Labiausiai galingas talismanas į pinigus ir laimę, gerą prekybą

Klausimas apie finansinį stabilumą visada buvo ir lieka viena iš labiausiai aktuali visame pasaulyje. Visais laikais žmonės pagaminti pakabukai, norėdami atkreipti į save turtus. Šiandien šiaurinėse gentyse pritraukti pinigų yra labai daug. Apžvelkime populiariausius ir pabandysime nustatyti, kuris iš jų yra pats stipriausias pinigų amuletas.

Oniksas rupūžė

Pinigai pakabukai

Taigi, geriausi talismanai į pinigus ir laimę, o taip pat į gerą prekybą laikomi:

 • Statulėlės varlė iš oniksas.
 • Auksinis drakonas.
 • Dramblys.
 • Khotey.
 • Laivas su brangenybės.
 • Pinigų medis (gyva ar dirbtinis augalas).
 • Spausdinti Velez.
 • Dovydo Žvaigždė.
 • Vabalas Scarab.

Patyrinėsime kiekvienas atskirai.

Varlė iš oniksas

Rupūžė iš oniksas turi iš karto keletą likimus: pritraukti meilės ir pinigų į gyvenimą savo šeimininką, modelis norus, apsauga nuo nelaimingų atsitikimų. Apskritai varlė — tai simbolis sėkmės. Puikiai tiks verslininkams, ypač pradedantiesiems, nes padės adrenalinas sėkmingiausias sandoris.

Išsaugoti šią pinigų statula geriau dėžutėje stalo ar lentynos už durų, kad mažiau visoje į akis svečiams namuose. Paties pav. liesti reikėtų mirkyti vandenyje rankomis, siekiant užtikrinti sau sėkmės.

Padauginkite savo būseną ir apsaugoti save nuo bankroto, reikėtų rinktis skaičius iš tamsiai žalios, beveik juodos oniksas.

Auksinis drakonas

Statulėlės auksinio drakono pritraukia pinigus ir sėkmę finansų srityje, prisideda prie progreso apie paslaugą, o taip pat apsaugo žmogų nuo pavyduoliams.

Laikyti tokio žvėries reikėtų kairėje nuo įėjimo durų ar kur nors ant stovelio ant stalo. Tačiau turėkite omenyje, kad pav. jokiu būdu neturėtų būti aukščiau žmogaus augimo, kitaip vietoj to, kad padėti, pradės manipuliuoti link savo nuomininkų pareigos.

Jei jūs nustojo pasirinkimas šioje stipraus talismanas, tai jį reikia aktyvuoti.Kad stipri valiuta amuletas pradėjo veikti, pasirinkti pagal kinų kalendorių dieną drakonas. Šią dieną teks atsibusti atstumą nuo septynių iki aštuonių ryto ir labai į akis drakonas juodi taškai — mokiniai. Tokiu atveju akys turi būti nukreipti į rytus.

Galima įsigyti ir papuošalų su nuotrauka žvėrys, tik reikia išmokti tinkamai juos dėvėti. Negalima dėvėti talismanas pinigų srityje širdies, todėl verta atsisakyti pakabučiai ant ilgos grandinės. Geriau sutrumpinti grandinėje, kad žvėris batisto ant kaklo. Labai stiprus veiksmas turi kaiščių su gyvūnais į apykaklės. Moterims reikia pridėti jos dešinėje, o vyrai — į kairę.

Dramblys

Dievas Khotey

Dramblys — universalus talismanas, bet viena iš jo sugebėjimus yra padidinti turto savininkas. Būtinai rinkitės variantą su iškelti kamieno, nes būtent jis ir traukia pinigus. Skaičius dramblys reikia išdėstyti taip, kad ji pažvelgė į langą. Tikėjimas byloja, kad dramblys gali rasti dangus laimingas žvaigždes šeimininką, kuris padės praturtėti. Bet tai ne vienintelė reikšmė amuletas dramblys klausimus, tobulinti finansų. Tai padės apsisaugoti nuo vagystės, taip pat blaivus savininkas, neleisdama atlikti bėrimas atliekų.

