Sėkmės amuletas savo rankomis

Dauguma žmonių tiki, kad sėkmė juos aplanko retai, todėl bando ją pritraukti įvairiais būdais. Egzistuoja daugybė tikėjimų ir tradicijų, nurodančių, kaip žmogus turėtų elgtis, kad neišgąsdintų sėkmės ir nenutrauktų bėdų.

Yra ir didžiulę sėkmę atnešančių amuletų, kurių istorija buvo naudojama tūkstančius metų. Tačiau anksčiau, norint gauti tokį amuletą, reikėjo turėti tam tikrų savybių: būti puikiu medžiotoju, drąsiu kariu ar labai turtingu žmogumi. Dabar amuletai yra prieinami beveik visiems. Taip, o kaip pasidaryti amuletą sėkmei, gali sužinoti kiekvienas, kuris domisi šiuo klausimu.

Sėkmės amuletai iš akmens

amuletai akmenys sėkmei

Sėkmės amuletas savo rankomis gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, įskaitant akmenį. Pirmiausia turėtumėte pasirinkti tinkamą mineralą, atsižvelgdami į savo pageidavimus, taip pat pagal horoskopą. Akmenukas turi patikti ir kelti teigiamas emocijas. Tada turėtumėte gauti palaiminto vandens.

Po to akmuo laikomas abiem rankomis ir tuo pačiu jam sakomi malonūs žodžiai apie sėkmę, sėkmę, sėkmę. Tada akmuo įkraunamas vandeniu, ugnimi, oru ir žeme. Vėliau visada turėtumėte jį pasiimti su savimi, nepamiršdami su juo bendrauti tomis akimirkomis, kai esate vienas.

Pašaliniams to geriau nerodyti. Bet jūs galite paprašyti brangaus akmens pagalbos. Tai tikrai padės, jei žmogus pasitikės savo jėgomis ir galimybėmis.

Amuletai iš atsitiktinių daiktų

Bet koks dalykas, pakrautas jūsų teigiama energija, gali tapti amuletu, suteikiančiu sėkmės. Tai gali būti atsitiktinis radinys arba daiktas, kurį naudojote daugelį metų. Svarbiausia, kad ši tema patrauktų save, patiktų. Galbūt yra toks dalykas, kuris buvo su jumis problemos sprendimo metu, ir būtent su juo siejate sėkmingą sunkaus laikotarpio pabaigą.

Su rastais daiktais reikia elgtis atsargiai. Jie gali būti neigiami. Todėl prieš juos naudojant, su šiuo daiktu reikėtų apsilankyti bažnyčioje, o po to kelioms valandoms įdėti į pašventintą vandenį, pageidautina, kad daiktas ten gulėtų visą naktį. Tuo metu, kai radinys bus panardintas į vandenį, būtina perskaityti „Tėve mūsų". Ryte galite gauti šį daiktą ir saugiai nešiotis su savimi.

Svarbu atsižvelgti į savaitės dieną, kai imatės savo rankomis pasigaminti sėkmės amuletą. Antradienį tie, kurie siekia sėkmės versle, gamina amuletą. Trečiadienį reikėtų pasipuošti, jei pritrūks sėkmės prekyboje ir kituose piniginiuose reikaluose. Ketvirtadienį reikėtų pradėti kurti amuletą, jei norite sėkmingai užmegzti partnerystes, diplomatiją.

Penktadienis atneš sėkmę meilės sferoje, o šeštadienis – siekiant svarbiausių gyvenimo tikslų. Sekmadienį reikėtų kurti amuletą, kai reikia sėkmės politikoje. Pirmadienis yra vienintelė savaitės diena, kai nerekomenduojami jokie stebuklingi dalykai.

Vaško amuletai

vaškas, skirtas pasidaryti amuletą sėkmei

Savo rankomis jie dažnai gamina nedidelį amuletą, kuris suteikia sėkmės ir sėkmingų visų reikalų pabaigos. Norėdami tai padaryti, paruoškite šiek tiek vandens stiklinėje, vaško žvakėje ir mažame maišelyje. Lygiai vidurnaktį, per pilnatį, reikia įdėti stiklinę, pripildytą vandens, įdėti į ją žvakę ir uždegti degtuką iš šviežios dėžutės.

Toks talismanas yra pagamintas tik savo rankomis asmeniniam naudojimui. Užsidegus žvakei, jie apvynioja rankomis stiklą ir tris kartus perskaito siužetą:

Tolimoje jūroje, mėlynoje jūroje yra sala. Toje saloje yra aukštas kalnas, aukštame kalne gili duobė, o toje skylėje sėdi juodi velniai. Prakeikimai ir nesėkmės siunčiami žmonėms. Nuraminau tų velnių Dievo tarną (vardą). Nesiųskite man jiems nelaimių ir blogo oro. Tuo tarpu ugnis pas mane – sėkmės su manimi.

Perskaitę siužetą, leiskite žvakei visiškai perdegti. Kai žvakė užgęsta, likusios vaško dalelės surenkamos ir dedamos į paruoštą maišelį. Jums tereikia paimti tuos fragmentus, kurie atrodo patrauklūs. Šį krepšį reikia nešiotis su savimi. Jis veiks kaip amuletas.