Amuletas į laimę savo rankomis

Žmonės laikų juoda senovėje tikėjo stebuklinga. Žmogui iš prigimties būdingas vilties, kad aukštesnės jėgos ateis į pagalbą sudėtingą padėtį. Šiuo metu daugiausia priima įvairių stebuklinga gizmos, vadinamas talismanai ir amuletai. Tokiu atveju esminio vaidmens nevaidina jų išvaizdą, o svarbu tai, kokias "pareigas" jie sugeba atlikti. Šiame straipsnyje mes aptarsime, kaip padaryti, kad amuletas į laimę, ir kaip norėdami tai padaryti, turėsite atsargomis.

Kas gali būti talismanas

runos

Dažnai atsitinka toks, kad daiktas, kuris pritraukia jums laimę, yra pats savaime – jiems gali sugalvoti akmenėlį, rastas ant jūros kranto, namų katė, atsitiktinai nusipirkau statulėlės, detalė iš arba papuošalai.

Tokius dalykus patys atkreipia dėmesį jų savininkų sąskaita ryškios išvaizdos, tekstūros, formos ar spalvos. Jei jūs vis dar sugeba rasti savo asmeninį magiškas daiktas ir jaustis labai nepatogiai, be jo paramos – turite galimybę padaryti ją į užsakymą. Bet, tikrai, daugiau geras atneš savarankiškai pagamintas dalykas.

Pakabukai gali būti pateikiami tokiais produktais:

 • akmenys;
 • papuošalai dekoracijas: žiedais, pakabučiai;
 • papuošalai, smeigtukai;
 • augalai, naminiais gyvūnais;
 • kartonas, audinys, odos gaminių;
 • tradicinių daiktais: pasagos, statulėlėsmi, monetas.

Šį sąrašą galima tęsti labai ilgai, juk pasirinkimas talismanas bus, visų pirma, priklauso nuo jūsų asmeninius pageidavimus savininkas, bet yra ir keletas taisyklių, taikomų atžvilgiu negyvas dalykų: atiduokite jį savo pageidavimus natūralus medžiagų, svarbu, kad talismanas buvo malonus liesti ir žymiai turite tik teigiamas emocijas.

Kaip padaryti, kad ir aktyvuoti amuletas į laimę

Kai jūs jau nusprendė dėl pasirinkimas dalyko – prieš nepriimti už jį suaktyvinti, išvalyti jį naudojant vieną iš šių būdų:

 • nakčiai nuleiskite į vandenį su druska druskos
 • plaukite į mėnulio arba saulės šviesoje
 • pabarstyti šventosios vandeniu arba eiti su juo į bažnyčią.

Sklypas, kuris ištartų už įsigytas ir (arba rastų) talismanai: "Dabar šios mano talismanas ir likimas mano! Duoda man laimę ir grynas sėkmės, atsižvelgiant iš manęs visas bėdas ir blogas oras".

Gauti už gamybos talismanai į laimę, sekmadienį, atsižvelgiant į vis didesnį Mėnulį. Daroma tai maksimaliai komfortiškam ir teigiamą aplinką.

Įžuvinimas medžiagomis ir priimtas už dalykas:

 • suteikiame reikiamą formą;
 • kreiptis runos ar simbolius (jei reikia);
 • įdėti amuletas per medžiaga ir įdėti naktį po pagalve.

Kaip valyti nusipirkau pranašavimas, sėkmės

amuletas

Bet magiškas daiktas, kuris nėra pagamintas asmeniškai su jumis teigiamas mintis į galvą, reikia nuvalyti. Tai būtina, nes vietoj amuletas sėkmės galite gauti nežinoma, kokios ir kieno energija įkrautą daiktą. Apie tai, kad dalykų gali būti savimi, energijos įvairaus pobūdžio, pasakyta nemažai.

Išsivalymą nuo neigiamos energijos atliekamas naudojant keturių elementų modelį. Tai oras, ugnis, vanduo ir žemė. Atstovauti oras gali aromatiniai lazdelė, kurioje turėtų į fumiguoti daiktą. Geras pasirinkimas bus smilkalų aromatas, santalas, pušies ar bet kurį kitą, kuris turi tokių savybių valo. Galite padaryti rūkymas patys. Neblogai tinka Bažnyčia rūkymas, kuris pasižymi stipriu valiklis savybes. Kai kurie nori palikti globėjas kažkurį laiką lauke, kad jis buvo linkęs nuo vėjo.

