Kaip įkrauti talismaną už sėkmę: amuleto pasirinkimas, pinigų pritraukimas, sąmokslas ant akmens

Amuletai ar talismanai negali veikti be atitinkamo įkrovimo. Bet kaip įkrauti amuletą namuose? Norint atlikti ceremoniją, kuria siekiama įgyti jėgų su talismanu, nebūtina kreiptis pagalbos į magus ir burtininkus.

Padaryti tai pačiam – įrodyti aukštesnėms jėgoms, kad žmogus daug ką sugeba, nusipelno nešioti magiškų atributų. Taigi yra šansų pelnyti dangaus ir dvasių palankumą.

Taip pat turėtumėte išsiaiškinti, ar prieš naudojimą reikia išvalyti kažkieno kito amuletą.

Pasišventimo ar pasikrovimo reikiama energija ritualas atliekamas penkiais būdais. Kurį pasirinkti, priklauso nuo amuleto paskirties, požiūrio į tam tikras ritualinį pašventinimą atliekančio asmens gamtos jėgas.

amuletai ir talismanai sėkmei

Kaip įkrauti amuletus ir kodėl tai daryti

Pereikime prie specifikos. Kodėl reikia atlikti ritualinius veiksmus ir kaip pačiam įkrauti talismaną?

 1. Pirmiausia pasirinkite tinkamą ir tinkamą ženklą, piešinį.
 2. Antra, paties savininko nupirktas ar pagamintas žavesys neturi galios. Pirmiausia jis turi būti pripratęs prie savęs. Tada įkraukite reikiamos energijos.
 3. Trečia, būtina, kad jis veiktų talismano savininkui.

Įvykdę tris sąlygos punktus, galime teigti, kad stichijų jėgos, baltoji ar juodoji magija apsaugos savo gerbėją. Be to, verta reguliariai valyti apsaugos atributą nuo negatyvo.

kas yra sėkmės burtai

sėkmės

Svarbus teisingas požiūris, kaip pasirinkti amuletą, kuris suteikia sėkmės. Amuleto pagalba bėdos aplenks savininką, o santykiai su paprastais žmonėmis ir viršininkais pagerės tris ar net penkis kartus. Prieš imdami talismaną už sėkmę, turėtumėte pasirinkti tinkamą.

Tai gali būti kriauklė, įdomiai atrodantis akmuo arba atsitiktinai rasta sena moneta. Kad pasisektų ir apsisaugotų, keturlapį dobilą rekomenduojama džiovinti. Surasti jį sunku, bet įmanoma. Išdžiovinus augalą, nešiokitės jį piniginėje ar kišenėje.

triušio pėda sėkmės

Jei jums nelabai pasisekė su radiniais, pasidarykite patys. Gamybos procese naudokite žoleles, nauzes, pasagas arba įdomų augalų derinį (ąžuolo, drebulės, agavos, rožės). Pasirinkite paprasčiausius derinius, amuleto įkrovimo būdai šiuo atveju netaps sudėtingesni.

Prieš aktyvuodami nepamirškite apsivalyti nuo negatyvo ir kitų žmonių energijos. Pavyzdžiui, jūra ar žemė suteikia stiprybės viskam, kas juose yra. Tai ne visada sėkmė ar meilė. Gali būti, kad ašaros ar liūdesys.

Įsigyti amuletai taip pat apsivalo nuo kūrėjo ir pardavėjo energijos. Amuletą prieš pardavimą paėmė mažiausiai penki žmonės. Ir tai rodo, kad kai kurios mintys, neigiamos pusės liko apie produktą.

talismano akmuo sėkmei

Dėl meilės

Meilės talismanas neturėtų būti kvadrato ar trikampio formos. Nebūtina iškirpti širdies ar gulbių. Tegul tai beformė smulkmena, bet suapvalintais arba ovaliais kraštais. Suaktyvinti šio formato amuletą yra daug lengviau. Ji bus specialiai skirta pritraukti meilę ir tarpusavio supratimą.

besąlyginės meilės amuletas

Taip pat atsižvelgiame į tai, kad medžiaga parinkta tik natūrali ir nesukelia mirties ar sužalojimo. Tai kailiniai raktų pakabukai ar letenėlės, kuodukai. Jei naudojamas medis, leiskite juostelei išdžiūti ir tik tada tepkite runas, ženklus ar piešinius, kurie padeda pritraukti meilę.

