Kaip savo rankomis pasidaryti meilės amuletą?

Kiekvienas žmogus savo gyvenime nori patirti abipusės meilės jausmą. Net tas, kuris to nepripažįsta, giliai to trokšta. Jei dar nepatyrėte laimės mylėti ir būti mylimam, tuomet galite pritraukti meilę į savo gyvenimą pagamindami meilės amuletą.

amuletas pakabukas meilei

Kas yra meilės amuletas?

Meilės amuletas, kaip taisyklė, yra objektas, kuriam primestas magiškas sąmokslas. Toks sėkmės meilėje objektas gali būti beveik bet koks materialus objektas.

Amuletas meilei pritraukti veikia taip. Objektas, perėjęs magišką apeigą, tampa tam tikros energijos koncentratu, kurio dėka į žmogaus gyvenimą ateina meilė. Tokį meilės talismaną reikia nešiotis su savimi arba laikyti slaptoje vietoje, apie kurią žinos tik jo savininkas.

Toks žavus objektas keičia ir žmogų supantį informacinį lauką. Jis kaupia jam meilės energiją. O žmogų iš išorinio pasaulio gali patraukti tik tai, ką jis jau turi viduje, kas yra jo jausmuose. Amuleto dėka žmogus pakeliui sutinka žmones, kurie potencialiai gali padaryti jį geru atitikmeniu. Bet tai visai nereiškia, kad norint sukurti meilės santykius, iš žmogaus nereikia drąsos. Talismanas tik pritrauks norimą susitikimą, tačiau žmogus vis tiek turi būti protiškai pasiruošęs šiam susitikimui.

Jei susitikimas, žadantis meilę, jau įvyko, amuleto nebegalite nešiotis su savimi, bet negalite jo tiesiog atsikratyti. Būtina jam padėkoti ir atidžiai jį saugoti. Tokiu atveju ant talismano galite pasakyti dar vieną sąmokslą, kuris dabar išlaikys jūsų tikrąją meilę.

Kaip pasidaryti amuletą, kad pritrauktų meilę?

 • Meilei pritraukti talismanai turi būti daromi esant geros nuotaikos, pozityvumo bangai. Nes atlikdami šį ritualą namuose, jūs persmelkiate jį jausmais, kuriuos jaučiate. Jei jus įžeidė vyrai, geriau iš pradžių išsiaiškinti šį pasipiktinimą, o tada pereiti prie ritualo.
 • Meilės talismanai turi būti daromi augančio mėnulio metu. Mėnulis yra meilės energijų, sekso globėja, ji tikrai padidins jūsų amuleto galią, jei atsižvelgsite į jos ciklus.
 • Kurdami amuletus ir talismanus iš didelės meilės, svarbu, apie ką galvojate atlikdami tokį ritualą. Patartina negalvoti apie konkretų žmogų, kurį mylite. Geriau įsivaizduokite prieš save kolektyvinį psichologinį vyro, su kuriuo norėtumėte būti, portretą. Taip išplečiate savo gebėjimą būti mylimam.
 • Jūsų tikėjimas ir viltis yra labai svarbūs šioje magiškoje apeigoje. Nėra prasmės kurti šį amuletą, jei netikite, kad jis padės rasti laimę santykiuose. Toks žavesys atneša meilės spindulius tik tiems, kurie juo tiki.

