Apsaugokite savo rankomis visoms progoms

Žavesys, amuletas ar talismanas, galintis apsaugoti nuo kitų žmonių neigiamos energijos, turi būti kiekvieno žmogaus gyvenime. Žinoma, galite juos nusipirkti specializuotoje parduotuvėje arba gauti dovanų, paveldėjimo būdu, tačiau rankų darbo talismanai ir amuletai bus patys galingiausi.

sėkmės vilnoniai raišteliai

Kaip savo rankomis pasidaryti žavesį namuose

Jei jums reikia išmokti pasidaryti žavesį namuose, atsiminkite, kad jokiu būdu neturėtumėte skubėti.

Prieš gaminant talismanus savo rankomis, būtina pasitarti su patyrusiais žmonėmis, išsiaiškinti visas korpuso subtilybes ir tik tada pradėti dirbti.

Savo rankomis galite pagaminti patikimą amuletą iš daugelio medžiagų:

 • Lengviausia pasigaminti popierinius apsaugos talismanus, kuriuos prireikus visada galima pakeisti naujais.
 • Siūlai iš natūralaus pluošto yra tinkama medžiaga amuletams ir tokie talismanai beveik neturi svorio, juos patogu pasiimti su savimi į keliones ar verslo keliones.
 • Talismanai iš maišo yra patvaresni ir patikimesni, o prireikus juos galima skalbti.
 • Gana dažnai iš medžio ar medžio žievės gaminami amuletai ir amuletai savo rankomis. Slavų amuletai nuo seno buvo gaminami iš beržo žievės.
 • Ne visi gali apdirbti pusbrangius akmenis, be to, jie turi būti kruopščiai atrinkti, kad tarnautų kaip pagalbininkai ir nedarytų žalos.
 • Kartais amuletams gaminti naudojama natūrali oda ar kailis, tačiau šios medžiagos neša negyvų gyvūnų energiją, todėl ne visais atvejais gali apsaugoti savo šeimininką.
„Pasidaryk pats medinis amuleto pakabukas

Nereikėtų manyti, kad veiksmingi gali būti tik iš brangiųjų metalų pagaminti amuletai, papuošti brangiais akmenimis. Rankų darbo amuletas iš pigios medžiagos apsaugos ir apsaugos jo savininką, jei jis pagamintas su siela ir tikėjimu.

Namų amuletus reikia gaminti tik savarankiškai, tada jų stiprumas bus maksimalus, o jokia žala nėra baisi.

Jei talismanus, amuletus ir amuletus gaminate savo rankomis, pirmenybė turėtų būti teikiama tik natūralioms medžiagoms, tokioms kaip akmenys ar mediena. Tuo pačiu būtinai galvokite apie gera, išmeskite iš galvos blogas mintis.

Jokiu būdu negalima naudoti dirbtinių medžiagų: siūlai, audinys ir kailis turi būti tik natūralūs.

Gamybos subtilybės ir populiariausi talismanai

„Domovye pasidaryk pats, kad pasisektų

Jei ketinate padaryti žavesį savo rankomis, turite atsiminti, kad praktinėje magijoje nėra smulkmenų ir, norint, kad amuletas veiktų, reikia atsižvelgti į daugybę niuansų:

 • Mes neturime pamiršti apie laiką, kuriuo pradedate darbą. Kai kuriems amuletams reikia aušros, o kai kurie ruošiami griežtai vidurnaktį per pilnatį.
 • Kartais negalima naudoti aštrių ir pjaunančių daiktų, o kitais atvejais reikia tik specialių žirklių (pavyzdžiui, su medinėmis rankenomis), todėl prieš imantis reikalo reikia surinkti informaciją.
 • Negalima nepaisyti siūlų ar audinių spalvos, nes kiekviena spalva turi tam tikrą informaciją.
 • Būtinai sužinokite, kaip suaktyvinti amuletą, kad jis pradėtų veikti.
 • Kurti reikia griežtai vienumoje, nes toks darbas reikalauja visiško susikaupimo ir negali blaškytis nuo pokalbių, taip pat reikia išjungti telefonus ir išimti iš kambario augintinius.
 • Patyrę ezoterikai mano, kad tokių šventų dalykų negalima gaminti pagal užsakymą, juos reikia ruošti tyra širdimi, trokštant laimės ir gėrio.
 • Geriausia tokio tipo amuletų spalva yra raudona, ji turi galingiausią energiją ir gali apsaugoti savo savininką nuo tamsios energijos.