Po to reikėtų atlikti globėjas virš žvakės liepsnos. Jei yra galimybė, juos laužo ir palaikykite daiktas, virš jo. Tačiau tai daryti reikia atsargiai, ypač, jei jis yra pagamintas iš, pavyzdžiui, medienos. Kai nėra galimybės atlikti daiktas virš ugnies, nors ir padėkite jį šalia žvakės. Žvakė gali būti kaip ir įprasta, taip ir bažnyčios.

Tada amuletas į laimę turi būti jautrūs gryninti vandeniu. Pageidautina nuplauti jį po tekančiu vandeniu, pvz., laikykite į Upelis ar upės kranto. Kuo ilgiau bus tai daryti, tuo stipresnis bus poveikis. Kai kurie nori pabarstyti pakabukai šventosios vandeniu, tai geras variantas. Tuo atveju, kai nėra galimybės griebtis šventąją vandens, ar sugrįžti prie natūralus šaltinio vandens, galima gerai nuplauti daiktas po vandens srove iš čiaupo. Ir paskutinis etapas – tai užkasti į žemę. Tai sudėtinga, todėl dauguma palieka daiktus į " druskos naktį, po to druska mesti į gatvę arba plauti į kanalizaciją.

Kaip įkrauti amuletas į laimę

Šį nekomplikuota ritualą taikomas kaip nusipirkau šiaurinėse gentyse apie laimę, ir pagaminti savo rankomis. Mokestis bet stebuklinga daiktų po valymo, jei ne daro patys. Geriausias laikas tai padaryti – vidurnakčio, mėnulio fazės atitinka tikslą, kurį turi tarnauti amuletas. Šiuo atveju jis užsiima sėkmės, todėl etapas mėnulio — vis didesnį ar mėnulis.

Reikalingi trys žvakės. Jų galima įsigyti bažnyčios, o galima pasiimti paprasti. Žinoma, pirmieji labiau pageidaujamas. Įdėti žvakės trikampiu, centrinėje kurio bus būti jūsų amuletas. Po to žiūrėkite į jį ir kalba tris kartus:

Dabar paimkite jūsų talismanas į rankas. Dėmesio į tikslams pasiekti, kurių reikia jo pagalbos. Įsivaizduoti, kaip jis turi elgtis, ir kas būtent padėti. Pabandykite pajusti, kaip energija pripildo daiktas, sluoksnio, įterpto tarp palms. Patys nustatykite laiką, kurį reikia praleisti į tai. Dabar talismanas visiškai paruoštas naudoti, tačiau jo įkrovimo laikas nuo laiko praleisti reikia, juk jėga dalyko bus galima panaudoti pritraukti sėkmės jums.

Gamybos amuletai, šiaurinėse gentyse ir talismanai: bendrosios taisyklės ir rekomendacijos

runos

Sukurti talismanas gali tiek sau, tiek ir kitam žmogui. Šis kursas negalima dovanoti ar perleisti tretiesiems asmenims. Amuletas atneša laimę tik savo savininkui. Jei jis yra pamestas, pavogtas, talentingas ar sulaužytas, tada veiksmas jo pajėgų sustojo.

Prieš užsiimtų gamintojas, reikėtų išsiaiškinti, kuo skiriasi šių magija elementai:

 • amuletas atlieka iš karto dvi funkcijas: saugo šeimininką nuo nuostolių ir atneša jam laimę;
 • globėjas atlieka apsauginę funkciją žmogaus sveikatai ir jo namų;
 • talismanas gali sustiprinti kai kurie charakterio bruožai, kas leidžia jo savininkui pasiekti sėkmę reikaluose, atneša laimę ir ramybę.

Jei jūs planuojate užsiimti gamintojas amuletas arba talismanas, tai susipažinkite su bendromis taisyklėmis ir rekomendacijomis:

 1. Talismanus ir pranašavimas, gali būti padarytos kaip sau asmeniškai, tiek ir kito žmogaus. Neversti ką nors padaryti už jus globėjas nepriimtina. Priimami už darbą žmogus turi tik savo noru ir iniciatyva.
 2. Jei talismanas yra daroma su kito, tai darbo metu reikia nuolat galvoti apie šį žmogų. Mintys turėtų būti šviesūs ir teigiamas. Tik investavimas gabalas sielos magiškas daiktas, ir jūs galėsite padaryti amuletas, kuris tikrai dirbs ir atneš savininkui tik sveiki.
 3. Gaminant geriau pasirinkti laiką, kai mėnulis yra augimo stadijoje. Būtent šis laikotarpis yra geras bet ištakas.
 4. Dirbti reikia ramioje aplinkoje. Jūs turite būti atsipalaidavęs, niekas ir niekas neturėtų jums ramiai.
 5. Jei darote talismanas sau, tai po darbo suvyniokite jį medžiaga ir nakčiai įdėkite po savo pagalve. Dėl šio ryšį tarp pasąmonė ir amuletas bus įkurta.
 6. Apie tai, kad padarė sau talismanas, geriau niekam nepasakoti. Nešioti jį visada su savimi ir neslėpti nuo pašalinių akių.