Amuletas molinei širdžiai

Amuletas, kurį padarėte savo rankomis ir kalbėjote, veiks daug geriau, nei nusipirkus gatavą amuletą iš kokio nors mago. Iš molio galite pasidaryti savo mažą širdelę. Tai turi būti padaryta augančio mėnulio metu. Tam tikra prasme šis amuletas bus slaviškas, nes mūsų protėviai taip pat gamino amuletus iš molio. Padarykite tokią širdį geros nuotaikos, kai stipriai tikite meile. Kai pati širdis bus paruošta, pasakykite jai tokį sąmokslą:

„Reikia reikalingai, mylinčiai širdžiai, mylinčiai širdžiai. Padariau sau laimės, meilės širdį, stengiuosi tave pritraukti. Mano pastangas girdi širdimi, tau sukūrei savo rankomis, patraukei. Kaip molis tirpo nuo mano rankų, taip tegul nuo manęs tirpsta šlovingo jaunuolio širdis. Tarp mūsų tegul įsiliepsnoja meilės jausmas, laimė nepamatuojama savo rankomis ir mes kursime. Pritraukiau jauną vyrą, kalbu su juo. Persiųsti. Rasti. Amen".

Norėdami apsaugoti molinę širdį, galite jai padaryti gražų maišelį. Padarykite maišelį su virvele, kad galėtumėte jį priveržti. Nešiokite tokį amuletą ant kaklo arba laikykite ten, kur niekas jo nematytų. Kiekvieną vakarą patartina bendrauti širdimi, iš anksto padėkojant už sėkmę meilėje, taip nudžiuginsite save ir pripildysite širdį dėkingumo.

Amuletas iš natūralių akmenų

Pakabukai iš natūralių akmenų labai tinka sėkmės meilės reikaluose. Akmenų žavesį patartina rinktis patiems pagal horoskopą. Tokie talismanai pritraukia ne tik meilės jausmus, bet ir, pavyzdžiui, pinigus. Tačiau dėl asmeninės laimės tokiam talismanui turi būti primestas toks sąmokslas:

„Iš akmenų prisitraukiu magiškos meilės energijos. Mano akmuo, akmuo spindi su manimi. Tegul mano asmeninė laimė eina į tą kibirkštį. Sukursiu savo rankomis. Žmogus mato mano spindesį, eina prie mano akmenuko. Kartu mes spindėsime kaip du akmenukai, kartu sutiksime laimę, kokios dar niekas nematė. Kas traukia, tas gauna, akmenuką padėti. Persiųsti. Gauk".

Po to tokį akmenuką, žinoma, reikia nešioti ant kaklo. Jei atsiduriate kompanijoje, kurioje nenorite nieko pritraukti, tokia žavinga dekoracija tiesiog slepiasi po drabužiais. O kai tik pajusite, kad šalia jūsų yra potencialiai įdomus žmogus, tuomet nedelsdami išimkite akmenį iš po drabužių, kad jis veiktų pagal paskirtį.

Medinis amuletas

Norėdami atgaivinti meilės jausmus, padarykite žavesį iš medžio. Tik tam medį reikia pasirinkti konkretų. Rinkitės pagal savo horoskopą. Arba kraštutiniu atveju tiesiog paimkite vyrišką medį, jei esate vyras, arba moterišką medį, jei esate moteris. Netgi paprasta medžio šaka gali tapti meilės romano talismanu, jei ant jos įdėsite tinkamą sklypą.

Augančio mėnulio vakarą paimkite savo medinį amuletą ir pasakykite jam šiuos žodžius:

„Gyvybės medis, meilės medis, tu esi šeimos personifikacija. Padėkite man susitvarkyti, kad galėčiau tęsti savo šeimą. Padėkite man surasti žmogų, su kuriuo norėčiau įleisti šaknis, su kuriuo norėčiau būti kartu. Pasodinkite jėgą, jėgą, duok man gyvybės galią, meilės energiją. Tavo laimės akimirka, mano meilės akimirka. Pas tave rasiu, nieko baisaus pas tave. Persiųsti. Gauk".

Tegul tokia šaka išdžiūsta savo namuose nuošalioje vietoje. Sakoma, kad sužavėtas šakeles gera susiūti į pagalves. Beje, panašų sąmokslą leidžiama primesti ir gyvam medžiui. Norėdami tai padaryti, turite apkabinti medį ir pasakyti viską, kas išdėstyta aukščiau. Medis labai greitai reaguoja į nuoširdžius prašymus. Pastebėsite, kad pasikeitė jūsų būsena, mintys, jausmai dėl santykių su priešinga lytimi, dabar jie turės daugiau vilties ir tikėjimo. Tai reiškia, kad perduosite pasauliui kitus jausmus.

