sėkmės žavesio

pasagos amuletas sėkmei

Norint gyventi laimingai bent vieną dieną, kiekvienam žmogui, be tam skirtų pastangų, reikia ir sėkmės. Tai lengviau pasiekti turint ne tik ketinimus, bet ir kažką materialaus – sėkmės talismaną. Priešingu atveju jis vadinamas globėju.

Kas yra sėkmė? Tai yra tada, kai išorinės aplinkybės prisideda prie jūsų planų įgyvendinimo. Norėdami juos patraukti į savo pusę, turite ne tik nuolat su savimi nešiotis talismanus, bet ir nuoširdžiai tikėti jų jėgomis. Taip savo likimą nuo seno pagerino įvairių tautų žmonės.

Talismano išvaizda

Yra keletas variantų, kai sėkmės amuletas yra su jo savininku:

  1. Toks talismanas žmoguje gali būti atsitiktinai. Tai galima rasti gatvėje, darbe, namuose. Bet koks tinkamas objektas gali atnešti sėkmės gyvenime.
  2. Sėkmės talismaną galima įsigyti specializuotose parduotuvėse.
  3. Šiuos dalykus galite pasigaminti patys. Jie turės stipresnę energiją.
  4. Sėkmės žavesį galima įsigyti kaip dovaną. Svarbu, kad tai darytų tau draugiški žmonės.
amuletų tipai sėkmei

Kas laikomas talismanu?

Tai, pavyzdžiui, gali apimti gamtos dovanas:

  • neįprastos formos akmenukai;
  • gražūs kriauklės;
  • kai kurie augalai.

Dobilas, turintis keturis žiedlapius, gali būti priskirtas augalams. Jį reikia supilti į skystą stiklą arba epoksidinę dervą, o tada suformuoti karoliuką. Iš tokio karoliuko pagaminta apyrankė gali būti kiekvienos dienos puošmena.

Sėkmės talismanais gali būti monetos, kurių nukaldinimo metai sutampa su paties gimimo, vaiko gimimo, santuokos diena ar kita įsimintina data. Tai taip pat gali būti sena moneta arba ta, kuri turi skylutę, kurią galima nešioti ant kaklo. Tokią monetą patogu neštis piniginėje specialiame skyriuje.

Sėkmės kerams gali būti naudojami natūralūs mineralai, papuošalai su brangakmenių ar pusbrangių akmenų intarpais, kalnų krištolas, odos gaminiai, susukti siūlai, audiniai.

Jei naudojama pasaga, tada ji prikalama prie priekinių durų, kad jos galai būtų nukreipti į viršų. Sėkmės amuleto veiksmas bus stipresnis, jei jis bus derinamas su sąmokslu.

smeigtukas sėkmės ir sėkmės

Galingiausi talismanai

Skirtingi sėkmės talismanai turi skirtingas galias. Stipriausi iš jų yra:

Fatimos ranka arba Hamsa amuletas

Fatimos ranka už sėkmę

Žodis „hamsa" iš arabų kalbos išverstas kaip skaičius 5, o tai reiškia penkis pirštus. Pats amuletas atrodo kaip delnas su penkiais simboliškai pavaizduotais pirštais. Tokie talismanai randami daugelyje religijų. Judaizme ji vadinama „Miriamos ranka". Šį vardą jis gavo Mozės sesers garbei.

Pavadinimas „Fatimos ranka" kilęs iš islamo, kur yra net legenda, skirta šiam talismanui. Fatima yra pranašo Mahometo dukra. Kai jos vyras atnešė antrąją žmoną, ji dubenyje išmaišė chalvą ir iš apmaudo įmetė į ją šaukštą. Tramdydama jausmus ir nenorėdama jų parodyti, Fatima toliau maišė karštą užpilą savo ranka. Jo vyrą pribloškė žmonos tvirtumas, jis liko jai ištikimas. Talismanas rankos atvaizdo pavidalu yra sėkmės simbolis, kurį atneša kantrybė ir atkaklumas.

Šio amuleto išvaizda yra delnas su trimis ilgais viduriniais pirštais.

Hamsa amuletas sėkmei

Mažesni pirštai, esantys kraštuose, yra simetriški. Tokį sėkmės talismaną galima papuošti turkiu ir kitais akmenimis. Galima nešioti kaip pakabuką. Tarp slavų tautų manoma, kad tokie talismanai iš sidabro turi veiksmingesnę galią.

