Kaip pasidaryti ir naudoti talismaną sėkmei

Vieniems gyvenime pasiseka, o kiti, net ir neįtikėtinomis pastangomis, vis tiek išlieka ant vandens paviršiaus, tačiau jų pastangų sėkmė nevainikuoja. Norėdami pagerinti savo likimą, pritraukti materialinę gerovę, žmonės jau seniai naudojo sėkmės talismaną. Sėkmės amuletas – tai ypatingas daiktas ar aksesuaras, apdovanotas ypatingomis magiškomis galiomis ir padedantis jo savininkui įvairiose gyvenimo situacijose. Sėkmės talismaną galima įsigyti specializuotose prekybos vietose arba pasigaminti savarankiškai.

Laimingi žmonės, kurie pagerino savo likimą sėkmės žavesio pagalba

Kaip veikia talismanas

Sėkmės amuletas arba sėkmės žavesys veikia tokiu principu:

Sėkmės amuletas padeda sutikti reikiamus žmones
 • pritraukia į gyvenimą gerovę, padeda sutikti reikiamus žmones, gauti gerų naujienų;
 • sėkmės amuletas padeda kilti karjeros laiptais, pagerinti santykius su kolegomis ir vadovybe;
 • sėkmės ir sėkmės amuletas užkerta kelią susitikimams ir bendravimui su blogai nusiteikusiais žmonėmis, padeda susirasti gerų draugų;
 • pritraukia sėkmės versle, didina pelną, sandoriai tampa pelningi, didėja klientų srautas;
 • talismano savininkas tampa patrauklesnis žmonėms, jie pradeda labiau gerbti tokį žmogų;
 • toks amuletas atneš laimę, padės išsipildyti puoselėjamiems troškimams;
 • bet kokie ginčai ir teismai bus sprendžiami amuleto savininko naudai;
 • jos pagalba tampa lengviau išlaikyti egzaminus, vesti pokalbius;
 • žmogaus sėkmė didėja, jis pradeda laimėti įvairiose loterijose ir konkursuose.

Svarbu atsiminti, kad laimingasis tampa pavyduolių objektu, todėl perkant ar gaminant sėkmės talismaną savo rankomis, rekomenduojama lygiagrečiai naudoti talismanus, kurie apsaugos nuo pavydo, blogos akies ir žalos. .

Norėdami sėkmės, rinkitės talismaną

Fatimos ranka neša sėkmę, saugo nuo negatyvo

Prieš darydami sėkmės talismaną savo rankomis, rekomenduojama susipažinti su tokių amuletų reikšme. Galingiausi sėkmės ir laimės amuletai yra šie daiktai.

 1. Fatimos ranka. Iš išorės jis atrodo kaip delnas su pavaizduotais simboliais. Amuletas labai tvirtas, neša sėkmę, saugo nuo negatyvo. Jie deda savo talismaną darbe, namuose, taip pat yra vaizduojami ant kūno tatuiruotės pavidalu.

 2. Raudonas siūlas. Tai stiprus talismanas, atnešantis sėkmę. Jis gali būti pagamintas savarankiškai namuose.

 3. Imperatoriškoji monetapritraukti laimę ir sėkmę. Šis laimės talismanas pritraukia sėkmę ir finansinę gerovę. Ypač stiprus amuletas tiems, kurie užsiima savo verslu, kurių profesinė veikla glaudžiai susijusi su prekyba, pardavimu, bet kokiomis paslaugomis. Tai padės apsisaugoti nuo nepatikimų partnerių, abejotinų sandorių, pritrauks klientų, pirkėjų srautus, suaktyvins verslo plėtrą.

 4. Slavų amuletai. Mūsų protėviai jau seniai naudojo įvairius talismanus, kad pritrauktų laimę ir sėkmę į savo gyvenimą. Buvo įprasta tokius simbolius vaizduoti ant drabužių, ant namų ir naudoti kaip pakabukus ar pakabučius. Pagrindiniai talismanai, su kuriais traukia sėkmė:

  Serpantinas yra vienas pagrindinių talismanų, pritraukiančių sėkmę.
  • ritė;
  • Kolovratas;
  • lyties simbolis;
  • Perunovo spalva;
  • Velesovikas.