Galingiausius amuletus vienas kitam gali paruošti kraujo giminaičiai, kuriuos sieja ne tik kraujo ryšiai, bet ir stiprūs jausmai.

Priekabukai vaikams

Vaikai iki paauglystės neturi apsauginio lauko, todėl juos veikia kažkieno neigiama energija, juos labai lengva sužavėti. Išmanantys tėvai stengiasi apsaugoti savo vaiką bet kokiomis priemonėmis, todėl jiems labai aktualus klausimas, kaip patiems pasidaryti apsauginį amuletą.

Jei kūdikis yra viešose vietose, jis dažnai tampa mieguistas ar irzlus, verkšlenantis, nuolat neklaužada. Visa tai yra atsiradusios blogos akies požymiai. Be to, pikta akis nebūtinai buvo nukreipta. Kartais net komplimentai, skirti vaikui, besaikis pagyrimas gali išdeginti energetinį lauką.

Nuo seno buvo paprotys: kad pikta akis nesugadintų kūdikio, būtina jį paslėpti nuo svetimų akių, uždengti lengva antklode ar į lovą paguldyti žavią lėlę.

laimingo varpelio amuletas

Daugelis jaunų mamų galvoja, kaip pasidaryti talismaną, tačiau pamiršta, kad galingiausias amuletas kūdikiui bus krūtinės krikšto kryžius. Pašventintas simbolis apsaugos nuo negatyvo ir turės didžiausią teigiamą poveikį nesusiformavusiam energijos laukui. Geriausia būtų, jei kryžius būtų pagamintas iš sidabro, nes nuo senų senovės šis metalas buvo laikomas geriausiu apsaugai nuo tamsiųjų jėgų.

Dažnai naudojamas kaip talismanas, aplink riešą surišamas raudonas siūlas. Yra tik viena sąlyga – siūlai turi būti grynos vilnos.

Vyresniam vaikui lėlę-amuletą galite pasidaryti savo rankomis. Šį žaislą visada reikia nešiotis su savimi, ypač kai vaikas eina į viešą vietą.

Tačiau pradedant, turėtumėte žinoti, kad turite padaryti amuletą, laikydamiesi šių sąlygų:

 • Norėdami pagaminti talismaną, turite naudoti audinio gabalus, nupjautus nuo jūsų tėvų drabužių.
 • Dirbdami nenaudokite aštrių ir pjaunančių daiktų, audinys turi būti suplėšytas rankomis.
 • Darbo metu lėlės negalima dėti ant valgomojo stalo.
 • Ant žaislo negalima piešti ar siuvinėti veido bruožų, geriau ant galvos užsirišti raudonų juostelių kryžių.
naminis amuletas saulė sėkmei

Paprasčiausias žavesys mažyliui gali būti žaislas-saulė. Kaip pasidaryti tokį amuletą? Jis gali būti pagamintas iš audinio, medžio ar kartono, priklijuotas prie jo geltonais spinduliais iš juostelių ar ryškaus šilko arba iš spalvoto popieriaus. Tą žaislą reikia pakabinti šalia lovelės.

Slavų moterys nuo senų senovės naudojo siuvinėjimą iš raudonų ir geltonų siūlų kaip talismaną. Tokie papuošalai saugojo ir vaiką, ir vyrą, o dailiai išsiuvinėti rankšluosčiai priekiniame namo kampe saugojo namus ir šeimą nuo kažkieno pavydo ir pykčio.

