Monetos pavidalo amuletas pinigams pritraukti: kaip išsirinkti pinigų talismaną

Tiesą sakant, visi mes svajojame apie turtus. Linkime to vieni kitiems per visas šventes ir darome viską, kad tai būtų arčiau. Kai kuriems tai padeda konkrečios svajonės, pavyzdžiui, namo prie vandenyno, vizualizacija. Kažkas kreipiasi į talismanus. O logiškiausia, mūsų nuomone, pinigus pritraukti pinigais. Taigi šiandien mes kalbėsime apie amuletus monetos pavidalu.

Amuleto vertė monetos pavidalu

Akivaizdu, kad grynųjų pinigų moneta-talismanas yra skirtas pritraukti turtą. Viena populiariausių – Tibeto amuletinė moneta, kurią apipino daugybė legendų ir legendų. Manoma, kad vienas iš vienuolių padovanojo talismaną karaliui ir pasisakė už sėkmę viešuosiuose reikaluose. Nuo tada kiekvienam dinastijos atstovui jie kalbėjo savo monetą, kad ji juos apsaugotų. Per revoliuciją, prasidėjus kunigų persekiojimui, užkeikimai ir maldos buvo prarasti. Ar monetos šiandien kalba tuos pačius žodžius, nežinoma, tačiau jos tiki savo galia ir nešiojasi jas su savimi. Kai kuriems taip pasisekė, kad jie randa monetą iš tų laikų. Tai galite patikrinti tik su ekspertais, saugokitės sukčių!

laimės monetų pakabukas

Imperatoriškoje monetoje (šiuo pavadinimu taip pat pavadinta Tibeto amuletinė moneta) paprastai centre yra skylė. Sėkmės ir turto moneta gali padėti, jei patiriate kokių nors finansinių sunkumų, pavyzdžiui, žlugote verslas ar prarandate darbą. Atidžiau pažvelgti į talismaną ezoterikams patariama tiems, kuriuos nuolatos persekioja nesėkmės. Net jei tiesiog nejaučiate savyje reikiamo darbingumo ir darbštumo (ne todėl, kad tingite, o dėl to, kad pavargote ar nuleidžiate rankas), amuletinė moneta, skirta pritraukti pinigų, primins, kad reikia sukaupti jėgas ir padėti. tu juos rasi.

Ne viskas turi būti blogai, norint kreiptis į talismaną. Pakanka tik palinkėti turtų, dėti pastangas dėl jų ir tikėti, kad amuletas jums padės. Taigi moneta gali padėti jums susitarti dėl atlyginimo padidinimo su viršininku arba paskatinti jus įgyvendinti didelį pelningą projektą, apie kurį seniai svajojote. Kai kurie įtartini žmonės, apdovanojantys savo talismanus nuostabiomis savybėmis, pasakoja, kaip paprasta moneta su skylute viduryje padėjo jiems visiškai pakeisti savo veiklos sritį ir taip praturtėti. Juk ne veltui sakoma, kad amatas ir profesija, kuri tau pačiam patinka, atneša daugiau pinigų.

Kaip savo rankomis pasidaryti amuletinę monetą, kad pritrauktumėte pinigų

Padaryti talismaną iš monetos savo rankomis yra problematiška - dėl akivaizdžių priežasčių. Be to, kaip paaiškinome aukščiau, negalite paimti jokio piniginio vieneto, kad jis atneštų jums sėkmės. Amuletą iš karališkosios monetos geriausia užsisakyti iš žmonių, kurie užsiima talismanų ruošimu. Jie pasikalbės su jais ir parengs, kad atneštų jums turtus į jūsų namus. Jei įmanoma, pabandykite iš jų sužinoti, iš kur jie gauna monetas, perskaitykite atsiliepimus, galbūt iš tikrųjų pasitarkite su jais, kad patikrintumėte, ar talismanas, kurį jie nori jums parduoti, yra tos pačios eros. Vargu ar atsitiks kažkas blogo, jei jums parduos „manekeną", bet norėčiau, kad įsigyta prekė būtų naudinga ir patiktų.

Kinijos monetos kaip sėkmės amuletas

Kaip įkrauti pinigų amuletą

Kaip ir su bet kuriuo kitu amuletu, svarbu nuolat bendrauti su imperijos moneta. Nešiokitės su savimi, pageidautina specialiu dėklu. Jei nenorite jo imti visą laiką arba jums nepatogu, pasistenkite bent dažniau laikyti amuletą rankose, juo kvėpuoti, pašildyti ir „keistis energija".

Svarbiausia tai darant – mesti visas mintis ir susikoncentruoti tik į tai, ko trokšti turtų atžvilgiu. Mąstykite pozityviai, tarsi viskas jau išsipildė, formuluokite konkrečius tikslus: „Noriu būti turtingas" – per daug aptakus noras. Geriau „prašyti" konkretaus namo ar net konkrečios sumos sąskaitoje. Jei pasitikite talismanais, tikriausiai žinote, kad kuo aiškiau išsakysite savo pageidavimus, tuo greičiau jie išsipildys.

Pirmą naktį, kai amuletas bus jūsų rankose, padėkite jį po pagalve. Geriau to niekam, net artimiesiems, nerodyti, apie tai nekalbėti. Tegul šis mažasis pagalbininkas būna tik tavo ir niekam kito. Be to, neleiskite niekam jo laikyti rankose ir neatiduokite! Visuotinai priimta, kad tokiu būdu amuletas praranda savo magiškas savybes.

rupūžė su moneta burnoje kaip sėkmės amuletas

Nerekomenduojame nešioti taip, kad būtų matoma. Jei norite monetą naudoti kaip pakabuką, įsitikinkite, kad ji yra diskretiška.

Svarbiausia yra tikėti, kad amuletinė moneta jums padės, bet nepasikliaukite vien ja. Pagalvokite apie tai kaip apie pagalbininką, o ne apie universalų sodrinimo įrankį. Be jūsų pastangų, deja (arba laimei), nieko nepavyks.