Laikantis šių paprastas taisyklių, pavyks pasigaminti veiksmingą ir dirbantis amuletas.

Labai populiari patiko pakabukai, atitinkančių esamą metais. Pavyzdžiui, kasmet Šunys nori skardinimo iš įvairių medžiagų veiksmo figūrėlės šunys, o per metus Gaidys — vyrai.

Medžiagos, kurios naudojamos sukurti talismanus ir amuletai

Stebuklinga daiktų, pareikšti sėkmės ir laimės, apsaugantys nuo blogos įtakos, pagamintas iš įvairių medžiagų:

 • akmens;
 • medžio;
 • metalo;
 • odos;
 • audinio;
 • linijų;
 • kailis ir tt
pakabukai

Simbolis galima nupiešti ant popieriaus ar tankus kartonas, o esant norui — siuvinėti.

Renkantis medžiagos naudoti fantazija. Svarbu, kad jis buvo gražus liesti ir patiko jums, o tai sukels tik teigiamas emocijas.

Mazgas

Privalomas talismanas – tai ketaus magija, kuri yra labai padedančios. Jums reikės atsargomis oda laidą ir mėlyna atvartu. Lygiosios medžiaga trimis dvi mazgų, virš kiekvienos perskaitykite žodžius prabilo, o paskui suteikti bet kokios formos.

Žodžiai prabilo:

 • pirmasis mazgas: "Tegul su manimi per visas mano pastangų gyvens sėkmė!"
 • į antrąjį "mano Žodžio tiesa, tebūnie taip!"
 • į trečią "Tegul nei matyti, nei jos ne trankyti mano sėkmės man! Tegul taip ir bus!".

Laikyti ketaus talismanas reikia paslėptas nuo pašalinių akių vietoje: į piniginės, į būstą, galima net siūti į pamušalas drabužių.

Runos

Tradiciškai stebuklinga runos simboliai turėtų būti įdėti į metalo (monetų kaldinimo), akmuo ar medis (deginimas).

Norėdami įjungti toks amuletas reikės:

 • patys padaryti amuletas
 • į lape parašyti žodžiai sąmokslo
 • imtis lėkštė, degtukus, pincetai
 • ochra – natūralus dažiklis (gali būti raudonas, smėlio spalvos arba oranžinės).

Po to, kai jūs kovojo runos ir dažytos amuletas sakykite pavadinimas kiekvienos runos, o paskui pati rašybos (galite sugalvoti patys, bet stenkitės, kad jame nebuvo dalelytės "ne").

Tada įrašyti lapų su sąmokslo į liepsnos žvakės, ash įmaišykite į lėkštė, tada plėtoti pagal vėjo. Splash į žvakę pora lašų vyno, Midus arba eterio aliejaus.

 1. Runos sėkmės:
 2. Runos žodžius, magija.
 3. Urus – runos sėkmės, veiksmus, gyvybingumo ir energijos.
 4. Yer – runos rezultatą.

Runos pakabukai dėvisi į Shane nėriniai arba dedami į vidinį kišenę, juos reikia reguliariai įkrauti asmeninę energiją.

Maišelis

Paprastas ir patikimas būdas gamybos magija amuletas veikia maišelis su vašku.

Jums reikės atsargomis:

 • žvakė (pageidautina bažnyčios);
 • stiklas su vandeniu;
 • nauja rungtynės dėžutė;
 • krepšys iš natūralios medžiagos, nedidelis krepšys.

Kaip gaminama talismanas:

Žvakė įdiegta į puodelį, jį iki pusės supilkite vandeniu. Tada žvakę atsižvelgiant ir virš jo ištartų žodžių prabilo. Palaukite, kol žvakė burns iš ir išeiti (poveikis bus ryškesnė, jei jūs visą laiką turėsite tarti sklypas).