Raudonas siūlas

raudonas siūlas sėkmės

Šį sėkmės talismaną iš Izraelio atsiveža ten buvę turistai. Jį galite nusipirkti Jeruzalėje prie Raudų sienos.

Manoma, kad toks siūlas didina energiją ir gerina sveikatą. Tai padeda įgyvendinti norus ir atnešti sėkmę gyvenime. Tai gali padėti rasti meilę. Raudona spalva atbaido neigiamą svetimą įtaką.

Svarbu, ant kurios rankos rišti raudoną siūlą. Prie kairės rankos pririštas talismanas numalšins stresą darbe ir namuose. Raudonas vilnonis siūlas dešinėje rankoje atneš sėkmės gyvenime.

Nėščioms moterims patariama nešioti raudoną vilnonį amuletą visą šią būseną. Tai taip pat padės vaikams ir pagyvenusiems žmonėms, turintiems silpną energiją.

Yra taisyklės, kaip tinkamai susirišti raudoną vilnonį talismaną. Kadangi pats žmogus negalės jos užsirišti ant rankos, tai turi dalyvauti ir kiti žmonės. Pagrindinis reikalavimas – jie turi būti visiškai sveiki ir geranoriški. Jų mama gali užsirišti talismaną ant vaikų rankos.

raudonas siūlas ant riešo

Sėkmės amuletu pririštas žmogus turi būti geros nuotaikos. Jei jis pavargęs, nepakankamai išsimiegojęs arba patiria stresą, ritualą teks atidėti. Aplinka turi būti rami. Būtina nuoširdžiai tikėti veiksminga talismano galia, kad jis pradėtų daryti savo poveikį.

Slavų sėkmės amuletai

Slavų sėkmės amuletai

Slavų talismanai sėkmės yra Lunnitsa, Yarilo, Agni, Velesovik, Kolovrat, Kolyadnik, Ladinets, Ryzhik, Perunov spalva, Lelnik, Lala's Star, Makosh.

Grynai vyriški amuletai yra Svarogo plaktukas, Rasichas, Gromovik, Grozovik, Svarga, Vseslavets, Rodimich, Ratiborets.

Tibeto amuletas

Tibeto amuletas sėkmei

Tokio sėkmės amuleto savininkas tinkamu laiku atsidurs tinkamoje vietoje. Jis turi didesnę galimybę laimėti loterijoje ir įvairiuose azartiniuose žaidimuose. Carry prasidės visur ir visur. Jį trauks laimingi įvykiai ir geros aplinkybės.

auksinė žuvelė

sėkmės auksine žuvele

Ant sienos galite pakabinti auksinės žuvelės paveikslėlį, pastatyti jos figūrėlę ant stalo, taip pat į akvariumą įdėti gyvą žuvelę.

triušio pėda

triušio pėda sėkmės

Tradicija naudoti laimės žavesį triušio pėdos pavidalu kilo iš Šiaurės Amerikos indėnų. Tada jis rado platinimą daugelyje šalių. Galima nešioti ant kaklo, kišenėje arba pakabinti ant namo sienos.

katės akis

katės akių amuletas

Šis akmuo savininkui suteikia galimybę numatyti įvykius ir laiku imtis atitinkamų priemonių. Sėkmės talismanai su katės akimi yra galinga apsauga nuo nesąžiningų verslo partnerių ir paprasčiausiai piktadarių.

Dramblys

dramblio talismanas sėkmei

Tai sėkmės ir sėkmės simbolis visais klausimais. Nedidelį dramblį galite nešiotis su savimi, o figūrėlę labiau pasidėti namuose ant stalo ar įstiklintos indaujos.

Boružė

ladybug sėkmės

Daugelyje šalių tai sėkmės simbolis. Visada galite nešiotis jį su savimi arba pasiimti į svarbius renginius, kad padidintumėte sėkmingo problemos sprendimo tikimybę. Tai padės suvokti laimingą meilę.

Japoniškas amuletas

japoniški amuletai sėkmei

Žymiausias japonų sėkmės žavesys yra omamore. Tai gražus iš materijos pagamintas krepšys, kurio viduje yra žinutės, skirtos dievams. Jį galima nešiotis kišenėje, rankinėje, rankinėje arba pakabinti ant sienos namuose.