  Buvo įprasta kurti slavišką amuletą iš metalo, molio, medžio, siuvinėti ant drabužių.

 5. Runų amuletai. Tokie apsauginiai ženklai yra populiarūs tarp skirtingų tautų. Runos, naudojamos pritraukti sėkmę ir sėkmę:

  • Fehu;
  • Vunyo;
  • Ansuz;
  • Siela.
 6. Pasaga. Toks sėkmės talismanas dedamas virš lauko durų, visada ragais žemyn. Taip pat su savimi galima nešioti miniatiūrinės pasagos formos amuletą.

 7. Dobilas. Kitas populiarus sėkmės ir laimės talismanas yra keturių lapų dobilai. Tokį simbolį galite naudoti kaip raktų pakabuką, bet kokią dekoraciją. Džiovintus ir rastus dobilus taip pat galite nešiotis su savimi piniginėje, krepšyje ar knygoje.

 8. Dobilų puošyba puikiai pritraukia sėkmę
 9. auksinė žuvelė. Tai kinų sėkmės, turto ir sėkmės simbolis. Dažnai kinai į savo namus stato akvariumus su auksinėmis žuvelėmis. Taip pat įprasta dėti paveikslus ar figūrėles, vaizduojančias šį simbolį.

 10. triušio pėda. Šis neįprastas daiktas atkeliavo pas mus iš senovės indėnų. Jie nešiojo pakabuką su triušio pėda ant kaklo. Tai klestėjimo ir sėkmės simbolis. Rekomenduojama nešioti verslu užsiimantiems žmonėms.

 11. Auksinis raktas. Tai galingas magiškas daiktas. Geriausia daryti iš aukso arba sidabro. Su jo pagalba galite įnešti į gyvenimą klestėjimo, gerovės, įveikti net sunkiausias problemas ir sunkumus.

 12. katės akis. Šio mineralo pagalba žmogus tampa įžvalgesnis, vystosi intuicija, jis gebės atpažinti artėjančią nelaimę, laiku imtis reikiamų priemonių. Tai puiki apsauga nuo nesąžiningų kolegų ir verslo partnerių, nuo pavydžių žmonių ir piktadarių.

Kiti laimės amuletai:

Dramblio pavidalo figūrėlė atneša sėkmę karjeroje
 1. Dramblys. Tai stabilios sėkmės simbolis, neša sėkmę karjeroje, pritraukia materialinę gerovę. Galite nešioti dramblio pavidalo amuletą, šalia galite pastatyti figūrėlę su jos atvaizdu.

 2. Boružė. Nurodo sėkmės simbolius, padeda išpildyti puoselėjamus norus.

 3. Japoniškas omamori krepšys. Jis yra name, biure, automobilyje. Šis talismanas neša sėkmę, laimę, talentą ir turtus.

 4. sėkmės spiralė. Spiralė yra nesibaigiančio judėjimo, sėkmės, pinigų srautų simbolis. Jis kaupia jėgą ir teigiamą energiją. Tai padeda kilti karjeros laiptais, padeda gerinti santykius su vadovybe, atskleidžia lyderio savybes.

Rankų darbo amuletas turi galingą galią. Todėl geriau ne pirkti gatavų gaminių, o išmokti pasidaryti sėkmės amuletą savo rankomis.

Kaip savo rankomis pasidaryti amuletą

Kaip padaryti žavesį savo rankomis? Yra paprastų būdų, kaip namuose pasidaryti talismaną savo rankomis.

Sėkmės paprašykite vaško žvakės
 1. Vaško amuletas. Tai lengva padaryti naudojant paprastą bažnyčios žvakę. Norėdami pagaminti talismaną, turite sukaupti vaško žvakę, paprašyti jos sėkmės ir laimės. Tada apšvieskite, lašinkite vašką ant lygaus paviršiaus. Kai sustings, nulupkite ir įdėkite į natūralaus audinio gabalėlį. Tokį talismaną nuolat nešiokitės su savimi arba pasiimkite sunkiose situacijose, kai jums reikia sėkmės ir sėkmės.