Įkrautas meilės amuletas visada turėtų būti šalia savininko. Jei pasirinkimas krito ant maišelio, pasiūto su meilužio plaukais, nepamirškite, kad jums reikės meilės burtažodžio perskaitant tekstą.

Dar viena privaloma taisyklė – talismano dėvėjimas toliau nuo krūtinės kryžiaus.

meilės talismanas

Už pinigus

Kaip įkrauti talismaną, kad į rankas plauktų pinigų masės? Pirmiausia pasirinkite procesui tinkamus produktus. Geriausias variantas būtų:

 • rastos monetos;
 • per tris mėnesius surinktos to paties nominalo monetos;
 • Juvelyriniai dirbiniai iš brangiųjų metalų;
 • sąskaitos.
pasaga už sėkmę ir pinigus

Sukurti amuletą už pinigus ir sėkmę versle nėra sunku. Viskas, ko jums reikia, yra po ranka: molis ar kreida, mediena ar kartonas. Amuleto kūrėjas privalo sujungti dvi lygias dalis, apvalios formos. Norėdami sujungti, naudokite raudoną arba auksinį siūlą. Pridėkite runų ar slavų ženklų.

Banknotai, aktyvuoti turtui, negali būti keičiami. Kas šešis mėnesius reikia kartoti valymo ir aktyvinimo procedūrą. Pinigų talismanas suaktyvina ne tik ženklus ir simbolius, bet ir naujo mėnesio šviesą. Atlikite ritualą tuo metu, kai danguje matomi abu šviesuoliai: saulė ir mėnulis. Užtenka garantuota.

trikojė rupūžė, kad pasisektų

Prieš įkraudami amuletą, turėtumėte suprasti vieną svarbų dalyką: jūs negalite išsiversti be tam tikros sekos ir ritualo. Magiškų veiksmų metu keičiasi amuleto ir savininko energija. Ritualas skirtas energijos srautams sujungti.

Yra trys talismano įsigijimo galimybės:

 • perkant iš kito asmens pagaminto talismano rankų;
 • Pasidaryk pats;
 • gamykloje pagaminta.

Visi trys apima valymą, prisijaukinimą ir aktyvavimą. Elkitės su šiais dalykais atsakingai. Neteisingai mesdami ar užkeikdami, galite sugadinti amuletą ir išgąsdinti sėkmę, meilę, pinigus ir pan. Aukštesnės jėgos neatleidžia klaidų, o juo labiau neatsargaus požiūrio į procesą, netikėjimo savo galia. Prieš naudojimą būtina išvalyti kažkieno amuletą.

Ritualo laikas taip pat parenkamas labai kruopščiai. Įkrovimo būdai parenkami pagal stichijas pagal zodiako ženklus. Praktikuojantiems žmonėms ar atliekantiems ne pirmą sėkmingą apeigą gyvenime, yra galimybė pasinaudoti įkrovimu pasitelkiant bendrą stichijų galią.

ritualai, atnešantys sėkmę

Įkrovimas su keturiais elementais

Patiems atlikti apsivalymo ir pasikrovimo ritualinį renginį nebus sunku, tačiau su sąlyga, kad žmogus laikysis taisyklių. Instrukcijos nėra sudėtingos. Laikykitės tinkamo elgesio ir būtinų ingredientų paruošimo. Kiekvienas elementas reikalauja pagarbos ir tinkamo elgesio.

keturių elementų krūvis

Ugnis

Amuleto įkrovimas ugnies galia turėtų vykti saulėlydžio metu. Saulės šviesa kaip ugnis. Talismanas tokiais atvejais gali būti pagamintas tik iš akmens arba patvaraus metalo.

Tokia medžiaga puikiai sugeria ugnies jėgą. Išvalius ir sukietėjus ugnimi, amuleto savininkui niekas negresia. Tačiau sėkmė, apsauga nuo ugnies ir sėkmė visose pastangose garantuoti.

Pokyčiai prasidės iškart renginio dieną.

vandens

Vieno ar kelių amuletų valymas vandeniu tinka vandens ir oro ženklams. Ši parinktis draudžiama ugningiems, nes elementų suderinamumo visiškai nėra. Žmonės, priklausantys žemės stichijai, gali jį naudoti, bet tik pavasario ar vasaros sezono metu.