Tada likęs vaškas vyksta, parenkami patys patrauklūs gabaliukus ir dedami į maišelis arba celofano krepšys. Svarbu išlaikyti šis amuletas visada sau.

 1. Pirmasis variantas sąmokslo. "Už jūra-vandenynu yra sala Skandalistas, kuriame stovi didelis kalnas, o joje yra Nora. Tame Nora sėdi septyni velnių, kurie siųsti nepavyks žmonių. Kai jaunesnysis akis uždarė, aš jį į ugnį už uodegos pasišaukė (paragino). Kol bus ugnis dega, bus nusispjauti, kai man gyventi, ne žr. mane velniop su broliais".
 2. Antras variantas (jį skaito tik vidurnaktį). "Tolimoje, mėlynas jūroje yra sala. Jame yra didelis kalnas stovi, o vargas tos – gilus Nora. O Nora sėdi velnių juodos spalvos. Siųsti įvairių nesėkmių, ant žmonija. Aš erat lenire (erat lenire), vergo Dievo (savo vardą) tų velnių. Jie man dabar bėdų ir blogas oras siųsti nebus. Kol dėvėti su savimi ugnis – sėkmė visada bus su manimi."

Dabar jūs žinote, kaip padaryti amuletas, kuris bus apsaugoti jus nuo įvairių rūpesčių ir vargų. Linkime jums sėkmės ir laimės!

Koks amuletas į laimę geriau pasirinkti

globėjas

Šiek tiek sėkmės ne skauda kiekvienam žmogui, ir su šituo gerai tvarkyti amuletas į laimę. Su juo gyvenimas taps geriau visais atžvilgiais, juk be sėkmės ne mėgautis nė viena. Yra trys variantai suranda savo amuletas. Jį gali netyčia rasti, padaryti patys arba pirkti. Nuo būdai, kuriais galite pasinaudoti, norėdami gauti amuletas į laimę, priklauso ir jo galia, ir tai, kaip jis veiks.

Rastas atsitiktinai shell, akmenys ir panašūs daiktai gali tapti geras talismanas, sėkmės. Prie jų priklauso ir keturi dobilų — viena iš seniausių ir žinomų ženklų sėkmės. Jei netoli nuo namo auga dobilų, galite bandyti rasti tą, iš kurio bus keturi žiedlapis, o ne tris. Jį reikia į sausą ir nešiotis taip, kad nebūtų pažeisti jo ir nereikia prarasti atsitiktinai. Gerai tinka vyko pagal skaidri cabochon, pavyzdžiui.

Kiti atsitiktinai rastus dalykus, kaip taisyklė, yra ne visai atsitiktinai. Intuicija rodo, kad šis akmuo arba shell būtų verta pasiimti. Patys suprantate, kad gali būti grynas sėkmės. Už akmenimis geriausiai eiti prie upės ar jūros. Jokio valymo ar imti atsitiktinai rastas pakabukai nereikia. Kai kurie mano, kad jų dovanos nuo aukštesniųjų jėgų.

Monetų suteiks ne tik laimę, bet ir pinigų. Jei radote monetą, išleidimo metai kurioje sutampa su jūsų gimimo metai, galima sakyti, kad didelis pasisekė. Ją galite naudoti kaip talismanas, monetų suteiks laimę, ypač didelė grynas sėkmės laukia karjeros ir pinigų reikalus.

Tie, kam ne pasisekė į atsitiktiniai išvados, renkasi pranašavimas apie laimę savo rankomis. Tai labai geras pasirinkimas, nes daiktas bus sugeria savo energiją atgal į gamybos procesą. Reikės priprasti vienas prie kito, kaip tai kartais nutinka su pirkti gaminių. Kaip taisyklė, pranašavimas apie laimę, padaryta savo rankomis, reikia aktyvuoti. Paprastai tai paprastas prabilo. Reikia reguliariai makiažas amuletas savo energija, kad jis ne prarado savo jėgą.

Prie šio galvoje talismanai apima įvairaus papuošalai, kuri atliekama savarankiškai, namų sąlygomis, kad nesutrumpėtų su žolelėmis ir kitais komponentais, paveikslėliai, asmeniškai kaltiniai pasaga ir panašių daiktų. Verta pasirinkti tą variantą, kuris tiksliai galės padaryti. Daugelis pasitraukia į kūrybiškumo magija, siekiant užpildyti daiktų magija ir įsigyti ne tik gražių gaminių, bet ir stebuklingų galių padėjėjai.