Monetų, atnešančių laimę, rūšys: kaip įkrauti amuletą

Pinigams pritraukti skirta amuleto moneta yra stipriausias talismanas, galintis suteikti savininkui sėkmės ir finansinės gerovės.monetos sėkmės amuletas, norint pritraukti pinigusTai talismanas iš skurdo, žinomas nuo neatmenamų laikų. Stebuklingomis apeigomis galite iš monetos užsidirbti pinigų amuletą.

Pinigų amuleto vertė

Monetos formos amuletas yra viena iš galingų stebuklingų priemonių, naudojamų finansinėms problemoms spręsti. Kaip ir daugelis talismanų, pagamintų iš brangakmenių ir mineralų (brangakmenių), jis pritraukia sėkmę jo naudotojui.

Stebuklingos monetos užduotis yra suteikti savininkui finansinę gerovę.

monetos sėkmės iš skurdo amuletas rankoje

Savybė apsaugoti savininką nuo išorinio neigiamumo (blogos akies, žalos) taip pat priskiriama monetos amuleto vertei. Pinigų talismanas išgelbės jus nuo ligų ir pavojų. Savininkas grąžins skolas, pasieks karjeros augimą ir ras gerai apmokamą darbą. Teigiamas magiškos gizmo poveikis pasireiškia savininkui, jo artimiesiems.

Monetų amuletai turi būti pagaminti pagal taisykles. Priešingu atveju jie neturės galios. Religija nepatvirtina pinigų talismanų. Pataria kreiptis į maldas ir tikėjimo simbolius, tokius kaip krūtinės kryžius.

Kaip pasidaryti amuletą savo rankomis

Magai rekomenduoja patiems pasigaminti monetų amuletą, o ne pirkti paruoštą talismaną. Lengva sukurti pinigų talismaną. Pakanka laikytis sąmokslo skaitymo ir ceremonijos vedimo taisyklių.

Tarp stebuklingos monetos sukūrimo rekomendacijų galite pamatyti:

 1. Ceremonija atliekama geros nuotaikos ir geros sveikatos.
 2. Veiksmui reikia vienatvės, tylos, susikaupimo norimam.
 3. Ritualas atliekamas augančio mėnulio ar pilnaties dienomis, naktį.
 4. Moneta dedama ant palangės, ant raudono audinio gabalo.
 5. Prieš eidami miegoti, jie paslepia talismaną po pagalve, norėdami praturtėti.
 6. Moneta yra įkrauta savo energija, laikydama ją delne.
 7. Amuletas yra paslėptas nuo kitų akių.

Pasirinkite monetą

Pasaulyje yra daugybė amuletų rūšių. Monetos yra populiarios. Ypatingą galią turi kiniški amuletai, vaizduojantys dievybes, dekoruoti runų simboliais, karališkais banknotais. Amuletas gali būti pagamintas iš metalinių pinigų, neatsižvelgiant į jų dydį, nominalą ir medžiagą.

Dovana gauta sena moneta laikoma laiminga. Senovės pinigai, ypač auksas arba pagaminti iš kitų tauriųjų metalų, magai mato stipriausią energiją. Amuletas, dėvimas piniginėje, padės jį užpildyti.

Iš numizmatų kolekcininkų galite nusipirkti senų banknotų, kad sukurtumėte talismaną nuo skurdo. Prieš įsigyjant monetą, patartina ją laikyti delne. Neturėtų būti jokių neigiamų jausmų. Šiluma turėtų kilti iš seno daikto. Tai būdinga stiprios energijos artefaktams. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip atributas atrodo, jis turėtų patikti. Idealus pasirinkimas yra senovinė moneta. Iš sidabro ar aukso pagaminti daiktai turi didelę galią. Amuletas, papuoštas ereliu, laikomas stipriu. Paukštis yra sėkmės, finansinės gerovės simbolis. Nesąžiningai gautas dalykas laimės neatneš.

Iš monetų lengva padaryti rankomis sėkmės ir pinigų amuletą. Pakanka padaryti skylę metaliniame daikte ir pakabinti ant kaklo ant sriegio ar grandinės. Gauta dekoracija yra galingas talismanas, pritraukiantis pinigų srautus. Pažeistas, lenktas daiktas taip pat gali būti talismanas.

Atsitiktinai rastas banknotas taps talismanu. Radinys turėtų ateiti į rankas augančio mėnulio dienomis. Tai yra laimės numatymas.