Ritualui naudokite tik gyvą vandenį (šaltinio arba lydalo). Praleiskite vieni atokiau nuo smalsių akių. Technika reikalauja tikslumo ir kruopštumo. Taip pat draudžiama šluostyti ritualinį vandenį. Būtinas visiškas savaiminis išdžiūvimas.

žemė

Talismaną su žeme suaktyvinti labai paprasta. Po valymo veiklos ir pripratę prie jūsų energijos, amuletą primygtinai reikalaujame mažiausiai 24 valandas žemėje.

Dirvožemis turi būti gyvas ir gerai kvėpuoti. Tinkama dirva sode arba nuosavame kieme. Kai tik iškasite duobę, perženkite ją tris kartus. Pradėkite nuo dešinės pėdos.

Iškasus, talismanas per dieną nešiojamas arčiau kūno.

Oru

Norėdami išvalyti ar įkrauti amuletą oro dvasių pagalba, rinkitės saulėtą dieną su giedru be debesų dangumi.

Ritualas atliekamas anksti ryte, kai oras yra švarus ir gaivus, be cheminių kvapų. Jie išeina į atvirą gamtos zoną, kurioje nėra namų (tinka miškas, parkas ar sodinimas).

Laikykite amuletą ant ištiesto delno 2-3 minutes. Dabar pritraukite jį prie lūpų ir lėtai tris kartus pūskite ant viršaus.

Apie sąmokslus

Amuletai vieno ar visų valymo, aktyvinimo ir įkrovimo ritualų metu turėtų ne tik sugerti elementų ir jų savininko energiją.

Jis turi girdėti šeimininko mintis, jo balsą ir jausti kūno šilumą.

Šiuo atveju būtina naudoti magiškus tekstus. Kiekvienas elementas turi savo sąmokslą:

 1. Valymas. „Elementų dvasios, ateikite. Pagalba. Pašalinkite negatyvą ir nešvarumus nuo amuleto (amuleto, talismano). Tegul kas nors kitas pašalinamas, bet manasis laikysis, neatsiliks. Padeda man viskuo".
 2. Talismanui svarbu jausti teigiamas emocijas. Mintys ir norai, susiję tik su tam tikrais momentais, turėtų būti nukreipti. Taigi, pavyzdžiui, norėdami pritraukti sėkmę, pasakykite: „Aš pritraukiu sėkmę, išvarysiu nelaimes ir žmogaus pyktį. Pavydas pasitraukė, o gėris ir laimė artėjo. Jie atsisėdo ant amuleto, liko, įsišaknijo.
 3. Ugnies pašventinimo metu: „Ugninė dvasia, padėk! Jėga, kantrybė ir sėkmė užgeso. Pritvirtinkite prie amuleto vašku.

Vanduo ir oras nereikalauja skaityti specialių tekstų ir tarti tam tikrą žodžių šabloną. Jie stiprūs, tuo pačiu malonūs ir visokeriopai pozityvūs.

Kaip įkrauti slavų amuletą

Pastarąjį dešimtmetį žmonės pradėjo grįžti prie savo šaknų. Viena iš šių grąžų vadinama simbolių ir amuletų įsigijimu. Slavų amuletus protėviai kūrė griežtai pagal elementus. Bet jie visada buvo kraunami vienodai: per ritualinę ugnį. Pažiūrėkime į pavyzdį. Kaip įkrauti slavų amuletą Molvinets, kuris apsaugo nuo žalos piktai akiai, taip pat nuo piktų žmonių? Vykdome instrukcijas:

 • gaminame amuletą;
 • atliekame valymą;
 • mes pasikrauname savo energija;
 • ruošiame ritualinę ugnį su auka dievams (šulinio ar nupjautos piramidės pavidalu);
 • įsitikiname, kad buvo gautas leidimas pašventinti (auka turi kristi į ugnies vidurį).

Slavų amuletas dedamas arba šalia pelenų, arba parą uždengiamas pelenais nuo ugnies.

Sėkmės ir pinigų amuletai: nuotraukos, nuomonės, kaip tai padaryti patiems?

Nuo seniausių laikų žmonės įvairiais magiškais ritualais bandė pritraukti gerovę ir turtus, amuletai, sąmokslai, o sėkmės ir pinigų amuletai netapo išimtimi. Visi magai, ekstrasensai, gydytojai su pasitikėjimu teigia, kad tinkamai parinktas ar pačių pagamintas amuletas gali atnešti sėkmę ir klestėjimą.