 2. Monetų talismanas. Kaip pasidaryti talismaną sėkmės studijose ir darbe:

  • palaukite augančio mėnulio, įmeskite į vandenį sidabrinę ar sidabrinę monetą, kad joje atsispindėtų mėnulis;
  • pasakyk šiuos žodžius:

   „Voditsa asistentas sugeria mėnulio šviesą. Kaip ši šviesa prasiskverbia į vandenį, taip turtai tegul ateina į mano gyvenimą ";

  • palikti monetą iki ryto;
  • išimkite jį ryte ir įdėkite į rankinę arba raudoną maišelį.
 3. Taip pat galite pagamintilaimingas doleris. Paimkite vieno dolerio banknotą. Susukite į trikampį ir įdėkite į piniginę.

 4. Sulenkite banknotą į trikampį, kad gautumėte laimingą dolerį
 5. Pieškite arba raižykite ant medžiorune Fehu. Įdėkite į rankinę, kišenę ar rankinę. Tokio talismano pagalba į savo gyvenimą pritrauksite laimės ir sėkmės.

 6. Žavesys iš siūlų. Paimkite 5 baltus siūlus ir vieną raudoną. Baltus siūlus per vidurį suriškite raudonu siūlu. Suriškite penkis mazgus su žodžiais: „Meziu mazgus, pritraukiu sėkmės. Surišu mazgus, laimė ateis pas mane. Paslėpkite savo amuletą, kad nepažįstami žmonės jo nepamatytų.

 7. Siuvinėjimas laimei. Ant drabužių galite išsiuvinėti simbolius, kurie pritraukia sėkmę ir laimę. Tai gali būti bet koks jums patinkantis daiktas. Siuvinėjimui svarbu rinktis tik natūralius siūlus, geriausia raudonus. Visi darbai turėtų būti atliekami tik tada, kai esate geros nuotaikos ir geros savijautos.

 8. krepšys sėkmės. Pasiūkite nedidelį medvilninį maišelį. Įdėkite saują grūdų, cukraus, vaško iš bažnyčios žvakės. Viršuje su raudonu vilnoniu siūlu.

Amuleto aktyvinimas

Rankų darbo talismanas yra labai galingas. Kad jis pradėtų veikti maksimaliai, būtina laikytis paprastų ezoterikų ir ekstrasensų taisyklių ir rekomendacijų:

Būtina griežtai laikytis ezoterikų taisyklių ir rekomendacijų
 • niekada niekam nesakykite, kad jums pavyko pasiekti teigiamą rezultatą talismano pagalba;
 • niekam neduokite savo amuleto, neleiskite jo liesti ar apžiūrėti;
 • pasidaryti tokį talismaną tik būdamas geros sveikatos ir geros nuotaikos.

Suaktyvinti tokį elementą paprasta. Tam naudojama keturių elementų galia. Sukraukite saują žemių, indą vandens, atidarykite langą ir uždegkite vaško žvakę. Nuleiskite talismaną į žemę, tada kelioms minutėms nuleiskite į vandenį. Tada laikykite žvakę virš liepsnos ir padėkite ją prie atviro lango. Paprašykite kiekvieno elemento pagalbos. Kai baigsite aktyvuoti amuletą, galėsite jį naudoti.

Amuletą, pritraukiantį laimę ir sėkmę, galima nusipirkti jau paruoštą specializuotose prekybos vietose. Tačiau daiktas, kurį žmogus pasigamina savo rankomis, įkraunant jį savo energija ir teigiamomis mintimis, turi daug daugiau galios. Norint pasiekti maksimalų talismano darbo rezultatą, jis turi būti suaktyvintas. Taip pat reikės periodiškai valyti tokį objektą nuo susikaupusios neigiamos energijos. Pastebėjus, kad jis įskilęs ar sulūžęs, suplyšęs, padėkojus už ištikimą tarnystę reikės palaidoti apleistoje vietoje. Tai reiškia, kad jis savyje sukaupė daug kažkieno neigiamos energijos.

Tinkamai pasirinkęs amuletą, žmogus ras laimę ir sėkmę asmeniniame gyvenime, taps sėkmingesnis profesinėje srityje, pagerins santykius su aplinkiniais ir vadovybę darbe.