Sveikatos amuletas

Amuletas sveikatai ir sėkmei

Nuo seniausių laikų žmonės ieškojo sveikatos recepto, nes tai padėjo rasti laimę ir gerovę. Natūralu, kad fizinis aktyvumas ir mityba, tradicinė medicina padeda stiprinti organizmą ir organizmo būklę. Tačiau ir šiandien dauguma žmonių tiki, kad galima rasti sveikatos ir ilgaamžiškumo amuletą.

Sveikatos amuleto ypatybės

Kiekviena kultūra turi tam tikras tradicijas ir mistinius įvaizdžius. Senovėje didelė reikšmė buvo teikiama sveikatos apsaugai, nes tai padėjo išlikti ir ilgėti žmonių rasei. Sveikatos talismanas nuolat buvo su savininku iki paskutinės minutės žemėje. Anksčiau universalūs amuletai nebuvo naudojami dideliais kiekiais, jie buvo skirti specialiai moterims, vyrams ar vaikams. Energijos srautai kiekvienam yra skirtingi, todėl suaugusiam žmogui padėsiantis talismanas kūdikiui gali atnešti tik žalos.

Ezoterikai teigia, kad sveikatos amuletas padeda:

 • pagreitinti kūno atsigavimą;
 • suteikti apsaugą nuo ligų;
 • atkurti imunitetą;
 • pripildykite kūną gyvybės energijos;
 • atsikratyti negatyvo.
Odolen-žolės simbolis apsaugos nuo ligų ir negatyvo

Akmenys sveikatai pagal zodiako ženklus

Talismanus iš natūralių akmenų reikėtų rinktis pagal horoskopą. Patartina pasirinkti Zodiako ženklui tinkantį akmenį. Amuletas padės padaryti jo savininką stiprų ir atkaklų, padės atsigauti ir padidins imunitetą.

Svarbu! Akmenys gali išgydyti savo savininkus nuo daugelio negalavimų, svarbiausia juos nuolat nešioti ir būti pripildyti gyvybės energijos.

Naudingos akmenų savybės gydant ligas:

 1. Granatai ir kalnų krištolas malšina uždegimą organizme;
 2. Mėnulio akmenys padeda sumažinti karščiavimą;
 3. Smaragdas ir koralai sumažins karščiavimą;
 4. Rubinas ir opalas apsaugo nuo ligų epidemijų metu;
 5. Lapis lazuli ir turmalinas teigiamai veikia kaulus ir motorinę veiklą;
 6. Gintaras yra geras regėjimui, klausai ir dantims;
 7. Topazas mažina nevaisingumą;
 8. Olivinas ir kraujo akmuo atkuria vyrišką potenciją;
 9. Chrizolitas atkuria endokrininę sistemą;
 10. Agatas naudojamas kvėpavimo organams gydyti;
 11. Jaspis palengvina kepenų ir inkstų ligas;
 12. Jade pašalina odos problemas;
 13. Hematitas teigiamai veikia blužnį.

Slavų amuletai moterų sveikatai

Slavai gerbė šeimos įpėdinių sveikatą, todėl slaviški amuletai moteriai buvo privalomi. Tam buvo naudojamos naminės lėlės, papuošalai iš metalo ir medžio. Taip pat buvo įprasta ant drabužių siuvinėti raštus, turinčius sakralinę reikšmę. Slavų amuletas galėjo būti skirtas tik moterims, likusioms buvo uždrausta jį nešioti. Gražiai žmonijos pusei yra keletas talismanų veislių.

Amuletas, kuris atneša sėkmę ir sėkmę

Lada žvaigždė

Protėviai buvo tikri, kad „Lada" žvaigždė buvo šeimos ir moterų globėja. Simbolis turi sudėtingą raštą ir geometrinių linijų susipynimą, todėl objekto magija yra daugialypė. Įvaizdžio pagrindas – aštuoniakampė figūra, simbolizuojanti kūno ir dvasios vienybę, padedančią įgyti sveikatos ir ilgaamžiškumo.

Makosh

Stebuklingas sėkmės ir sveikatos amuletas vaizdavo deivę Makosh, kuri globojo tik ištekėjusias moteris. Simbolis rodo figūrą su žvaigžde vietoj galvos, deivės rankose yra augalas. Stebuklingas talismanas suteikė laimę, sėkmę ir sėkmę, saugojo nuo ligų, palengvino gimdymą.

Svarbu! Makosh netinka jaunoms mergaitėms, kurios dar nesukūrė savo šeimos.