Jei savininkas besąlygiškai tiki savo talismano galia, sėkmė jam tikrai nusišypsos, o materialiniai turtai taps malonia premija. Apsvarstykite populiarius sėkmės ir pinigų amuletus.

Amuletų tipai

Yra didžiulis stiprių amuletų pasirinkimas sėkmei ir pinigams. Galite nusipirkti gatavą arba galite patys pasidaryti amuletą, laikydamiesi tam tikrų jo gamybos sąlygų.

Daugelis klauso didžiosios pranašės Vangos patarimų, kažkas vykdo garsios astrologės Tamaros Globos nurodymus, o kai kurie net gilinasi į istorinę praeitį ir kuria amuletus, kurie buvo populiarūs dar Aukso ordos laikais.

Amuletas iš Vangos už sėkmę ir pinigus

Vangos amuletas už sėkmę ir pinigus

Didžioji aiškiaregė ir gydytoja Vanga per savo gyvenimą padėjo daugeliui jos pagalbos prašusių žmonių. Tačiau net ir po jos mirties žmonės randa išsigelbėjimą nuo bėdų ir negandų, randa tai, ko nori, naudodamiesi jos patarimais.

Vanga teigė, kad gamta yra pagrindinis šaltinis, komponentų, reikalingų žmogui būti laimingam, sandėlis. Jums tereikia žinoti, kaip teisingai juos naudoti.

Norint pagaminti stiprų amuletą, pritraukiantį pinigų ir sėkmės, ji patarė naudoti serbentų lapus ir šakas. Pavasarį nuo serbentų krūmo reikia nupjauti keletą plonų šakelių. Paimkite žalią juostelę, padarykite iš jos tris pjūvius, kurių kiekvienas turėtų būti ilgesnis už šakas.

Pinti košę iš šakų ir kaspinų, kaitaliojant juosteles ir šakeles. Sujunkite gautą raštą į žiedą, panašų į apyrankę. Abu galus pritvirtinkite trimis mazgais ir nuimkite talismaną nuo žmogaus akies.

Po to, kai šakos išdžiūvo, amuletas yra paruoštas. Per metus jis turi nuolat būti su šeimininku: arba nešioti ant rankos, arba įsidėti į krepšį. Po metų reikia sudeginti ir pasidaryti naują.

Tamara Globa amuletas už sėkmę ir pinigus

Tamara Globa – garsi mūsų laikų astrologė – mano, kad žmonės veltui nustojo tikėti magiška talismanų galia. Jos nuomone, amuletas – energetiškai galingas įrankis gauti tai, ko nori.

Tamara turi savo amuletą, kuris atneša jai sėkmę. Tai moneta, kuri į jos rankas pateko iš Sibiro. Ten amuletas-moneta buvo įkraunama ypatinga galia, atlikusi ritualą vardu, kad pasitarnautų konkrečiam savininkui. Kiekvienas gali iš ten užsisakyti tokį asmeninį talismaną.

Imperatoriškasis amuletas už sėkmę ir pinigus

imperijos amuletas sėkmei ir turtui

Apie šį talismaną sklando legendos, viena iš jų – jauno Petro I gauta speciali moneta iš Trejybės-Sergijaus Lavros vienuolių. Virš šios monetos trys diakonai visą naktį skaitė maldas, o paskui perdavė Petrui sakydami, kad dabar jo laukia sėkmė visais klausimais, sėkmė ir turtai taps jo palydovais visame kame.

Iš tiesų, visos tuo metu jauno princo problemos buvo išspręstos, o pats Petras I vėliau tapo puikiu imperatoriumi. Nuo to laiko daugelis imperatorių nešiojo savo monetų amuletą.

Dabar profesionalūs magai užsiima tokio talismano gamyba, jį galima užsisakyti internetu. Jam skaitomos maldos apie vieną asmenį, todėl savininkas turėtų būti tik vienas. Imperijos amuletą galite pasidaryti patys, tačiau tam reikės rimto požiūrio ir tvirto tikėjimo.

Ordos amuletas

Ordos amuletas

Kitas amuletas, kurio savininkas nepatirs materialinių poreikių, yra Horde amuletas. Iki šių dienų apie jį išliko pakankamai informacijos. Senovėje tai buvo Aukso ordos moneta, kryželiu perrišta virvele.

