išlaikyti karoliukai ir turėtų pertrauka. Ilgis pagrindai yra apie 50 ieškokite Darbo temas renkasi pagal spalvą pagal skiriant ne apyrankės. Pagal tą patį principą pasirinkite 9 akmeninių ar medinių busin. Pynimas pagal jau aprašyta pirmiau technologija, knotting darbo susuktų aplink pagrindai. Darant keletą tiesioginės mazgai, suverti granulių, izoliuoti savo pusiaujo darbo sriegis, stora pritempti, atliekant 2-3 tiesioginių burl. Toliau iki galo. Krašto ne apyrankės pageidautina sutepti klijais, kad jis ne subyrėjo.

Aukso ir sidabro apyrankės-pranašavimas, moterų ir vyrų

Sidabro talismanasx taikoma dažniau, t. k. metalo savotiškas gebėjimas skirti sau, bet negatyvas. Dėl to jis užtems ir reikia valymui (fizinės ir energetinės). Auksas — saulės metalas, kuris atstumia nukreipti į asmenį, turintį pavydas ir dantį. Abu metalo galima nešioti ir vyrai, ir moterys į gaminius atitinkamo stiliaus. Kaip amuletai galite pasirinkti, ir žiedai, ir tiekimo iš tauriųjų metalų. Jei yra mūrinis įterpti, naudinga jų sąlytis su oda savininkas. Pablogėjo sidabras įdėti į naktį palangės, apšviesti Saule etape jos augimo. Ryte gaminį reikia atlaikyti, sūraus vandens ir 2-3 valandas, tada nuplauti, kilimui plokštelė valymas priemonėmis, siekiant sidabro (pavyzdžiui, miltelių kreida). Aukso dalykai pakankamai kartais nuplauti po tekančiu vandeniu.

Kaip dėvėti riešo talismanas

Nuo nešioti amuletas priklauso poveikis, kurį jis darys savo savininko. Dėvėti lankus galima į kairįjį arba dešinįjį riešą, o kartais jų yra ir dilbio.

Kairėje rankoje

Per kairę kūno dalis energijos iš išorės patenka į vidaus erdvę žmogaus. Išskirtinė galia talismanas rodyti save tik dėvint ant kairiojo riešo. Nepriklausomai nuo medžiagos, iš kurios pagaminti apyrankę, ir nuo lyties asmenį, turintį, visi apsauginiai gaminiai dėvėti į kairę ranką. Be to, ant kairiojo riešo turi dėvėti ir amuletas pritraukti pinigų.

globėjas

Dešinėje rankoje

Dešinioji ranka reiškia pusėje, projektavimas energijos išorę. Bet kokie norai bus rodyti greičiau, jei jėgos, kuria siekiama, kad jų pasiekimas bus renkami ir išversti talismanas dešinėje rankoje.

Kaip paversti apyrankę į amuletas

Paprastas pyragas gali tapti talismanas ar talismanas, jei ji buvo rankoje metu kokio nors svarbaus įvykio. Dalykas įgyja teigiamą energijos ir gali ją atiduoti šeimininkui, jei reikia. Kad apsauginis amuletas, galite atitrauktų papuošalai arba savo gaminį bažnyčioje. Suteikia stebuklinga savybės padės ir rengiant runos ar Slavų ženklą, savo rankomis. Pagoniško pranašavimas, mokestis metu gamybos, skaitant prabilo, kai susiejimas svetainės arba audimas galiuku.