Lunitsa

Talismanas padeda pagimdyti sveikus vaikus, suteikia nėščiai moteriai apsaugą nuo neigiamo poveikio. Amuletas buvo pagamintas tik iš sidabro ir bronzos ir buvo dėvimas kaip papuošalas. Tai atrodo kaip apverstas mėnulis.

Alatyras

Seniausias simbolis yra Alatyras, Šeimos personifikacija. Jis simbolizavo sveikatą ir gerovę, buvo vaizduojamas ant namų apyvokos daiktų. Simbolis yra labai galingas ir turi sakralią reikšmę, padeda jo savininkui nuolat išlikti sveikam, gražiam ir kupinam jėgų.

Vyrų sveikatai

Berniukai savo sveikatos amuletą dažniausiai gaudavo tik būdami kario amžiaus, skirtingai nei merginos, kurios beveik nuo gimimo nešiojo talismanus. Vyriška energija labai skiriasi nuo moteriškos, todėl ši taisyklė egzistavo. Yra tam tikri mistiniai simboliai, skirti išskirtinai vyrams.

Peruno kirvis

Daiktas simbolizavo vyriškumą ir drąsą, kūno ir sielos harmoniją. Amuletas pašalino neigiamą energiją ir pripildė jo savininką jėgų. Daiktas turi būti tik iš metalo, ant jo dedami įvairūs sakraliniai ženklai. Peruno kirvis saugo visus šeimos narius, o ne tik jo savininką.

Veleso antspaudas

Slavų tautosakoje lokys dažnai yra, nes jis laikomas šventu gyvūnu. Jo įvaizdis yra susijęs su Velesu, kuris simbolizuoja galią ir jėgą. Ženklas atrodo kaip apversta raidė „A" ir meškos pėdsakas. Toks amuletas patikimai apsaugo nuo negatyvo ir blogio, suteikia ilgaamžiškumo. Talismanas turi būti perduodamas iš kartos į kartą, kad būtų palaikomas glaudus ryšys su šeima.

Doukhoboras

Simbolis rodo minčių grynumą ir įveda žmogų į harmonijos būseną, todėl jo savininkui suteikia puikią sveikatą ir apsaugą nuo neigiamos energijos. Paprastai toks simbolis buvo vaizduojamas ant audinių, kurie dengė sergančius žmones, kad jie greitai pasveiktų.

Talismanai ir sveikatos amuletai

Yra ir kitų amuletų, kurie padeda žmonėms gyvenime.

smilkalai

Smilkalai gaminami iš mažo indo formos, kurį reikia nešioti ant kaklo kaip papuošalą. Jie yra ąsočio ar puodo formos ir turi skylę virvelei. Jie turėtų laikyti daiktus, kurie jų savininkui išgydytų ligas. Paprastai tam naudojamos įvairios vaistažolės.

Svarbu! Prieš užpildydami indą, turėtumėte padėkoti amuletui už teigiamą poveikį.

paukščio plunksna

Nuo seniausių laikų žmonės labai gerbė paukščio plunksną, nes buvo tikima, kad ji turi didelę galią. Pavyzdžiui, anksčiau, siekiant išlaikyti šeimos sveikatą, plunksnų lysvės būdavo užpildomos laukinių paukščių plunksnomis.

Svarbu! Tik laukinis paukštis turėtų netyčia prarasti plunksną, kitaip žmogus nesulauks pagalbos.

žalias siūlas

Buvo tikima, kad žalias siūlas padės žmogui pasveikti nuo ligų ir įgyti gerovę visose gyvenimo srityse. Jis įasmenina motiną gamtą, nuolat valo ir taurina jos savininko sielą, padeda suartinti vidinę būseną. Gimus kūdikiui buvo įprasta ant rankos iš karto užrišti žalią siūlą.

Magiškas amuletas sveikatai ir sėkmei

Magiški amuletai pripildo žmogų jėgų, padeda pasveikti ir pamiršti ligas. Ant namų apyvokos daiktų dažnai atliekami runų ar šventų simbolių vaizdai.

 1. Apsėtas laukas laikomas seniausiu simboliu, nešančiu sveikatą, klestėjimą ir gerovę. Talismanas padeda atsikratyti nevaisingumo ir susilaukti vaikų.
 2. Odolen-žolė patikimai apsaugo nuo ligų ir neigiamo poveikio, simbolizuoja saulės spindulius. Simbolis turi būti dedamas ant įvairių namų apyvokos daiktų arba ant metalinio talismano.
 3. Gimdanti moteris yra išskirtinai moteriškas talismanas. Tai padeda išlaikyti taiką ir gerovę šeimoje, susilaukti palikuonių.
 4. Trojos arklys laikomas galingiausiu simboliu. Į jį ir šiandien dažnai kreipiasi alternatyviosios medicinos atstovai.