Dabar tokį talismaną galima užsisakyti iš išmanančių žmonių arba pasigaminti jį patys.

Musulmonų amuletas už pinigus ir sėkmę

musulmonų amuletas už pinigus ir sėkmę

Musulmonai taip pat nešioja įvairius magiškus amuletus, padedančius įgyti finansinę nepriklausomybę. Populiariausiu amuletu laikomas popierius, ant kurio užrašyti žodžiai apie turtus iš ruqi. Toks amuletas yra paslėptas odiniame maišelyje ir nešiojamas atsargiai. Prarasti būtų blogas ženklas.

Raudonas siūlas

raudonų siūlų amuletas

Raudono siūlų amuletas laikomas stipriausiu sėkmės, pinigų ir apsaugos amuletu. Siūlas turėtų būti pasirinktas iš natūralių medžiagų. Tinkamiausias variantas – vilna.

Labai dažnai žmonės siekia jį įsigyti šventajame Izraelyje. Artimiausias giminystės ryšiais susijęs asmuo turėtų užrišti siūlą ant rankos. Suriškite siūlą į septynis mazgus. Norėdami padidinti pinigų, ant siūlo uždedama moneta.

Kodėl naminis amuletas yra geresnis nei parduotuvėje pirktas?

Turto ir gerovės siekiantys žmonės dažnai stebisi, kur parduodami sėkmės ir pinigų amuletai. Jų galite įsigyti specializuotose ezoterinio-magiško profilio parduotuvėse. Taip pat galite užsisakyti individualų burtą ar ekstrasensą, nes jie gerai žino, kaip kalbėti amuletu dėl pinigų ir sėkmės.

Pastaruoju metu labiausiai paplitęs būdas įsigyti amuletą sėkmės, pritraukti pinigų ir pagerinti sveikatą yra internetas. Tačiau tokį stebuklingą daiktą nesunku pasigaminti patiems. Manoma, kad rankų darbo amuletas yra daug efektyvesnis, nes jį kuriant mintys sutelktos į konkretų tikslą.

Be to, galite pasirinkti bet kurį jums patinkantį amuleto gaminimo variantą.

Kaip savo rankomis pasidaryti sėkmės ir pinigų amuletą?

kaip savo rankomis pasidaryti sėkmės ir pinigų amuletą

Norėdami savo rankomis pasigaminti sėkmės ir pinigų amuletą, jums reikės tam tikrų medžiagų (konkrečių kiekvienam metodui), o svarbiausia - teigiamo požiūrio, tikėjimo talismano veiksmingumu ir minties galia.

stebuklinga moneta

Stebuklinga moneta yra labiausiai paplitęs amuletas pinigų pritraukimui. Per pilnatį reikia paimti bet kurią monetą, įdėti į lėkštę su vandeniu, padėti ant lango, po mėnulio spinduliais. Jie įkraus amuletą mėnulio energija. Šią monetą visada turėtumėte turėti su savimi, geriausia savo piniginėje.

Vaško amuletas

Norint pagaminti tokį amuletą, reikia nusipirkti žvakę. Augančiame mėnulyje vidurnaktį įdėkite jį į stiklinę, tada padegkite. Protiškai žvakės liepsna perteikia tavo troškimus, gali tyliai šnibždėti. Vaškas išsaugos visą jūsų pasakytą informaciją. Žvakei perdegus vaškas sukietėja, jį reikia įdėti į specialų maišelį ir visada nešiotis su savimi, niekam nerodant.

Iš siūlų

Tai vienas iš labai stiprių amuletų, pritraukiančių sėkmę ir pinigus. Reikia pirkti įvairių spalvų siūlus, pinti iš jų pynę. Audimo metu ištarkite savo pinigų troškimus. Tada sujunkite pynę į apyrankę, uždėkite ant kairės kojos. Išsipildžius norui, nuimkite apyrankę ir sudeginkite, tardami padėkos žodžius.

Pinigų maišelis

Šis talismanas sukurtas šeimos klestėjimui, todėl jei nėra šeimos, jei namuose gyvena svetimi žmonės, jis neveiks.