Jei sunku išsiuvinėti ar siūti, tuomet galite pasigaminti talismaną iš specialių žolelių, gamtos apdovanotų ypatingomis apsauginėmis funkcijomis. Šermukšnis yra vienas iš šių augalų, ne veltui mūsų protėviai pasodino šį medį prie verandos, kad apsaugotų namą ir visus jame gyvenančius nuo tamsių jėgų ir pavydžių akių.

Gilės, gudobelės uogos ir lauro lapai turi tokį pat stiprų poveikį. Reikia susiūti kelis nedidelius lininius maišelius ir įdėti ten keletą džiovintų šermukšnių uogų ir tiek pat lauro lapų, šiuos maišelius dėti į kiekvieną namų kambarį.

Stiprus talismanas namams yra pasaga. Jį galima iškirpti iš medžio ar kartono, o paskui surišti ir išsiuvinėti gražiais raštais.

megzta pasaga, kad pasisektų

Galite paruošti žavesį šluotos ir teptuko pavidalu arba iš plonų šluotos šakelių. Tokias miniatiūrines šluotas galima papuošti ornamentais ar ryškiais elementais ir pakabinti prieškambaryje, kad jos iš karto nušluotų visą negatyvą ir neleistų nepadoriam žmogui išmesti savo tamsios energijos.

Kaip įkrauti amuletą

Kad stebuklingi asistentai pradėtų veikti, jie turi būti įkrauti naudojant keturių gamtos elementų galią. Pirmas žingsnis aktyvuojant amuletą bus jo valymas nuo atlikėjo ar kitų žmonių, galinčių netyčia liestis su medžiaga, energijos.

Po to, kai savo rankomis pasidarėte amuletą, turite iškviesti visus gamtoje egzistuojančius elementus:

 1. Visų pirma, amuletas turi būti įkastas į žemę, geriausiai tinka miško dirvožemis. Palikite daiktą žemėje trims dienoms, pažymėkite šią vietą akmeniu ar kitu būdu. Jei tai neįmanoma, galite naudoti žemę iš gėlių vazono, tačiau išvalius šią žemę reikia išmesti iš namų.
 2. Išėmus talismaną iš žemės, būtina jį kruopščiai nuplauti tekančiu vandeniu. Tuo pačiu verta įsivaizduoti, kad viskas, kas bloga iš objekto, nunešama švariu vandeniu.
 3. Tada ateina ugnis. Galite naudoti vaško žvakę. Virš žvakės liepsnos reikia tris kartus nešti amuletą iš kairės į dešinę.
 4. Paskutinis vėjo posūkis. Norėdami tai padaryti, galite įdėti amuletą ant palangės šalia atviro lango. Jei yra galimybė išvykti į gamtą, tuomet reikėtų pasinaudoti vėjo jėga.

Reikia mokėti ir mokėti ne tik paruošti amuletą, bet ir įkrauti, kad jis taptų tikru pagalbininku.

mažos šluotos sėkmės

Antrasis etapas bus amuleto įkrovimas darbui. Šis ritualas atliekamas vakare augančiame mėnulyje. Negalite atlikti šio ritualo nervingoje, susierzinusioje būsenoje. Reikia uždegti žvakes, įjungti ramią tylią muziką ir, tvirtai suspaudus talismaną dešinėje rankoje, prispausti prie širdies.

Dabar turėtumėte mintyse kreiptis į jį ir išreikšti visus savo norus, viltis, prašymus ir svajones. Šį kreipimąsi turite užbaigti padėkos žodžiais už būsimą darbą.

Amuletų aktyvinimas yra būtina jų efektyvaus aptarnavimo sąlyga. Būtent ji leidžia pažadinti vidinę jėgą. Be to, tokius talismanus kaip amuletas ar amuletas galite gaminti patys, naudodami paprastas gamtos jėgas.