Khotey

Dievas Khotey laikomas dievu, laimės, gerovės ir bendravimo. Figūrėlės su šia nuotrauka yra laikomi vieni iš geriausių ir talismanus pritraukti turto, pinigų, sėkmės, klestėjimo ir sėkmės versle. Manau,, kad dievas gali vykdyti pats noras branginti žmogų.

Khotey išreiškia savimi dosnumas, laimę ir harmoniją.

Vaizduoti dievo plikas, linksmas ir riebalų vyras, kuris visur neša su savimi maišelį su auksu ir brangenybės. Nudažytas paprastai balta arba auksinė spalva. Kartais į rankas turintis perlų, rožinio, ventiliatorius arba persikai. Perlai simbolizuoja turtus, o persikai — laimingą ilgą gyvenimą. Rožinio padės susirasti dvasinį patarėją, o ventiliatorius bus pašalintas visas kliūtis kelyje į tikslą. Jei Khotey išlaiko rankose rokeris, tai atneš turtus.

Dažnai Hotea vaizduoti sėdi į dramblys, vėžlys arba gyvatė, arba šalia drakonas. Tokiu atveju savininkas atidaromi pinigų srautus. Jei dievas sėdi ant piramidės apsuptas smėlio ir monetų, o šeimininkui bus stabili ateinančiais finansinių pajamų, išnyks verslo stagnacijos.

Pasirinkti vieta figūrėlės namuose reikia priklausomai nuo savo tikslų. Norėdami tapti geras finansų plane, laimėti loterijos, tada reikia rašyti skaičius į pietryčių sektorius namų. O karjeros augimo idealiai tiks jūsų darbo stalo. Zonoje turto reikia įdėti Hotea su monetas arba auksu.

Nepriklausomai nuo tikslų, reikia pasirinkti labiausiai pastebima vieta namuose. Jei yra iš karto kelis norus, imtis veiksmo figūrėlės pagal su jais ir dėkite įvairiose būsto.

Beje, yra specialus ritualas, siekiant įvykdyti norus. Tam reikia 300 kartą paglostyti pilvą Hotea pagal laikrodžio rodyklę, fokusavimas į tikslą. Be to, kad visą kartu su laimė, galite geležies skrandį, prieš išeidamas iš namų.

Laivas su brangenybės

Burlaivis yra laikomas viena iš stipriausių šiaurinėse gentyse pinigų, sėkmės ir gerovė. Geras pasirinkimas taps laivas su pripūstos burės. Toks globėjas pritraukti laimę ir sėkmę simbolizuoja yra judėjimas į priekį. Bet neturėtų būti karinės atributika. Galima pirkti labiausiai tradicinis laivas su burės ir pačiam įkelti savo monetas (galima šiomis) ir brangenybės.

Stiprios energetikos turi laivą su galvą drakonas. Apsidrausti verta burlaivis arba auksinės spalvos, arba padaryta iš medžio, bet ne iš plastiko.

Labai gražiai ieškoti burlaiviai buteliuose, bet pritraukti pinigų jie nėra tinkami, nes toks dekoravimas daugiau simbolizuoja aklavietės ir stagnacija.

Laivas su brangenybės

Statyti tokį globėjas reikėtų prieš įėjimo duris, kai tai pašarų dalis turėtų žiūrėti link išėjimo iš patalpos langus arba, kitaip finansų srautas bus tiesiog laisvai iš namų.

Kaip stovo galima naudoti įprastą raudoną servetėlė. Norėdami simbolis pradėjo veikti, bus pakankamai įkelti savo monetas, dekoracijas, vekseliai, brangakmeniais ir kitais atributais, kurios susijusios su pinigais, pajamos ir gerovė.