Bet kokio audinio maišelį siūkite patys. Skirtingų nominalų monetos surenkamos, nuplaunamos švariame vandenyje, tada išdėliojamos ant stalo. Monetos džiaugiasi, dedamos į maišelį, kol reikia kalbėti: „Kapeika į kapeikas, nikelis į nikelį, penkiasdešimt dolerių į penkiasdešimt dolerių, rublis į rublį, auksas į aukso gabalą, viskas į teismą".

pinigų kamuolys

Moneta ar banknotas turi būti apvyniotas žaliu vilnoniu siūlu į rutulį. Vykdami galvokite apie pinigus. Padėkite virš lauko durų namo viduje, bet taip, kad jis būtų paslėptas nuo pašalinių akių.

maži dalykai

Kartais gyvenime susiduriame su smulkmenomis, kurios iškart patraukia mūsų dėmesį. Tai gali būti bet kas: akmenukai, kriauklės, figūrėlės, papuošalai. Tokia smulkmena prisidės prie jūsų sėkmės.

Pinigų medis

Prieš sodindami naminę gėlę, turite įkasti monetas į žemės puodą. Rūpindamiesi gėle turite galvoti, kad investuojate į būsimą turtą. Priešingai nei kiti amuletai, augalas negali būti paslėptas nuo pašalinių žmonių.

Pasaga virš durų

Pasaga - slavų amuletas už pinigus ir sėkmę. Reikia iš namo vidaus virš durų pritvirtinti pasagą kojomis aukštyn ir galvoti apie būsimą gerovę.

Amuletai-akmenys sėkmei ir pinigai zodiako ženklams

amuletai zodiako ženklams

Populiarus būdas pritraukti sėkmės yra naudoti akmenį, atitinkantį jūsų zodiako ženklą. Galite nusipirkti papuošalų su tokiu akmeniu arba galite nusipirkti atskirą akmenį. Pagrindinė sąlyga – turi patikti savininkui, antraip naudos nebus.

 1. Avinams, mėgstantiems būti viršuje, tinka deimantas, safyras, ametistas, rubinas.
 2. Amuletai iš smaragdo, žadeito, agato atneš sėkmę ir pinigus ištikimam ir stabiliam Jaučiui.
 3. Smalsiems Dvyniams geriau naudoti topazą, aleksandritą, granatą, agatą, berilį.
 4. Pinigų ir sėkmės amuletas intuityviam Vėžiui bus smaragdas, perlas, katės akis.
 5. Unikaliems Liūtams pasiseks dėl rubino, gintaro, chrizolito.
 6. Teisingos ir racionalios Mergelės bus praturtintos nefrito, jaspio, kianito ir chrizolito pagalba.
 7. Viskuo aplinkui besižavinčioms Svarstyklėms sėkmę pritraukti padės deimantas, akvamarinas, opalas, lapis tinginys.
 8. Tvirtai skorpionai, sėkmę garantuoja juodas opalas, katės akis, granatas, akvamarinas.
 9. Autoritetingi Šauliai neapsieina be lapis lazuli, turkio ir chrizolito.
 10. Malachitas, rubinas, oniksas padės status Ožiaragiams.
 11. Kūrybingi Vandeniai įgis gerovę safyro, ametisto, cirkonio dėka.
 12. Na, o kūrybingoms Žuvims reikia mėnulio akmens, perlų, kad pritrauktų pinigus.

Kaip iškalbėti daiktą, daiktą, raktų pakabuką ar talismaną, kad pasisektų

kaip ką nors pasakyti už sėkmę

Jei jus nuolat persekioja nesėkmių serija, tai rimta priežastis galvoti, kaip viską pakeisti. Yra dvi išeitis: kreiptis į regėtoją, turintį magiškų įgūdžių, arba susipažinti su pagrindinėmis apeigomis, kurias galite atlikti patys, ir jų efektyvumas taps pastebimas beveik iš karto.

Svarbu atsiminti, kad galutinis rezultatas priklauso ne tik nuo ištartų žodžių ar pasirinktos sąmokslo temos, bet ir nuo to, ar ritualą atliksiantis asmuo laikysis tam tikrų taisyklių.