Tatuiruotės amuletas

Bet nebūtinai amuletas turi būti materialus. Kai kurie tatuiruotę pasirenka kaip amuletą. Beje, jei bijote pasidaryti tatuiruotę visam gyvenimui, tuomet galite pasidaryti laikiną tatuiruotę, pavyzdžiui, su chna. Vasarą tai bus ir jūsų kūno puošmena. Galite pasirinkti bet kokį ženklą, svarbiausia sau yra jį užšifruoti tam tikru būdu. Štai pavyzdžiai, ką galite turėti ant savęs kaip meilės ženklą:

 • Amuletas, pritraukiantis didelę meilę tatuiruotės pavidalu, gali išmušti gražią širdį, žinoma, tai reikš meilę. Be to, širdžių variacijos gali būti labai skirtingos.
 • Tai gali būti gėlė, bijūnas ar rožė. Tai reiškia, kad norėtumėte jausmingų ir romantiškų santykių. Pasirinkite konkrečią nuotrauką ir eikite su juo į saloną.
 • Begalybės ženklas gali reikšti ir jūsų tikėjimą bei amžinos meilės troškimą, čia vyrauja atsidavimas tarp partnerių.
 • Tai gali būti tam tikras poravimas. Du sparnai, du paukščiai, du gyvūnai. Tai taip pat apie laimingus santykius. Tačiau rinkitės nuotraukas, kuriose gyvūnai tikrai gerai elgsis vienas su kitu.
 • Tai gali būti užrašas „meilė" įvairiomis pasaulio kalbomis. Arba citata, įkūnijanti jūsų požiūrį į šį jausmą.
 • Rankų susipynimas taip pat simbolizuoja santykius.
 • Tai gali būti kažkas, ką jūs pats sugalvojote, svarbiausia yra tatuiruotėje pateikti savo reikšmę.

Amuletiniai kvepalai

Galite sukurti savo kvapą, kuris pritrauks meilę į jūsų gyvenimą. Norėdami tai padaryti, jums reikės mažo kvepalų buteliuko ir eterinių aliejų. Yra tam tikrų eterinių aliejų, kuriuose yra meilės natų.

Pirmiausia į buteliuką įlašinkite bazinio aliejaus. Tai gali būti kviečių gemalų, vynuogių, alyvuogių aliejus. Ir tada į šį pagrindą pridėkite du ar tris meilės kvapus, kurie jums labiausiai patinka. Tarp eterinių aliejų, atsakingų už širdies jausmus, galima pavadinti:

 1. Bergamočių aliejus – puikiai atpalaiduoja, jaudina ir gali pažadinti vaizduotę.
 2. Geraniumas – aistros kvapas, į santykius įneš naujų emocijų audrą.
 3. Imbieras – suteiks ryžto ir iniciatyvos priešingos lyties atžvilgiu.
 4. Jazminas – pažadina jausmingumą, žada romantiką.
 5. Cinamonas – flirto, komforto kvapas, padės į santykius įnešti lengvumo ir žaismingumo.
 6. Kedras – leidžia jums ir jūsų išrinktajam drąsiai reikšti vienas kito slapčiausius jausmus.
 7. Rožė – pats meilės kvapas, privers akimirksniu įsimylėti vienas kitą.
 8. Oranžinė - suteiks džiaugsmo santykiams, jei santykiuose neužteks betarpiškumo, tuomet oranžinė padės juos sutvarkyti.

Ištepkite tokiais spiritais prie ausies ir už kaklo. Būtinai pasidarykite tokį meilės amuletą geros nuotaikos.