Pinigų medis

Šis augalas yra simbolis stabilumą ir sėkmę, padeda padidinti pajamas. Gerai, jei jūs nuspręsite auginti medį patys. Pats augalas gerai prisitaiko prie bet kokių sąlygų. Supilkite pakankamai kartą per tris dienas. Kiekvienas išaugo lapų į jade pritraukia naujas pajamų šaltinis.

Rašyti medžių pinigų reikia zonoje turto (pietryčiai namuose). Tokiu atveju reikia pasirinkti gera apšviesti vieta. Dabar reikia aktyvuoti jade. Tam yra trys būdai:

 1. Palaidoti į puodą su augalų monetą pat didelius nuopelnus, kuri yra.
 2. Įdėti pagal puodą su augalų tris monetas stambaus vardinių parametrų.
 3. Pakabinti ant augalas trys kinijos monetų red juostelės.

Dėl didesnio efekto bendraukite su medžiu, darykite jam komplimentų.

Jei nėra galimybės įsigyti gyvas augalų, paimkite dirbtinis. Taip, poveikis bus ne toks stiprus, tačiau šis būdas geras biuro patalpų, arba parduotuvėse.

Spausdinti Velez

Spausdinti Velez — Slavų talismanas į laimę ir pinigus, išoriškai panašus į letena padengti. Manoma, kad globėjas padėjo įveikti gyvenimo sunkumus ir pasiekti tikslo a. Labiausiai tinka pardavėjams, padėdama savo išvadą verslo ryšių. Be to, bus apsaugoti nuo vagių ir įsibrovėlių, būtent todėl į senus laikus globėjas labai gerbė pardavėjams.

Norėdami prekybininkų globėjas pritraukti pirkėjų, o atstovų, įstatymo užtikrina saugią paslaugą.

Griežtai draudžiama nešioti amuletas žmonėms, piktnaudžiauti alkoholiu ir narkotikais. Gerai eis moterys, kurios užima vadovaujantį postą, bet jiems ne patraukti vyriškų savybių pobūdžio.

Dovydo Žvaigždė

Pagal vieną iš versijų amuletas Dovydo žvaigždė (spausdinimas Solomono) atėjo pas mus iš Izraelio, nors ir daug daugiau laikosi nuomonės, jog jis anksčiau buvo naudojamas skirtingų tautų. Buvo manoma, kad jis apsaugo nuo veiksmus magija, o taip pat nuo vagių ir nusikaltėlių. Amuletas pentacle Saliamono turto galima naudoti būtent pastaruoju atveju, jei norite apsaugoti savo santaupas.

Pranašavimas, kad piniginės

Kai nėra galimybės įsigyti nė vienas iš minėtų amuletai pinigų, tai galite padaryti pinigų spąstus, norėdami piniginės. Štai populiariausių pranašavimas:

 • Cinamonas. Tiesiog įdėkite lazdelę cinamono į savo piniginę. Siekiant sustiprinti efektą, kartu su cinamono įdėti mėtų lapai.
Šaukštas-Zagrebacka
 • Šaukštas už piniginės. Talismanas - šaukštas kad sąskaitą turi būti atliekama tik iš sidabro. Laikyti ją reikia į atskirą kišenę.
 • Pelės kad piniginės. Tokia pat maža, kaip ir šaukštas, todėl ją patogu laikyti piniginėje turite. Daroma iš natūralių metalų ar akmenų. Tuo metu atkreipkite dėmesį į uodegą — jis turi būti būtinai smilgos. Pasitaiko ir derinys amuletai šaukštas ir pelės.
 • Vabalas Scarab. Šis variantas yra ne toks populiarus, kaip ir ankstesnis, bet vertė talismanas kaip scarab didelis klausimu pritraukti turtus, apie ką žino labai nedaug.

Esmė

Mes peržiūrėsime galingiausias simboliai. Išsirinksite sau tą, kas labiausiai atėjo duše, ir būkite tikri, važiuojant į priekį jis darys savo paramą. Bet kad talismanas dirbo teisingai, reikia būtinai žinoti, kaip ėjo pasišnekėti amuletas į pinigus ir laimę.