Ką turi žinoti kiekvienas, norintis kalbėti apie meilę, sėkmę ir laimę:

dramblio talismanas
 • Netgi baltoji magija gali būti pavojinga, todėl prieš kreipdamiesi į jos pagalbą, turite pagalvoti apie jos pasekmes. ;
 • Jei negalite išmokti maldos žodžių, galite juos užrašyti ant popieriaus lapo, bet perskaitę iškart sudeginkite bažnyčios žvakės liepsna;
 • Ceremonijos metu patalpoje turi būti ją vedantis asmuo. Triukšmas, pokštai, juokas ir nepažįstamų žmonių buvimas neleidžiamas;
 • Nėštumo metu nerekomenduojama atlikti ritualų: tai kupina problemų su vaiku ar gimdymu, o ateityje jūsų vaikas gali patirti nesėkmę;
 • amuletas nuo blogos akies
 • Jei dėl kokių nors priežasčių neįmanoma perskaityti sąmokslo savarankiškai (pavyzdžiui, dėl baimės), galite kreiptis pagalbos į kitą asmenį, tačiau tuomet tikrai turėtumėte jam padėkoti, kad sąmokslas veiktų tinkama linkme;
 • Likus 3 dienoms iki procedūros rekomenduojama vengti alkoholio ir nesveiko maisto. Dietoje turi būti tik sveiki maisto produktai: jie turi teigiamos energijos;
 • Likus kelioms dienoms iki ceremonijos, reikėtų stengtis išvengti ginčų ir skandalų: jie neigiamai veikia energetinį lauką;
 • Niekam negalite pasakyti apie savo ketinimą atlikti ritualą, taip pat po jo atlikimo. Viskas turi likti paslaptyje, kitaip sąmokslas neveiks.

Atsižvelgdami į aukščiau pateiktas detales, atlikdami ceremoniją, galite padaryti ją visiškai saugią ir efektyvią, o tada ji tikrai pritrauks sėkmės ir laimės.

Kaip pasakyti sėkmės dalyką?

Kad visada pasisektų visais klausimais, turite rasti savo mėgstamą dalyką ir 12 kartų perskaityti tokią maldą, kad pritrauktumėte gerovę, o tai tikrai paveiks visas gyvenimo sritis.

„Kaip voverė apsivilko kailinį, nenusivilko, taip ir tu (įvardink) man pasisekė, atnešiau laimę. Tebūnie taip! "

Yra ir kita ceremonijos galimybė, kuriai jums reikia paprasto smeigtuko:

 • Laukiame, kol mėnulis pasieks jaunaties fazę;
 • Vidurnaktį paimame smeigtuką ir perskaitome:

„Mėnulis atgimsta, jo galia pabunda ir eina tiesiai pas mane. Mano sėkmė nenuplėš nuo šio smeigtuko, kaip ir mėnulis niekada neatsiskirs su dangumi. Sekdamas paskui mane, darau daug gero! Amen! "

Tokį ritualą patartina atlikti kiekvieną kartą per pilnatį, tada sėkmė tikrai niekada neapleis.

Sąmokslai dėl turto ir sėkmės

Sunkią finansinę padėtį galima nesunkiai ištaisyti 5 kapeikų moneta, jei kalbate taip:

Dedame pinigus į kairįjį delną ir perskaitome specialiai jam sukurtą sąmokslą:

„Pinigai į pinigus, piniginės į pinigines. Kaip saulė auksinė nuo šviesos, taip mano centas spindėjo, atnešė pinigų, suteikė džiaugsmo. Kaip sakoma, taip ir padaryta. Būk mano žodžiai tvirti ir mano veiksmai tvirti. Vardan Tėvo, ir Sūnaus, ir Šventosios Dvasios. Amen".

Monetą nešiojame su savimi metus, tada ceremoniją kartojame dar kartą.

Pinigų patartina niekam neduoti ir po ritualo įsidėti į piniginę atskiroje kišenėje.

Nuomonės apie sėkmės ir pinigų amuletus

Pinigus ir sėkmę pritraukiantys amuletai turi skirtingus atsiliepimus. Tarp jų pranašumų žmonės pastebi tikrą materialinių reikalų pagerėjimą po to, kai jie savo rankomis padarė amuletą.

Daugeliui žmonių patinka įsigyti amuletai. Trūkumai, be abejo, yra plačiai paplitę sukčiavimo atvejai užsakant internetu. Taip, ir burtininkai-apgavikai nėra neįprasti. Be to, trūkumai apima brangią įsigyto ar užsakyto talismano kainą.

Jei bijote sukčių, pasidarykite tokį amuletą savo rankomis, tikėdami, neabejokite jo pranašumais, tada sėkmė nepraeis. Tačiau neturėtumėte perkelti visos atsakomybės ant amuleto, turite pabandyti pakeisti savo poziciją patys. Ir talismanas jums tai padės.