Kinijos amuletai

Kiniški amuletai sėkmei

Vienas garsiausių kinų sėkmės amuletų – monetos, surištos pynėmis arba susuktais raudonais siūlais.

Tarp populiarių Kinijos talismanų taip pat yra Dievas Hotei. Tai atneša sėkmę ir išpildo norus.

Dieve Hotei už sėkmę

Stiprus amuletas yra Aravano žuvis.

Aravano žuvis už sėkmę

Jo savininko laukia sėkmė ir sėkmė.

sėkmės spiralė

laimingas spiralinis amuletas

Tai suspaustos energijos ir nuolatinio srauto simbolis, kuris atneša sėkmę amuleto savininkui.

Talismanai už sėkmę savo rankomis

Savo rankomis pasidaryti sėkmės amuletą nėra nieko sudėtingo. Toks talismanas bus puiki pagalba gyvenime. Yra keletas būdų, kaip pasidaryti sėkmės amuletą namuose. Tam reikės paprastų medžiagų ir teigiamo požiūrio.

Vaško amuletas

vaško amuletas sėkmei

Vienas pagrindinių reikalavimų – kad žvakė jums patiktų. Tai reiškia dydį, spalvą, pojūčius, kurie kyla laikant rankoje. Turite jausti, kad šis daiktas atneš jums sėkmės gyvenime.

Tokio amuleto gamyba yra paprasta. Reikėtų uždegti žvakę ir jai degant garsiai arba sau išsakyti savo norus, tikslus ir svajones. Išlydytą vašką reikia lašinti ant lygaus paviršiaus ir palaukti, kol išdžius. Tada nulupkite sustingusią figūrėlę, apvyniokite ją natūralaus audinio skiaute ir nešiokitės su savimi kaip sėkmės ir sėkmės talismaną.

mazgas

mazgas sėkmės

Amuletas paprastas, bet efektyvus. Norėdami jį pagaminti, jums reikia natūralios vilnos verpalų. Ant jo reikia paeiliui surišti devynis mazgus. Kiekvieno iš jų surišimą lydi sėkmės linkėjimai bet kurioje veiklos srityje. Turėtumėte nešioti talismaną ant riešo, kol išsipildys visi norai.

Ryšių skaičius gali būti skirtingas, bet visada nelyginis. Siūlų spalva taip pat gali būti skirtinga. Pageidautina raudonos, juodos ir baltos spalvos siūlai, taip pat jų susipynimas. Neturėtumėte leisti kitiems žmonėms jo dėvėti, kitaip sėkmė nusisuks nuo jūsų ir atsisuks į juos.

Runos

runos už sėkmę

Talismanas – tai įvairių medžiagų gabalėliai, ant kurių užklijuoti specialūs runų ženklai. Labiausiai paplitusios medžiagos yra mediena, akmenys, molis, oda.

Gerai veikia molis ir mediena. Ant jų esantys simboliai gali būti sudeginti arba subraižyti. Po to medžiaga turi būti nuvalyta, o amuletas aktyvuojamas skaitant siužetą. Norint pritraukti sėkmę, reikia naudoti oranžinę spalvą. Renkantis paveikslą, kad pritrauktumėte sėkmės, turėtumėte vadovautis specialiomis formulėmis.

Savo rankomis pagamintas runas reikia laikyti specialiai tam pasiūtame maišelyje, niekam nerodyti. Retkarčiais juos reikia išimti ir pašildyti kvėpavimu, įkrauti.

Maišelis

maišelis žolelių sėkmės

Talismanas yra paprastas, bet galingas. Jis turi būti raudonos spalvos. Tai gali būti pati medžiaga, siuvinėjimas ant jos, kaklaraištis. Padarę maišelį, pripildykite jį džiovintomis žolelėmis, smulkiais akmenukais, specialiais daiktais.

Kaip augalus galima naudoti vieną rūšį arba mišinį. Be augalų, į maišelį galima įpilti gabalėlių ar sveikų riešutų, citrusinių vaisių žievelių, gilių, samanų dalelių. Iš akmenų labiausiai tinka ametistas ir turkis. Specialūs daiktai yra pasagos, boružėlės ir kt. Krepšys gali būti įvairių dydžių.

amuletinis krepšys sėkmei ir sėkmei

Galite padaryti gražius siuvinėjimus ant audinio.