7 geriausių talismanai į laimę ir pinigus

Jei norite pritraukti laimę ir pinigus, pirmiausia reikia įsigyti patikimi talismanai, kurie stiprinti savo energijos.

Pagerinti savo gyvenimą ir tapti sėkmingu žmogumi, naudodami stiprių šiaurinėse gentyse. Jau ne kartą įrodyta, kad energijos dalykų stipriai įtakoja mūsų gyvenimą. Pritraukti pinigus ir laimę, reikia tiesiog pasirinkti talismanas, kurie atitiks jūsų tikslus ir ketinimais. Teisingai pasirinkta talismanas užstatą sėkmės, sėkmės ir gerovės.

Amuletas

1. Žiedas begalinės sėkmės

Jei jūsų dėjo svajonė ne išsipildė, kaip jūs nė stengėsi, galima padaryti žiedas-talismanas. Įkraukite apdailos laimės dalykas paprastas apeigos: į augantį Mėnulį aišku, žiedas nuo pašalinės energijos ir neigiamas. Surinkite puodą šalto vandens, pridėkite valgomasis šaukštą druskos ir 3 žnaibo soda. Palaukite, kol druska ištirpinama, tada sudėkite į puodą, žiedas, triukams:

"Sūrus vanduo, plauti su žiedo negatyvas amžinai!"

Palikite žiedas ramybėje kurį laiką (10-20 minučių), leisti, sūraus vandens valymo įtaisas-nuo užsienietis energetikos. Po žiedą reikia įdėti po mėnulio šviesa ir ėjo pasišnekėti apie laimę:

"Augantis Mėnulis, užvilko jėga, užvilko turto, leisk iki sėkmės pasiekti".

Žiedas palieka įkrauti iki ryto. Nereikia pamiršti, kad auksas yra geriausia pritraukia pinigus, sidabras — sėkmė, o medis — laimę.

2. Pinigai rupūžė

Labiausiai žinomas talismanas manoma pinigų rupūžė. Amuletas lengvai pritraukia pinigų energiją namuose. Tinka tiems, kas turi pinigų, nori išlaikyti savo santaupas ir atsikratyti paskolų. Ši pinigų rupūžė turi atitikti šiuos kriterijus:

Pinigai rupūžė
  • būti juoda arba žalia spalvos;
  • stovėti ant trijų kojų;
  • laikyti burnoje nikelio, kurį galima lengvai išimti. Jei monetų bus klijuoti ar jos bus sunku griebtis — taip ir jums bus sunku uždirbti pinigus.

Pinigų rupūžė paprastai tariant namų zonoje turto. Svarbiausia — nereikia statyti ją ant aukštos lentynos, nes amuletas bijo aukščio.

3. Pakabukas-saulė, pareikšti laimę ir pinigus

Saulė — šviesos simbolis, laimės, gerovės ir sėkmės, juk ji nugali tamsą. Pakabukas su Saulės simbolika taps puikus talismanas. Pirkti pakabukas reikia geros nuotaikos. Gerai, jei tai bus auksas. Ritualas įkrovimo papuošalų sėkmės ir pinigus, vyksta dienos metu, kai saulės šviesoje. Pakabukas įdėti į saulėta vieta ir palikti 40 minučių. Tada ištartų:

"Saulė-saulė, ieškoti į lango. Mokestis amuletas dešimt metų. Per penkiasdešimt dienų atnešė man milijoną rublių".

Po pasidalink su talismanas savo norus, papasakokite, ką jums reikia pinigų, ir kokias svajones jūs norite dirbti su jų pagalba. Amuletas yra gerai matomoje vietoje, o naktį pakilti ir įdėti po pagalvę. Kuo daugiau su juo susisiekti, tuo geriau.

4. Talismanas iš natūralaus medžio

Žalios kojinės

Paprastas talismanas atneša didelių pinigų. Kai kurie praktikos rekomenduoja įsigyti talismanas su nuotrauka pinigų yra, bet ir normalus dalykas iš medžio gali padidinti pinigų įplaukos. Talismanas tinka ir jauniems, ir vyresnio amžiaus, ir vargšas, ir turtingas. Nešioti tokio amuletas teigiamai įtakos ir energetikoje. Jis atkuria pusiausvyrą, atidaro pinigų srautus, taupo nuo nuostolių ir nugali nuovargį ir apatija.

Mediniai talismanas saugo arba sau (į piniginės, rankinėje ar kišenėje), arba laikyti namuose, biure ar automobilyje. Stenkitės, kad jis ne prarado. Jei amuletas netikėtai kažkur dingo, vadinasi, atėjo laikas, per nuo neigiamas, pavydo ir platintojus iš defacing.

5. Žalios kojinės

Šis mielas namų talismanas greitai pritraukia prie savo savininkui pageidautinas. Čia nereikia laukti augimo Fazė, šviesus Saulė ar nepatrauklios dieną pirkti. Puikiai, jei jis bus žalios kojinės, kurios jums sąlygotosios artimas žmogus. Idealiu atveju galima susieti juos savo rankomis. Į vidų kiekvieno kojinių įdėti viena sąskaita su žodžiais: "Mokestis sėkmės, gauti pinigus".

Kojinės reikia laikyti matomoje, bet vaikams nepasiekiamoje vietoje. Po mėnesio kojinės reikia dėvėti kelių minučių prieš miegą ir padaryti norai: po vieną kiekvienam. Kai norai išsipildys, ritualą verta pakartoti.

6. Pinigų medis

Medis yra energijos klestėjimo, augimo ir begalinės plėtros. Talismanas namuose, bet gali padėti ir biure. Sukuria erdvės atmosferą sėkmės, stiprina energijos. Tinka karjeros augimo ir tiems, kurie nori imtis atsakomybės.

Pagal tradiciją šakelė pinigų medį reikia imtis turtingą namuose. Pagal puodą įdėti septynis aukso (paauksuoti arba geltonas) monetas. Pilant savo medis, reikia pagalvoti apie turtą, prabangos, šlovę ir klestėjimą. Jei medis ne auga, o monetos greitai blacken, patikrinkite energijos namuose: greičiausiai, energijos, pinigų ir gerovės atkrenta.

7. Suvenyrai, galinti malonias emocijas

Pritraukti pinigų

Intuicija dažnai atkreipia dėmesį į elementus, kurie padengia teigiamą krūvį. Į akis gali patekti įdomi monetų, ryškus mūrinis, neįprastas statulėlės, apdailos, pakabukas. Lyg ir nieko ypatinga, o traukia, įtaigus. Tikrai nepirksiu — toks talismanas pritraukia daug pinigų ir sėkmės.

Prieš pradėdami naudotis talismanas pagal paskirtį, jį reikia išvalyti nuo pašalinės energijos. Šios svetainės ekspertai dailyhoro.ru pataria laikykite jį po vandens srove kelias sekundes. Vanduo nuplaus negatyvas. Po to reikia ištarti trumpą frazę ar rašybos ir įkrauti daiktas į laimę ir pinigus.

Pasirinkę talismanas, jūs galėsite pritraukti į savo laimę ir pinigus. Atminkite, kad talismanus ir pranašavimas — tai ne magija lazdelė, kuri išvaduos nuo trūksta pinigų, paskolų, skolų ir finansinių sunkumų. Tai jūsų ally, kuris bus pasakyti teisingą kelią, stiprinti tikėjimą ir saugoti nuo didelių nuostolių. Sėkmės!