Pasaulyje yra daug banknotų. Kiekviena tauta turi savo. Jūsų šalies moneta padidins turtus, o ne kažkieno. Rekomenduojama jį naudoti kaip pinigų talismaną.

monetą sėkmės amuletui turėtų pasirinkti kiekvienas savo šalies gyventojas

Stipriausias sodrinimo amuletas bus moneta:

 1. Vadinama nepakeičiama. Tai piniginėje nešami pinigai, gauti pirmojo atlyginimo ar pelno iš pradėto verslo forma. Kuo didesnis nominalas, tuo stipresnis amuletas. Pageidautina, kad tai būtų buitinė metalinė moneta. Didžiausią galią turi pinigai, kurie buvo apyvartoje iki 1923 m. Gerai, jei ant amuleto teka saulė. Šalies ekonomikos augimo metais išleistos skaičiavimo priemonės yra ypač galingos. Jie didina turtus.
 2. Papuoštas pinigų rune (Fehu ženklas). Suteikia savininkui turtus ir sėkmės visais klausimais. Talismanas nešiojamas ant kaklo, ant rankos kaip apyrankė arba piniginėje. Magai rekomenduoja amuleto nešiojimą derinti su Fehu ženklu ant darbe naudojamų daiktų (monitoriaus, biuro baldų).
 3. Imperialas. Imperatoriaus amuleto galia yra žinoma šiandien. Norėdami ją sukurti, turėtumėte įsigyti monetą iš priešrevoliucinių laikų. Jo kaina yra gana didelė. Svarbu nepirkti padirbto. Kai kuriose šeimose įprasta paveldėti tokius imperijos amuletus. Jų jėga auga su kiekviena karta. Svarbi tokio talismano naudojimo sąlyga yra tai, kad niekas, išskyrus savininką, negali jo liesti. Priešingu atveju magiškojo daikto galia bus prarasta. Stebuklingo dalyko negalima liesti kitų žmonių rankomis, jis turi būti paslėptas nuo aplinkinių žmonių nuomonės.

Amuleto valymas ir įkrovimas

Svarbus taškas kuriant monetų amuletą yra jo valymas ir įkrovimas. Norėdami namuose išvalyti banknotą, turėtumėte paskaityti tam tikrą sąmokslą. Magiją praktikuojantys žmonės jį pažįsta. Stebuklingą tekstą galite rasti studijuodami specialią literatūrą ar archyvinius šaltinius. Amuleto valymo apeigos yra būtinos norint atsikratyti žmonių, kuriems jis buvo jų rankose, energijos įtakos.

Išvalę talismaną, pereikite prie jo įkėlimo etapo naudodami elementus:

 1. Vanduo. Tinka natūralios kilmės rezervuaras. Į indus renkamas vanduo iš upelio, upės, ežero. Moneta įmerkiama ir tris dienas slepiama nuošalioje vietoje, kur tamsu. Tada sankryžoje išpilamas vanduo.
 2. Ugningas. Tris kartus reikia laikyti pinigų talismaną ant žvakės ar degtuko liepsnos.
 3. Žemė. Moneta palaidota žemėje tris dienas. Dirvą galite pakeisti druska.
 4. Oras. Amuletas dedamas ten, kur pučia vėjas.

Saulės ir mėnulio energija naudojama amuletui įkrauti ir išvalyti. Monetą reikia palikti ant palangės per naktį. Danguje turėtų būti augantis mėnulis. Talismanas pastatytas taip, kad mėnesio šviesa nukristų ant jo. Dienos metu palikite stebuklingą aksesuarą saulėje.

Kraunant amuletą ugningu elementu, turėtumėte įsigyti žalią žvakę. Šis atspalvis pritraukia materialinę gerovę. Ant monetos paviršiaus laša vaškas. Burtas skaitomas:

„Niekam neduosiu, neskolinsiu, nepasikeisiu. Atsiųsk man pinigų, sėkmės. Užpildykite mano kišenę, kad paleistumėte “.

Jie slepiasi maiše ir įsideda į piniginę. Ji neturėtų bendrauti su kitais pinigais.

Amuleto egzistavimas laikomas paslaptyje. Jei pamestas žavingas atributas, jis pakeičiamas moneta apie sėkmę materialioje sferoje. Amuletas yra periodiškai paimamas ir jam dėkojama už gerą darbą.

Kodėl profesionalo užburtas žavesys veikia geriau

Rankų darbo talismanas turi savo privalumų. Pagrindinis privalumas yra tai, kad moneta yra prisotinta savininko energijos. Ji geriau supranta, ko tikisi savininkas. Patys pagamintas amuletas neturės galingos energijos ir išminties, kurią turi senieji.

Gerai, jei moneta kalba profesionalas. Žinias turintis žmogus turi galingos energijos ir nepadarys klaidų vykdydamas magišką ritualą. Geriau kreiptis pagalbos į raganas ir magus, kurie praktikuoja baltąją magiją.

Suaktyvinęs amuletą, žmogus turėtų ne tik laukti, kol palaimos pateks ant jo. Būtina dirbti ieškant praturtėjimo galimybių. Amuletas padidins pinigų srautus, kurie neišsausės.

Monetos formos amuletai žymiai padidina finansinę savininko gerovę. Jie atneš pokyčių į gerąją pusę. Amuletas apsaugos nuo pavydžių žmonių intrigų, suteiks laimės energijos lygiu. Neįmanoma nukrypti nuo tikslo, keičiant likimą.